01.10.2017, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.03 3.7 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný první říjnový den! (03:58:53)
1. Josh Leivo (TOR) 0+0
2. Michael Ramussen (DET) 1+0
3. Matt Lorito (DET) 1+0, rozhodující nájezd
Je za námi konec utkání. Vyrovnaný duel zvládli hokejisté Detroitu v samostatných nájezdech, rozhodující trefu si připsal Matt Lorito.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.

Vítězný nájezd proměnil MATT LORITO.

3. série 1:2

Carrick střílel mezi betony, Coreau je sklapl a zastavil kotouč přímo na brankové čáře.

2. série 1:2

Lorito to provedl parádně, najel si z pravé strany a kličkou do forhendu překonal McElhinneye.

2. série 1:1

Šošnikov si najížděl pomalu, střílel také z prostoru mezi kruhy, ale lapačka Coreaua puk zastavila.

1. série 1:1

I Parenteau je úspěšný. Útočník Detroitu zvolil střelu nad lapačku a také uspěl.

1. série 1:0

Fehr překonal Coreaua přímou střelou nad lapačku.

Samostatné nájezdy začínají.
Rudá křídla přežila oslabení, v prodloužení byli lepší domácí. Carrick mohl zkraje rozhodnout, jenže trefil tyč. Následně se hrála přesilovka, ale Coreau předváděl výtečné zákroky. Rozhodnou nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

64:34

Brankář Rudých křídel teď několikrát podržel tým. Bránit oslabení ve třech hráčích je velmi těžké, proto musíme Coreaua opěvovat, neboť ten nyní stále drží naděje Detroitu na vítězství.

64:12

Coreau si připisuje další úspěšný zákrok, od modré čáry střílel Carrick.

63:45

Ihned po vhazování to zkoušel Carrick, brankář Coreau byl pozorný a střelu vytáhl mimo.

63:34

Hokejisté Toronta budou mít přesilovou hru, vyloučen za sekání je Lorito.

63:00

Na druhé straně se probíjel do šance Shine, jenže proti přesile neměl moc šancí.

62:35

Rozhodnout mohl Carrick, v samostatném úniku na Coreaua ale trefil tyčku!

62:23

McElhinney si také připisuje úspěšný zákrok.

61:46

Šošnikov kroužil pásmem, předložil puk na pravý kruh, odkud pálil Grundstrom, netrefil přesně.

61:20

Z útočné třetiny se domácí sami poslali pryč nepřesnou přihrávkou, přesto stále drží kotouč.

60:42

Hokejisté Rudých křídel pochybili při přechodu do útočného pásma, jejich ofenzivní snažení tak končí ofsajdem.

60:29

Carrick jako první vystřelil v prodloužení, jeho pokus prověřil připraveného Coreaua.

60:01

Třetí třetina je za námi. Rudá křídla se dostala do vedení, když se v 58. minutě prosadil Matt Lorito, na jeho branku odpověděl Travis Dermott, takže se jde do prodloužení!

60:00

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:54

Toronto právě vstřelilo branku!
A je opět srovnáno, Rudým křídlům vedení příliš dlouho nevydrželo. Po kombinaci se ke střele z levého kruhu dostal TRAVIS DERMOTT, jeho rána zapadla za Coreaua – 2:2! Asistence: Connor Carrick, Kasperi Kapanen.

58:21

Hosté se osvobozují tak, že vyhodili kotouč do obranného pásma Leafs, zakázané uvolnění z toho nebylo.

57:40

McElhinney je na lavičce, Toronto hraje v šesti v poli!

57:40

Detroitu bylo odpískáno zakázané uvolnění, takže se bude vhazovat v obranném pásmu Rudých křídel.

57:09

Detroit právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají v samotném závěru do vedení! MATT LORITO byl na konci pohledné akce, z levého kruhu dokázal překonat McElhinneyho, byť byl faulován protihráčem – 1:2! Asistence: Joe Hicketts, Dominik Shine.

56:37

Hokejisté Toronta zamkli soupeře v jeho obranném pásmu. Polákova dělovka pořádně vystrašila brankáře Red Wings, ten ji však dokázal zachytit.

56:00

Čtyři minuty před koncem třetí třetiny drží puk ve svém pásmu domácí.

54:51

Coreau pomohl svému celku s rozehrávkou, Detroit ale velmi rychle puk ztratil. Útočí domácí.

