2. hvězda: Alex Stalock (MNS) 21 zákroků, 0 OG, 100%

Vhazování (%): 44 – 56
Hity: 25 – 17
Přesilová hra: 0/3 – 0/3
Trestné minuty: 6 – 6
Přípravné ukání mezi Minnesotou Wild a Winnipegem Jets právě skončilo. Na výhře domácích 1:0 se nejvíce podepsal gólman Alex Stalock, který pochytal všech jednadvacet střel soupeře! Jedinou branku vstřelil ve 30. minutě obránce Jared Spurgeon.

59:59

59:44

Niederreiter míjí z pravé strany Helleybuckovu branku.

58:51

Tentokrát to zkoušel Kunin, ale minul tři tyče.

58:40

Prudká rána Murphyho z první do tyče Hellebuyckovy branky!

58:03

Domácí vyhrávají buly.

57:59

Přesilová hra Wild zdvojnásobena! Vhazování po levé ruce gólmana Jets.

57:59

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Lipon – 2 min., sevření puku rukou).

57:59

Z pravého kruhu pro vhazování to zkusil Coyle, Hellebuyck má puk ve své moci.

57:16

Winnipeg vyhrál buly a ihned posílá kotouč až ke Stalockově brance.

57:08

Situaci s nyní hosté komplikují vyloučením. Wild si zahrají druhou početní výhodu, vhazování po pravici Hellebuycka.

57:08

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Lemieux – 2 min., hákování).

57:01

Do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minuty! Dokáží Jets ještě ve zbývajícím čase najít recept na Alexe Stalocka?

56:29

Střely na branku: 20 – 21

55:37

Minnesota v postavení mimo hru.

55:20

Zpět do akce! Buly po pravé ruce Alexe Stalocka.

55:20

Na řadě reklamní přestávka.

55:20

Dobrá příležitost pro DeLea, Stalock ale znovu drží svůj tým.

54:10

Na druhé straně střílel zprava Robinson, Stalock ale zasahovat nemusel.

53:32

Od levého mantinelu to zkoušel Winnik, Hellebuyck pozorný.

51:42

Stalock zasahuje poté, co na jeho branku vyslal od modré střelecký pokus Melchiori.

50:24

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:17

Marcus Foligno jen nahodil do útočného pásma a odchází střídat (stejně jako jeho spoluhráči).

50:24

50:24

Hra přerušena, následuje další z reklamních přestávek.

50:10

Bekhend Winnika, Hellebuyck vyráží vyrážečkou.

49:56

Od modré ostře pálil Chiarot, Stalock schoval puk do rukavice.

49:37

Domácím hokejistům nevyšel přechod do útočné zóny – píská se ofsajd.

49:30

Střely na branku: 15 – 16

49:21

Pokračujeme. Vhazování po levé ruce Connora Hellebuycka.

49:21

Jeden z hráčů Jets zahrál vysokou holí, hra je tak přerušena. Následuje první reklamní přestávka ve třetí třetině.

48:15

Seeler zakládá další útočnou akci svého týmu z vlastního pásma.

47:51

Seelerova střela zblokována Troubou.

47:02

Copp se nyní dostal do dobré střelecké pozice, Stalock však předvedl další dobrý zákrok a i nadále drží čistý štít.

46:43

Brodin vložil do střely Connora svou hůl, Stalock tak byl bez práce.

46:05

Ennisova střela mimo tři tyče.

45:39

Pokus z hole Bertschyho zblokován Troubou, Hellebuyck tak zasahovat vůbec nemusel.

45:10

Hosté se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

44:55

44:48

Závěrečné vteřiny přesilové hry Jets se odehrávají daleko od Stalockovy branky.

43:56

Lemieuxova střela, Stalock vyráží mimo nebezpečí.

43:13

Winnik vyzkoušel Hellebuyckovu pozornost při vlastním oslabení. Gólman Winnipegu raději ponechal puk ve své rukavici.

42:55

Jets si zahrají třetí početní výhodu v tomto utkání. Dokáží při ní srovnat skóre utkání?

42:55

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kunin – 2 min., sekání).

42:00

Střela Spurgeona z levé strany míjí Hellebuyckovu branku.

