ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

4:5

po prodl. (1:1, 1:0, 2:3 - 0:1)

22.09.2017, 17:00 • WERK ARENA • 4. kolo • Info o změnách stavu (Martina Sikorová)

Konec zápasu. (19:22:14)

61:28

Vítkovice právě vstřelily branku!
Druhý gól z dnešního utkání poputuje do Ostravy zásluhou JOSEFA KREJSY. Asistence: René Smolka.

60:01

Po šedesáti minutách je stav vyrovnaný a uvidíme tedy prodloužení.

60:00

54:23

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Tvrdý – 2 min., nedovolené bránění).

53:19

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wantulok – 2 min., napadení).

52:38

Třinec právě vstřelil branku!
Domácí hráči početní výhodu využívají a již počtvrté je vyrovnáno. Gól si připisuje MICHAL RAMIK. Asistence: Petr Przybyla.

51:14

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Havlík – 2 min., sekání).

50:51

Hosté jdou poprvé v dnešním utkání do vedení a děkovat za to mohou JOSEFU KREJSOVI. Asistence: Jiří Tvrdý.

46:45

Hosté využívají početní výhodu a opět srovnávají, tentokrát zásluhou MARTINA KOCIÁNA. Asistence: Josef Krejsa.

45:55

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wardas – 2 min., vysoká hůl).

43:48

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Krška – 2 min., podražení).

42:06

Vyrovnané skóre ale neplatilo ani minutu a domácí tým už opět vede. Podruhé v dnešním utkání se prosadil ALEXANDR KAŠPÁREK. Asistence: Sebastian Cienciala.

41:22

Opět je srovnáno. Po přihrávce Josefa Krejsy se trefil JIŘÍ TVRDÝ a budeme začínat od začátku. Asistence: Josef Krejsa, Ondřej Cubo.

40:01

V prostřední části padaly zejména tresty, diváci se ale dočkali také jednoho gólu, který v šestatřicáté minutě vsítil domácí Chovaniak.

40:00

35:54

Podruhé v dnešním utkání jde do vedení Třinec a to zásluhou obránce DANIELA CHOVANIAKA. Asistence: Alexandr Kašpárek.

4:5

Branky a nahrávky: 10. Kašpárek, 36. Chovaniak (Kašpárek), 43. Kašpárek (S. Cienciala), 53. Ramik (Przybyla) – 13. Rajčan (Gebauer), 42. Tvrdý (Krejsa, Cubo), 47. Kocián (Krejsa), 51. Krejsa (Tvrdý), 62. Krejsa (Smolka)

HC Oceláři Třinec: Švančara (Halouzka) – S. Cienciala, Kyselý, Wantulok, Chovaniak, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Bartošák) – Havlík, Smolka, Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Ivan, Krejsa, Schauer, Pastor, Krška, Rajčan, Brada, Kubík

Rozhodčí: Hykel – Bartek, Dohnal

02:08 TRI 2 S. Cienciala, podražení
07:04 TRI 2 Králík, nedovolené bránění
09:58 TRI 1:0 Kašpárek
12:40 VIT 1:1 Rajčan (Gebauer)
14:04 VIT 2 Krška, faul loktem