54:08

Ouellet to znovu zkoušel od modré čáry, zase trefil pouze McElhinneyho. Na druhé straně nevyřešili domácí dobře přečíslení dvou na jednoho.

53:40

52:49

Neskutečný zákrok Coreaua, proti němu najížděl Johnsson, bohužel pro domácí trefil skvěle připraveného brankáře!

52:42

Lorito zahrál vysokou holí puk, takže se hra přerušila. Vhazovat se bude ve středním pásmu, Detroitu z přesilové hry zbývá přesně 59 sekund.

52:07

Hokejisté Detroitu se znovu vytlačili z útočné třetiny špatnou přihrávkou.

51:40

Dvě minuty si za podražení odsedí Polák, další přesilovka pro Detroit.

51:30

Domácí se dostali k útočné akci. Ta skončila nepřesnou přihrávkou.

51:03

Z pravého kruhu se pokusil Coreaua ohrozit Šošnikov, střela ruského hokejisty mířila přímo do lapačky brankáře Detroitu. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Red Wings.

50:10

49:47

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:47

Svému týmu musí znovu pomoci s rozehrávkou brankář Coreau. Vypadá to, že tato početní výhoda využitá nebude.

49:38

Opět je kotouč v obranném pásmu Detroitu.

49:12

Přesilová hra se Detroitu zatím hrubě nedaří, hosté se nemohou dostat do útočného pásma, natož aby ohrozili brankáře Toronta.

48:36

Hokejisté Maple Leafs se snadno osvobodili vyhozením puku až ke Coreauovi. Následně je Detroitu odpískán ofsajd.

48:16

Po Polákově vyhození se puk dostal mimo hřiště, naštěstí pro beka Maple Leafs došlo k teči s plexisklem, takže se pouze vhazuje v obranném pásmu Toronta.

48:10

Dvě minuty za držení protihráče inkasoval Moore, Detroit má k dispozici další početní výhodu.

47:30

Opět se hraje hodně tvrdě, souboje u mantinelu jsou dohrávány. Podobně jako když se hraje play off.

46:26

Glendening střílel z pravého kruhu, jeho pokus McElhinneyho nepřekonal.

46:11

46:04

Nyní se navíc povedlo hostům nepřesnou přihrávkou vyrobit zakázané uvolnění. Vhazuje se v obranném pásmu Detroitu.

45:45

A opět ztrácejí hokejisté Red Wings kotouč v útočném pásmu. Z přesilové hry už moc času nezbývá, vypadá to, že využitá nebude.

45:00

Kde se vzal, tu se vzal, před brankou Perenteau s pukem stál. Útočník Red Wings ve velké příležitosti nepřekonal skvělého McElhinneye!

44:39

Domácí se skvěle osvobodili vyhozením puku až do obranného pásma Detroitu, hosté to tak musí zkusit znovu.

44:24

McElhinney si připsal další zákrok poté, co Abdelkader tečoval střelu od modré čáry. Vhazuje se v obranném pásmu Toronta.

44:11

Dvě minuty za sekání obdržel Mueller, hokejisté Rudých křídel budou mít k dispozici přesilovou hru.

43:47

Holmstrom nahodil puk do útočného pásma a odjel střídat. Puk mají domácí.

43:22

Liljegren střílel od modré čáry, ale nepřesně. Na druhé straně na tom byl obdobně Sadowy.

43:00

A opět je puk v obranném pásmu Detroitu. Následně se po špatné rozehrávce dostává na hokejky Maple Leafs.

42:26

Hokejisté Rudých křídel se nepřesnou přihrávkou sami vyhnali mimo útočné pásmo. Musí začít znovu ze svého.

42:03

Od modré čáry nahazoval kotouč Lashoff, McElhinney si připisuje snadný zákrok.

41:52

Puk byl zašlápnut v útočném pásmu Detroitu, vhazovat se tak bude po levé straně McElhinneyho.

41:41

Coreau chytil puk, Grundstrom jej jemně sekl přes rukavici, čímž si vysloužil důrazné varování od McIlratha. Obránce Detroitu se do něj pustil, rozhodčí rychle situaci uklidnili.

41:22

Přímo po vhazování to od modré čáry zkusil Polák, mířil však vedle.

