Extraliga staršího dorostu

VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec

6:5

konec (1:0, 4:3, 1:2)

22.09.2017, 16:45 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina E • Info o změnách stavu (Helena Hegeďová)

Oceláři se ve třetí třetině dokázali na svého soka dotáhnout, v 54. minutě však skóroval Marco Lukačka. Jeho branka byla vítězná a domácí se tedy mohou radovat z prvních třech bodů v sezóně.
Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:03:25)

55:47

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lašák – 2 min., krosček).

53:58

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Půček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:25

Vsetín právě vstřelil branku!
Další využitá přesilová hra v podání domácí celku. Vsetín se dostává do vedení zásluhou MARCA LUKAČKY. Asistence: Jan Vašenka.

51:27

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Šulák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

47:49

Třinec právě vstřelil branku!
O vyrovnávací branku v osmačtyřicáté minutě se postarala útočná formace složená z hráčů mladšího dorostu. Úspěšným střelcem je PAVEL MATĚJ. Asistence: Nico Geidl, Štěpán Macháček.

44:47

Na začátku třetiny se opět prosazuje Třinec. Chrásteckého svou trefou překonal MATOUŠ ČMIEL. Asistence: Vojtěch Šulák.

40:01

Druhá třetina přinesla o poznání více branek než ta první. Hned v úvodu druhého dějství se Ocelářům podařilo smazat jednogólové manko, vyrovnaný stav však dlouho nevydržel. Valaši navýšili na 3:1 a brankový odstup svého soupeře si stále udržují, i když od zmiňované chvíle padly další čtyři góly.

40:00

39:22

Branku Třince z trestného střílení dává ŠIMON MIKLER, a koriguje tím stav zápasu před koncem druhé třetiny.

39:22

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Půček – trestné střílení, podražení).

38:41

Ve stejnou sekundu, v jakou vjel na led Krč, odpykávající trest za Plandora, se Vsetín popáté v zápasu trefuje. Na listinu úspěšných střelců se zapsal ADAM ZETOCHA a branka se počítá ještě jako přesilovková. Asistence: Jan Vašenka, Martin Lašák.

36:57

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Plandor – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Dvouminutový trest odpyká Krč.

33:32

Ve hře ve čtyřech se prosazuje TOMÁŠ ONDRAČKA. Asistence: Šimon Jenáček.

32:42

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Havránek – 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Matiaško – 2 min., hrubost).

31:45

Druhým úspěšným střelcem Třince je ŠIMON MIKLER, který snižuje na 2:3 z pohledu Ocelářů. Asistence: Štěpán Macháček.

25:35

MICHAL MATIAŠKO překonává gólmana Ochmana ve vlastním oslabení, čímž posílá Vsetín do dvoubrankového vedení. Asistence: Roman Půček.

6:5

Branky a nahrávky: 18. Floriš (Vašenka, Lašák), 23. Půček (Klímek), 26. Matiaško (Půček), 34. Ondračka (Jenáček), 39. Zetocha (Vašenka, Lašák), 54. Lukačka (Vašenka) – 22. Čmiel, 32. Mikler (Macháček), 40. Mikler (TS), 45. Čmiel (Šulák), 48. Matěj (Geidl, Macháček)

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Chromý) – Mikulenčák, Fojtášek, Ondračka, Vávra, Žabčík, Lukačka, Kožený, Floriš – Klímek, Matiaško, Zetocha, Krupa, Petriska, Jenáček, Baďura, Vašenka, Půček, Pernický, Lašák.

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, Radzienciak, Bulava, Šulák, Konderla, Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel, Plandor.

Rozhodčí: Cik – Novotná, Doleček