4:3

konec (0:2, 1:1, 3:0)

01.10.2017, 17:00 • Steel aréna, Košice • 8. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.25 7.0 6.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa dnešný hokejový zápas medzi celkami HC Košice a HC Nové Zámky, a to výsledkom 4:3. Tri body za výhru si tak zo stretnutia odnášajú domáci.

Pomer striel v dnešnom zápase: 39:30

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:26:07)

59:30

Prebieha záverečná minúta riadnej hracej doby.

58:42

Pacan mohol rozhodnúť, Romančík ale čaruje a puk vykopáva na zadný mantinel! Tak toto bol zákrok večera.

58:20

Košice majú k dispozícii presilovú hru piatich proti trom. Bolo by veľkým prekvapením, ak by sa Novým Zámkom podarilo v tejto situácii vyrovnať.

58:18

Oddychový čas domácich.

58:18

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Kovačevič – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

58:04

Veľká šanca Pacana, ktorý si chcel Romančíka v bránke rozpohybovať, následne ho ale blafákom a bekhendovým zakončením neoklamal.

57:46

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Jass – 2 min., hákovanie).

57:30

Košice vyhadzujú puk k bránke súpera a odchádzajú striedať. Domáci si budú šetriť sily na absolútny záver.

57:01

Začali sa posledné tri minúty riadnej hracej doby.

56:40

Navyše to vyzeralo na zaujímavú akciu, na konci ktorej mal stáť Hovorka. Finálna prihrávka však neprešla, a tak dočasný košický kapitán definitívne nerozhodol.

56:17

Košice sa rýchlo oslobodili a nazbierali cenné sekundy v útočnom pásme.

55:55

Vylúčenie v tíme HC Košice (Dudáš – 2 min., podrazenie).

55:22

Puk sa pomerne často presúva stredným pásmom, väčšinou ale prechádza až do obrannej tretiny Nových Zámkov. Tie si, zdá sa, minuli svoj pušný prach a smerom dopredu už toho veľa vymyslieť nevedia.

54:32

Raenko prehral v okolí stredového kruhu osobný súboj a puk tak musel len odovzdať na čepeľ svojho súpera. Takéto momenty budú Košiciam len vyhovovať.

53:13

Puk bol dlho zašliapnutý v rohu klziska, medzičasom sme sa presunuli do ďalšej minúty. V riadnej hracej doby nám ich ostáva už len necelých sedem.

52:39

Hostia teraz strácajú cenné sekundy vo svojej obrannej tretine, čo im za súčasného stavu rozhodne nevyhovuje. Košice ale prepli na dobrú defenzívu a teraz bude pre Nové Zámky len veľmi ťažké skórovať.

51:20

Kovačevič sa rozbiehal o čosi pomalšie ako by bolo vhodné a práve to bol jeden z dôvodov, prečo domáci hráči pohyb súpera prečítali a o puk ho pripravili.

4:3

Branky a nahrávky: 27. Pulli (Jenčík, Hovorka), 42. Suja (Boltun, Dudáš), 43. Šoltés (Klíma, Šedivý), 48. Šoltés (Klíma, Pacan) – 9. Cetkovský (Zbořil, Špirko), 18. Dubec, 32. Prapavessis (Zbořil, Špirko)

HC Košice: Lundström (Habal) – Čížek, Pulli, Kessel, Bača, Šedivý, Dudáš (A), Matejka, Koch – Kafka, Hovorka (C), Jenčík (A) – Klíma, Pacan, Šoltés – Hričina, Boltun, Suja – Petráš, Vrábeľ, Novotný

HC MIKRON Nové Zámky: Romančík (Kováč) – Plašil, Chovan, Jass, Prapavessis, Hain, Kovačevič (A), Kuzma, Deyl – Surovka, Šimun, Varga – Cetkovský, Špirko (C), Zbořil – Raenko, Dubinin, Lantoši – Dubec (A), Rehák, Fábry

Rozhodčí: Snášel, Orolin – Gavalier, Gajan

08:15 NZM 0:1 Cetkovský (Zbořil, Špirko)
12:05 KOS 2 Čížek, podražení
17:50 NZM 0:2 Dubec
18:05 NZM 2 Zbořil, vysoká hůl