01.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • 9. kolo • Kamila Ludwigová

Tipsport: 3.28 4.4 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:24:06)

Střely na branku: 0:1 (23:23)
Zblokované střely: 0:2 (10:19)
Hity: 0:0 (8:3)
Trestné minuty: 0:0 (8:28)
V prodloužení Sparta dokázala otočit celý zápas, když Konráda překonal Dominik Uher. Hosté tak berou dva body, na Kohouty zbyl bod jeden.
Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni Jan Knotek a Lukáš Pech.

63:13

63:13 Dominik UHER - 2:3

63:13

Sparta právě vstřelila branku!
Černoch přehrál v rohu Škůra, připravil ho o puk, následně křižnou přihrávkou našel DOMINIKA UHRA, který rozvlnil síť za Konrádem. Asistence: Jiří Černoch.

62:38

Škůrek ve spolupráci s Burianem připravili Černocha o kotouč.

62:08

Ondrušek ztečoval Dvořákovu ránu od modré čáry.

61:27

Klimek s Kalinou si posílají přihrávky v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

60:51

Sundher se téměř prosmýkl mezi dvěma obránci, o kotouč přišel až v poslední chvíli.

60:23

Forman jel sám na Konráda, jeho střela netrefila branku!

60:05

Knotek vyhrál vhazování na Škůrka a Kohouti se mohou vydat dopředu.

60:01

Statistiky 3. třetiny (celkem):

Střely na branku: 5:12 (26:22)
Zblokované střely: 2:6 (10:17)
Hity: 3:0 (8:3)
Trestné minuty: 4:0 (8:28)
Ve třetí třetině Sparta zvládla dvěma góly vyrovnat stav utkání, a protože další branka nepadla, bude následovat pětiminutové prodloužení. Který z týmu se bude radovat z druhého bodu? To se dozvíme od 19:16.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46

Honzík vyjetím z branky pomáhá s rozehrávkou.

2:3

Branky a nahrávky: 9. J. Knotek (Laš), 28. Laš (J. Knotek, Sundher) – 48. Rousek (J. Hlinka, Pech), 49. Mikuš (Kumstát, Pech), 64. Uher (Černoch)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas – Laš, J. Knotek (A), Sundher – Burian, R. Vlach, Eberle – Holec, Herman, Skladaný – Strapáč, Mráz, Ostřížek – Rác.

HC Sparta Praha: Honzík (Aittokallio) – T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Nedomlel, Zámorský, Mikuš, Kalina – Říčka, Reichenberg, Forman – J. Hlinka (C), P. Vrána (A), Klimek – Kumstát (A), Pech, Smejkal – Uher, Černoch, Kudrna – Rousek.

Rozhodčí: Hejduk, Kubičík – Lederer, Hanzlík