41:16

Coreau si připisuje první úspěšný zákrok ve třetí části. Dermottova střela mířila přímo na něj, takže si s ní brankář Red Wings snadno poradil.

40:47

Nakonec se přeci jen dostali ke dvěma střelám, obě měl na svědomí Lashoff, ani jedna McElhinneyho nepřekonala.

40:32

Hosté bojovali o kotouč v pásmu soupeře, ale ztratili jej.

40:01

Dvě třetiny jsou za námi. V té prostřední to dlouho vypadalo, že Toronto uhájí těsný náskok. Nestalo se tak, neboť v samotném závěru využil přesilovou hru Michael Rasmussen. Rozhodne tak zřejmě poslední perioda.

40:00

39:29

A je srovnáno. Rudá křídla velmi rychle využila přesilovou hru. Z levého kruhu přihrával Lorito mezi kruhy, kde byl připravený MICHAEL RASMUSSEN, jemuž se se štěstím povedlo překonat dosud skvělého McElhinneyho – 1:1! Asistence: Matt Lorito.

39:21

Na dvě minuty usedne za faul Dermott, hosté mají přesilovou hru a zhruba čtyřicet sekund na srovnání.

39:10

McElhinney si připsal další senzační zákrok. Lashoff střílel z levého kruhu, ale na brankáři soupeře si vylámal zuby.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:56

Leivo sebral kotouč, obehrál dva protihráče, jenže skvělého Coreaua nepřekonal! Vhazuje se v obranném pásmu Detroitu.

38:38

Moore si najel do útočného pásma, vystřelil a pořádně prověřil Coreaua. Brankář Red Wings jeho pokus lapil. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Detroitu.

37:56

Domácí jsou na střely lehce aktivnější, utkání je nadále velmi zajímavé.

Střely: 21 – 17

37:35

37:05

McElhinney nyní fantasticky vychytal Abdelkadera, který nedokázal přehodit ruku brankáře Maple Leafs!

36:33

Na druhé straně Hicketts pořádně prověřil brankáře Maple Leafs. Red Wings mají krátkou přesilovku.

36:19

Coreau se nemusel nikterak proti střele Liljegrena vyvádět z míry. Puk mířil vedle.

36:00

Pořádně se nám přitvrdilo, oba celky dohrávají souboje u mantinelů, což diváci cení.

35:35

Rasmussen sebral puk Dermottovi, ujížděl na brankáře Toronta, ten jej vychytal. Obránce Maple Leafs dostává dvě minuty za sekání.

35:22

Puk se dostal až k brankáři Toronta, Detroitu se daří bránit.

34:59

Domácí se sami nepřesnou přihrávkou vyhnali z útočného pásma, takže to musí zkusit znovu.

34:40

Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Glendening, domácímu celku se otevírá další možnost ke skórování v podobě početní výhody.

32:55

Jenže domácímu celku se nepovedlo navýšit vedení. Mrzet je to nemusí, brzo si zahrají další přesilovku.

30:55

Dvě minuty za podražení dostává Parenteau, Toronto bude mít k dispozici další přesilovou hru.

30:00

V polovině utkání dochází k střídání brankářů. Mrázka nahrazuje Coreau.

29:00

McElhinney pomohl svému týmu s rozehrávkou. Toronto přečíslení tři na dva nevyřešilo dobře.

28:36

Abdelkader mohl ujíždět podruhé v utkání osamocený na brankáře Maple Leafs, přihrávka na něj však byla příliš dlouhá.

28:24

27:45

Detroit se zatím brání velmi účelně, Toronto se nedostává do větších příležitostí. Nyní navíc musí začít od vlastního pásma.

26:24

Na trestnou lavici usedá za sekání také Abdelkader, nyní mají domácí přesilovou hru pět na tři v trvání minuty a sedmadvaceti sekund.

26:05

Hráči Red Wings se osvobodili vyhozením puku za branku McElhinneyho, Toronto to musí zkusit znovu od začátku.

25:51

Campbell je vyloučen za sekání, Toronto bude mít výhodu přesilové hry.

25:41

Další střela obránce Detroitu končí stejně, brankář McElhinney pozorně vyráží.

25:29

Od modré čáry střílel Ouellet, McElhinney jeho ránu vyrazil betonem do rohu.

25:06

Ti se ale z útočného pásma vyhnali, takže to musí znovu zkusit z vlastního. Na ledě je třetí formace Red Wings.

