Michal Řepík (SBA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:18
Radek Smoleňák (SBA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:50
Lukáš Kašpar (SBA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:58

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:27

Bodyčeky: 12 – 10
Vyhrané buly: 41 – 39
Využití: 0 – 1
Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. V prodloužení zvítězili hosté a radují se tak z výhry. Slovan vybojoval alespoň bod, ale rozhodně na vlastním kluzišti nemohou být hráči spokojeni.

62:12

62:12 Alexandr CHOCHLAČOV - 1:2

62:12

Spartak právě vstřelil branku!
Hosté rozhodují prodloužení. ALEXANDR CHOCHLAČOV napálil puk z prostoru mezi kruhy a prostřelil tak bezmocného Marka Mazance – 1:2. Hráči Spartaku si tak připisují bonusový bod navíc. Bez asistence.

61:37

Na druhé straně se tváří v tvář Mazancovi dostal ke střele Chochlačov, domácí brankář jeho střelu kryje.

60:45

Další střela domácích, Michal Řepík vyslal jedovku z pravého kruhu a také Bespalov se zaskvěl efektním zákrokem.

60:21

Meszároš pálil z levé strany, ale jeho rána mířila jen nad moskevskou branku. Slovan do nastaveného času vlétl jako uragán.

60:01

Po základní hrací době není určen vítěz, a tak na řadu přichází pětiminutové prodloužení, které se bude hrát ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55

Ještě je tu zakázané uvolnění domácích a hra se stěhuje před jejich branku, kde se bude vhazovat před Markem Mazancem.

59:06

Despres vyhodil kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Ke němu už míří domácí a ještě se vydají do útoku.

58:37

Genoway střílel z levé strany, jeho vzdušnou střelu ale vyrazil Bespalov nad svou branku a znovu svůj tým podržel.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

V závěru třetí třetiny se už ani jeden tým nežene do bezhlavého útoku, nikdo nechce udělat chybu, aby neinkasoval.