41:53

Domácí se drží v útočném pásmu.

41:22

Puk skončil v ochranné síti, vhazování nařízeno do středového kruhu.

41:06

Wild úspěšní na buly, následně tak mohou vyvést kotouč z obranné třetiny.

41:02

Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se tak bude poblíž Alexe Stalocka.

40:54

Connorova střela ještě tečována Hendricksem, Stalock má puk v lapačce.

40:15

Poolmanova střela od modré, Stalock vyráží betonem.

40:01

Týmy se vrací zpět na ledovou plochu, třetí třetina nám tak začne co nevidět!

Trestné minuty: 4 – 2
Také druhá třetina tohoto utkání je již minulostí. Domácím se podařilo dostat do vedení ve 30. minutě – Jared Spurgeon vymetl levý horní růžek Hellebuyckovy branky. Jets poté měli příležitosti na vyrovnání, Stalock však dokázal vždy podržet svůj tým. Po čtyřiceti minutách tak vedou Wild nad soupeřem těsně 1:0.

40:00

39:57

Ve druhé třetině se již nic dalšího nestane.

39:17

Chiarot se dokázal rychle obtočit kolem branky, Stalock si ale svou levou tyč dobře pohlídal.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé periody.

38:44

Na druhé straně to zkusil z pravé strany švédský obránce Brodin, Hellebuyck pozorný.

38:26

Daňo to nyní zkusil z pravého kruhu pro vhazování, Stalock byl ale připraven a zapisuje tak jedenáctý zákrok v utkání.

36:50

Hellebuyck drží puk ve své moci, hra přerušena.

36:15

Sudími odpískána přihrávku rukou, vhazovat se bude v obranné zóně tryskáčů.

36:01

Na ledě zůstal chvíli ležet útočník domácích Tyler Ennis. Po přerušení však dokázal odbruslit po vlastních na střídačku a zdá se, že bude v pořádku.

35:09

Konec reklamní přestávky. Kunin a Copp na vhazování po levici Connora Hellebuycka.

35:09

Trouba zblokovla pokus Kunina do ochranné sítě, následně je tu reklamní přestávka.

34:04

Šance na druhé straně pro Soucyho, bek Wild však míjí z levé strany Hellebuyckovu branku.

33:26

Střela Nogiera od modré čáry zblokována Spurgeonem.

33:15

Střely na branku: 12 – 10

33:08

Pokračujeme. Vhazování po levé ruce gólmana Jets.

33:08

Hellebuyck má puk ve své rukavici, na řadě další reklamní přestávka.

32:50

Gabriel se s kotoučem daleko nedostal, hrát tak může soupeř.

31:56

31:46

Nyní se to pokusil změnit mezi kruhy tečující Lowry, Stalock byl ale pozorný.

31:25

Winnipegu se zatím ani tato přesilová hra příliš nedaří.

30:59

Dobrá střela Dumby při vlastním oslabení, Hellebuyck musel předvést dobrý zákrok.

29:56

Příležitost na vyrovnání. Jets si zahrají druhou početní převahu. Vhazování po pravici Stalocka.

29:56

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Soucy – 2 min., sekání).

29:31

Jets se pokouší o rychlou odpověď, střela Lowryho však minula branku.

29:20

Minnesota právě vstřelila branku!
Je tu úvodní branka tohoto utkání! Domácí uspěli v souboji u mantinelu, JARED SPURGEON dostal přihrávku od Coylea a z pravého kruhu pro vhazování zamířil přesně do levého horního růžku Hellebuyckovy branky. 1:0! Asistence: Charlie Coyle, Nino Niederreiter.

29:08

Wild zpět v útočném pásmu.

28:20

Winnipeg vyhrál vhazování a vyváží kotouč z obranné třetiny.

28:12

Konec reklamní přestávky, buly po pravici Connora Hellebuycka.

28:12

Z levého kruhu pro vhazování to zkusil Zucker, Hellebuyck však má kotouč v náručí. Následuje reklamní přestávka.

27:54

Střela Hendrickse míjí Stalockovu branku.

27:24

27:18

Domácí se znovu osvobozují a první přesilovku soupeře již ubrání.