24:30

Dermott najel do útočného pásma, nahodil kotouč na branku. Toronto o puk rychle přišlo, do útoku vyrážejí hosté.

24:06

Další ránu vyslal Greening, ani ta nepřekonala Mrázka. Brankář Detroitu nyní svůj tým doslova drží.

23:55

Další střela na Mrázka končí zákrokem českého gólmana. Toronto je opět aktivnější.

23:23

Kapanen si najel do útočného pásma, střílel z pravé strany, pozorný Mrázek vyrazil.

22:45

McElhinney se blýskl proti střele Lorita z pravého kruhu. Útočník Red Wings střílel do polo odkryté branky, gólman Toronta se bleskově přesunul a puk chytil!

21:51

Oba týmy jsou v plném počtu.

20:01

Je za námi zajímavá první třetina. Spokojenější jdou do šaten hokejisté domácího týmu, kteří vedou nejtěsnějším možným rozdílem. Ten jim zařídil v polovině periody pěknou tečí Eric Fehr. Nejzajímavější šanci Detroitu měl v oslabení unikající Abdelkader, který svůj nájezd neproměnil.

20:00

19:51

Parenteau dostává dvě minuty za držení protihráče, bude se hrát čtyři na čtyři. Poté začne přesilová hra Toronta.

19:43

Domácí poslali puk až k Mrázkovi, hosté to budou mít velmi těžké, aby dokázali srovnat v samotném závěru periody.

19:28

19:12

Shine vjel do útočného pásma a zkoušel střílet z levého kruhu, bohužel pro hosty trefil prvního protihráče.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:13

Abdelkader výborně zavezl puk do středního pásma, kde byl seknut Leivem, ten si půjde odsedět dvě minuty. Nějakou dobu uvidíme hru čtyři na čtyři.

17:43

Hosté se velmi rychle osvobodili tak, že puk vyhodili až k McElhinneymu. Domácí to musí zkusit znovu od začátku.

17:28

Dvě minuty za krosček dostává Glendening, jde o hodně zbytečné vyloučení v době, kdy měli hosté kotouč v útočném pásmu.

17:20

Tvrdě střílel od modré čáry Ouellet, obránce Red Wings aktivně bojující o místo v sestavě vysílá pokus za pokusem. Zatím se žádný neujal.

17:06

Zakázané uvolnění Toronta. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích, a to po menší pauze.

16:32

McElhinney špatně rozehrál, nakonec svou chybu dokázal napravit dobrým zákrokem proti Fordově střele. Puk mají domácí.

15:44

Je odpískáno zakázané uvolnění Detroitu Red Wings. Vhazuje se po pravé ruce brankáře Mrázka.

15:27

O něco později došlo k přečíslení Toronta dvou na jednoho. Aaltonen vzal situaci na sebe, z pravého kruhu však Mrázka neprostřelil.

15:22

Menší tlak Toronta vyústil střelou Liljegrena, ta se k Mrázkovi nedostala, protože byla sražená bránícími obránci Red Wings.

14:57

Od modré čáry to zkoušel Ouellet, připravený McElhinney puk snadno chytil. Na druhé straně Mrázek musel přikrýt kotouč před dojíždějícím protihráčem. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Red Wings.

14:15

Parenteau si krásně obehrál dva protihráče, přihrával pod sebe na modrou, kde ale kotouč Lashoffovi ujel, takže hosté musí opustit útočné pásmo.

14:02

Na druhé straně zase přesně rozehrával zpoza branky McElhinney, domácí se znovu řítí vstříc brance, kterou hájí Mrázek.

13:31

Mrázek pomohl svému celku s rozehrávkou. Ta je ale dobře Torontem napadána, kotouč tak získali právě domácí.

12:51

McElhinney byl pod palbou obránců Red Wings, ti to dvakrát zkusili od modré čáry, bohužel pro hosty vyrovnáno není. Brankář Toronta si poradil.

12:12

Saarijarvi držel puk za brankou a čekal, dokud hokejisté nedokončí proces střídání. Poté přesně rozehrál. Následný přechod do útočného pásma se Red Wings nepovedl, píská se ofsajd.

11:33

Na druhé straně mířil Turgeon vstříc přesile na branku McElhinneye, střílel z úhlu, takže brankáře Toronta nepřekonal.

