HC Letci Letňany – Bílí Tygři Liberec

4:5

konec (1:2, 1:2, 2:1)

22.09.2017, 17:00 • Skupina B • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))

Letňany několikrát snižovaly a nic v zápase navzdávaly. Na 4:5 snižovaly tři minuty před koncem, ale vyrovnávací gól se jim už nepodařilo vstřelit a zápas s Libercem tak prohrály. (19:25:23)

56:55

Letňany právě vstřelily branku!
Letňany dramatizují utkání! Čtvrtou branku domácích přidává JAN SLAVÍK. Asistence: David Kalina a Michael Krutil.

52:48

Letňany se stále nevzdávaji a přidávají další branku, autorem je PAVLE VOJINOVIČ. Asistence: Rudolf Klíma.

47:19

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Vojinovič – 2 min., krosček).

43:44

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec si bere zpátky tříbrankové vedení, dalším přesným střelcem je JAN KŘEPELKA. Asistence: Jakub Rychlovský.

40:57

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Drábek – 2 min., držení protihráče).

40:01

40:00

37:34

Letňany dokázaly dvojnásobnou početní výhodu využít. PAVLE VOJINOVIČ snížil na 2:4. Asistence: David Pelant a Ivan Lytvynov.

36:24

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Žůrek – 2 min., faul kolenem).

36:17

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Had – 2 min., podražení).

33:11

Liberec se dostává do tříbrankového vedení, dalším úspěšným střelcem je DANIEL IRA. Asistence: Petr Šafařovský.

20:23

Jak Liberec skončil, tak tak taky začíná. Třetí branku na konto hostů přidává PETR HAD. Asistence: Jakub Rychlovský a Miloslav Adamec.

20:01

Začátek první třetiny byl střelecky bohatý. Jako první šli do vedení hosté, ale Letňany po dvou minutách vyrovnaly. Stav po prvních dvaceti minutách je však 1:2, když se necelou minutu před koncem podruhé prosadil Matěj Hájek.

20:00

19:18

Spolupráce Maťátka s MATĚJEM HÁJKEM funguje, když necelou minutu před první sirénou přidávají druhou branku svého týmu. Asistence: Martin Maťátko a Jan Kotyza.

4:5

Branky a nahrávky: 4. Slavík (Srbek), 38. Vojinovič (Pelant, Lytvynov), 53. Vojinovič (Klíma), 57. Slavík (Kalina, Krutil) – 2. Hájek (Maťátko), 20. Hájek (Maťátko, Kotyza), 21. Had (Rychlovský, Adamec), 34. Ira (Šafařovský), 44. Křepelka (Rychlovský)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Jeřábek) – Štěpánek, Schönbauer, Zedek, Searle, Pelant, Krutil, Lytvynov – Nárovec, Kyclt, Valdhans, Klíma, Soukup, Kalina, Bespalchenko, Srbek, Teuber, Vojinovič, Slavík.

Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Adamec, Šuráň, Hampl, Bieniek, Nikolič, Žůrek, Škorec, Had, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Křepelka, Vomáčka, Hájek, Kotyza, Žemba, Šafařovský, Dominik.

Rozhodčí: Jakub Šindel – Tomáš Brejcha, Josef Zimmermann.

01:57 LIB 0:1 Hájek (Maťátko)
03:56 LET 1:1 Slavík (Srbek)
06:49 LET 2 Štěpánek, podražení
13:52 LIB 2 Had, sekání
18:17 LET 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Valdhans