26:25

Začíná již druhá minuta z trestu Marcuse Foligna, Stalock zatím bez práce.

26:05

Winnipegu se zatím nepodařilo usadit se v útočném pásmu.

25:32

Wild vyhráli vhazování a ihned posílají puk pryč ze své obranné třetiny.

25:24

První přesilovou hru v utkání si nyní zahrají Jets. Buly po pravici Alexe Stalocka.

25:24

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (M. Foligno – 2 min., hrubost).

25:05

Střela Daňa z pravé strany, Stalock zasahuje.

23:59

Pokus Poolmana končí zblokován v ochranné síti. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

23:52

Závar před brankou Wild! Následná střela Schillinga z mezikruží zamířila jen těsně nad.

23:27

Nyní to na Hellebuycka zkoušel od modré Bertschy.

23:06

Rána Gabriela, Hellebuyck připraven.

22:35

Nogier rozjíždí útočnou akci Jets z vlastního pásma.

22:20

Wild se provinili icingem, vhazovat se tak bude v jejich obranné zóně.

21:59

Pokus z hole Sgarbossy zblokován Spurgeonem, Stalock tak zasahovat nemusel.

21:21

Hostům nevyšel přechod do útočné třetiny – píská se postavení mimo hru.

20:44

Chiarot s kotoučem za vlastní brankou, oba týmy střídají.

20:01

Obě mužstva se vrátila na ledovou plochu Xcel Energy Center, druhá třetina tohoto utkání se rozeběhne za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 0 – 2
První třetina utkání mezi Minnesotou Wild a Winnipegem Jets právě skončila. Na obou stranách se zatím hraje opatrný hokej bez nějakých větších šancí. Tu největší měl v 11. minutě Coyle, když tečoval střelu svého spoluhráče od modré čáry, Hellebuyck ale včas stihl zareagovat.

20:00

19:01

Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.

18:31

Střela Dumby končí v náručí Hellebuycka.

17:53

Kunin hledal před brankou spoluhráče Ennise, avšak neúspěšně.

17:10

Obranná dvojice Brodin – Spurgeon zakládá další útočnou snahu svého mužstva z obranné třetiny.

15:51

Zpět do akce, vhazování po levici gólmana domácích Wild.

15:51

Stalock má kotouč ve své moci, na řadu přichází další z reklamních přestávek.

15:23

Střela Cannonea končí mimo na zadním mantinelu.

14:20

14:06

Jets vyhazují kotouč až ke Stalockově brance a zdá se, že první přesilovou hru soupeře již ubrání.

13:21

Začíná druhá minuta z trestu Schillinga.

13:10

Pokus Niederreitera z levé strany zblokoval Armia do ochranné sítě, vhazovat se tak následně bude opět v obranné třetině Jets.

12:40

Buly po pravici brankáře hostů.

12:40

Hellebuyck vyráží střelu Coylea z levého kuhu pro vhazování až do ochranné sítě.

12:24

Wild vyhráli vhazování.

12:20

12:20

Po další reklamní přestávce si Minnesota zahraje první přesilovou hru v tomto utkání.

12:20

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Schilling – 2 min., držení protihráče).

12:08

Signalizovaný trest pro Jets, rozhodčí zatím ponechávají domácím výhodu.

11:39

Hokejisté Winnipegu vyhazují na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu.

11:01

Střely na branku: 4 – 5

10:46

Domácí vyhráli buly a ihned po něm to zkusil střelou od modré obránce Soucy, Hellebuyck však stál opět na správném místě.

10:41

Konec reklamní přestávky, vhazování po pravici brankáře Winnipegu.

10:41

Následuje reklamní přestávka.

10:41

Střelu Dumby tečoval ještě před brankou stojící Coyle, Hellebuyck ale předvedl dobrý postřeh.

09:12

Střelecký pokus Bertschyho na druhé straně zblokován Connorem, Hellebuyck tak byl také bez práce.

08:47

Na modré čáře napřáhl ke střele Robinson, avšak minul Stalockovu branku.

06:49

Brodin ztratil kotouč ve střední třetině, hrát tak může soupeř.