10:56

Tlak Toronta neustává, domácí jsou opět nastěhovaní v útočné třetině, nicméně ke střele se zatím nedostali.

10:32

Nyní je Toronto v útočném snažení zastaveno, neboť se provinilo ofsajdem. Po další komerční pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

10:00

Domácí pokračují v obléhání branky, kterou hájí Mrázek. Druhé branky se zatím hráči Toronta nedočkali.

1:0 - ERIC FEHR

08:31

Domácí se dostávají do vedení, fanoušci doslova boří arénu hlasitými ovacemi. Laciná ztráta puku obránců Red Wings. Od modré čáry střílel LoVerde, jeho pokus tečoval za Mrázkova záda ERIC FEHR – 1:0! Asistence: Vincent LoVerde, Nikita Šošnikov.

08:20

07:41

Liljegren posunul puk doprava, kde byl rozjetý Mueller, jeho táhlý pokus musel Mrázek vyrazit. Dobrá šance Toronta.

07:20

Hokejisté Rudých křídel se dokázali osvobodit vyhozením puku do obranného pásma Toronta, domácí to musí zkusit znovu od začátku.

07:00

Abdelkader ujížděl v oslabení sám na brankáře, nic nevymýšlel a rovnou vystřelil. McElhinney dokázal jeho ránu vyrazit betonem!

06:39

Nielsen střílel od modré čáry, výbornou práci odvedl Ford, který ránu zblokoval.

06:20

Saarijarvi si jde odpykat dvouminutový trest za hákování, přesilovku si vyzkouší také domácí.

06:08

Je odpískán ofsajd Toronta, vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu.

05:52

Turgeon nahodil kotouč do útočného pásma, jenže tam ho hosté ztratili. Do útoku vyrážejí hokejisté Maple Leafs.

05:11

Na druhé straně menší vzruch před Mrázkem, obrana Red Wings si se situací dokázala poradit. Hraje se ve středním pásmu.

04:35

Od modré čáry zkoušel pozornost brankáře Toronta Ouellet, McElhinney zasahovat nemusel, puk mířil mimo branku.

04:10

Dlouhá přihrávka Detroitu neskončila zakázaným uvolněním, u puku jsou hráči Toronta. Leivo si to namířil do útočného pásma, vystřelil, připravený Mrázek ránu chytá.

03:35

Po špatné rozehrávce, kterou předvedl Mrázek, se ke střele z pravého kruhu dostal Greening. Bohužel pro domácí mířil vedle.

03:03

Na druhé straně prověřil Mrázka jeho krajan Polák. Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Red Wings.

02:44

Glendening z bezprostřední blízkosti nezasunul puk za McEllhinneye, ten se blýskl výborným zákrokem!

02:38

02:20

Další střela Saarijarviho, kterou tentokrát brankář Maple Leafs vyrazil. Dobrá přesilovka od Detroitu.

01:41

Hosté se znovu dostali do útočného pásma, od modré čáry to zkoušel Saarijarvi, zamířil vedle.

01:17

Z levého kruhu střílel po pěkné kombinaci Lorito, McElhinney musel kotouč vyrazit betonem.

00:38

Nielsen fauloval Perenteaua, dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Red Wings mají zkraje utkání přesilovou hru.

00:01

Favoritem utkání jsou podle sázkových kanceláří domácí, a to zřejmě díky výhodě prostředí. Oba celky nastupují s řadou hráčů, kteří skončí na farmě. Předvídat výsledek je ošemetné.
A na řadu přichází také kanadská hymna...

Oba celky obléknou typické dresy, domácí Toronto nastoupí v modrých, hosté z Detroitu hrají v bílých.
V Torontu se všechno chystá k začátku zápasu. Momentálně Martina Ortiz-Luis zpívá americkou hymnu.
Vítám všechny fanoušky nejslavnější hokejové soutěže na světě. V tomto onlajnu se zaměříme na přípravný zápas, ve kterém se utkají Toronto Maple Leafs a Detroit Red Wings. Začátek duelu je naplánován na 01:00.

2:3

Branky a nahrávky: 9. Fehr (LoVerde, Šošnikov), 59. Dermott (Carrick, Kapanen) – 40. Rasmussen (Lorito), 58. Lorito (Hicketts, Shine), rozh. náj. Lorito