01.10.2017, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.03 3.7 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

62:35

Rozhodnout mohl Carrick, v samostatném úniku na Coreaua ale trefil tyčku!

58:54

Toronto právě vstřelilo branku!
A je opět srovnáno, Rudým křídlům vedení příliš dlouho nevydrželo. Po kombinaci se ke střele z levého kruhu dostal TRAVIS DERMOTT, jeho rána zapadla za Coreaua – 2:2! Asistence: Connor Carrick, Kasperi Kapanen.

57:40

McElhinney je na lavičce, Toronto hraje v šesti v poli!

57:09

Detroit právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají v samotném závěru do vedení! MATT LORITO byl na konci pohledné akce, z levého kruhu dokázal překonat McElhinneyho, byť byl faulován protihráčem – 1:2! Asistence: Joe Hicketts, Dominik Shine.

52:49

Neskutečný zákrok Coreaua, proti němu najížděl Johnsson, bohužel pro domácí trefil skvěle připraveného brankáře!

51:40

Dvě minuty si za podražení odsedí Polák, další přesilovka pro Detroit.

48:10

Dvě minuty za držení protihráče inkasoval Moore, Detroit má k dispozici další početní výhodu.

45:00

Kde se vzal, tu se vzal, před brankou Perenteau s pukem stál. Útočník Red Wings ve velké příležitosti nepřekonal skvělého McElhinneye!

44:11

Dvě minuty za sekání obdržel Mueller, hokejisté Rudých křídel budou mít k dispozici přesilovou hru.

39:29

A je srovnáno. Rudá křídla velmi rychle využila přesilovou hru. Z levého kruhu přihrával Lorito mezi kruhy, kde byl připravený MICHAEL RASMUSSEN, jemuž se se štěstím povedlo překonat dosud skvělého McElhinneyho – 1:1! Asistence: Matt Lorito.

39:21

Na dvě minuty usedne za faul Dermott, hosté mají přesilovou hru a zhruba čtyřicet sekund na srovnání.

38:56

Leivo sebral kotouč, obehrál dva protihráče, jenže skvělého Coreaua nepřekonal! Vhazuje se v obranném pásmu Detroitu.

37:05

McElhinney nyní fantasticky vychytal Abdelkadera, který nedokázal přehodit ruku brankáře Maple Leafs!

35:35

Rasmussen sebral puk Dermottovi, ujížděl na brankáře Toronta, ten jej vychytal. Obránce Maple Leafs dostává dvě minuty za sekání.

34:40

Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Glendening, domácímu celku se otevírá další možnost ke skórování v podobě početní výhody.

30:55

Dvě minuty za podražení dostává Parenteau, Toronto bude mít k dispozici další přesilovou hru.

30:00

V polovině utkání dochází k střídání brankářů. Mrázka nahrazuje Coreau.

26:24

Na trestnou lavici usedá za sekání také Abdelkader, nyní mají domácí přesilovou hru pět na tři v trvání minuty a sedmadvaceti sekund.

25:51

Campbell je vyloučen za sekání, Toronto bude mít výhodu přesilové hry.

22:45

McElhinney se blýskl proti střele Lorita z pravého kruhu. Útočník Red Wings střílel do polo odkryté branky, gólman Toronta se bleskově přesunul a puk chytil!

19:51

Parenteau dostává dvě minuty za držení protihráče, bude se hrát čtyři na čtyři. Poté začne přesilová hra Toronta.

18:13

Abdelkader výborně zavezl puk do středního pásma, kde byl seknut Leivem, ten si půjde odsedět dvě minuty. Nějakou dobu uvidíme hru čtyři na čtyři.

17:28

Dvě minuty za krosček dostává Glendening, jde o hodně zbytečné vyloučení v době, kdy měli hosté kotouč v útočném pásmu.

08:31

Domácí se dostávají do vedení, fanoušci doslova boří arénu hlasitými ovacemi. Laciná ztráta puku obránců Red Wings. Od modré čáry střílel LoVerde, jeho pokus tečoval za Mrázkova záda ERIC FEHR – 1:0! Asistence: Vincent LoVerde, Nikita Šošnikov.

07:00

Abdelkader ujížděl v oslabení sám na brankáře, nic nevymýšlel a rovnou vystřelil. McElhinney dokázal jeho ránu vyrazit betonem!

06:20

Saarijarvi si jde odpykat dvouminutový trest za hákování, přesilovku si vyzkouší také domácí.

02:44

Glendening z bezprostřední blízkosti nezasunul puk za McEllhinneye, ten se blýskl výborným zákrokem!

00:38

Nielsen fauloval Perenteaua, dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Red Wings mají zkraje utkání přesilovou hru.

2:3

Branky a nahrávky: 9. Fehr (LoVerde, Šošnikov), 59. Dermott (Carrick, Kapanen) – 40. Rasmussen (Lorito), 58. Lorito (Hicketts, Shine), rozh. náj. Lorito