7:5

konec (4:2, 0:1, 3:2)

22.09.2017, 18:00 • Tipsport arena • 6. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 1.85 4.35 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání mezi Pardubicemi a Jihlavou, ve kterém padlo hned dvanáct branek, je u konce. Po divoké první třetině svítil na kostce nad ledem stav 4:2, ale Jihlava dokázala v opatrnější druhé třetině snížit na rozdíl jedné branky a hned v úvodu poslední třetiny dokonce vyrovnat. Domácí Dynamo ovšem znovu zabralo a dokázalo se díky dvěma zásahům Davida Tomáška a jedné trefě mladíka Kauta dostat až do vedení 7:4, které pouze na konečných 7:5 v závěru ostrou ranou korigoval Jiří Rys. Hezký víkend Vám z pardubické Tipsport areny přeje Marek Votke. (20:46:57)
Nejlepší hráči: David Tomášek – Lukáš Žalčík.

59:47

Po dvou minutách za hrubost vyfasovali domácí Sacha Treille a jihlavský Nicolai Bryhnisveen. Bude se hrát čtyři na čtyři.

59:47

Další rozmíška v rohu hřiště na Škarkově straně, do které se tentokráte zapojuje hned několik hráčů z obou týmů.

59:25

Jihlava se ještě snaží útočit, ale zdá se, že domácí si už svůj vydřený náskok pohlídají.

57:59

57:59 Jiří RYS - 7:5

57:59

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava snižuje na rozdíl dvou branek. V útočném pásmu se do volného kotouče pořádně opřel JIŘÍ RYS a jeho dělovka skončila až za Kacetlem. Bez asistence.

57:45

Rozhodčí jim toho ovšem moc nedovolili a posílají oba borce na trestnou lavici na dvě plus dvě minuty za hrubost, respektive sekání. Hraje se pět na pět.

57:45

Jiří Hunkes se hned při své premiéře v pardubickém dresu pustil do šarvátky s Tomášem Jiránkem!

57:25

Petr Čáslava uviděl před brankou dobře postaveného Petra Sýkoru a ihned mu adresoval přesnou přihrávku. Jemná teč domácího útočníka ale přes Škarka neprošla.

57:03

Zmatek na modré čáře vyústil v ofsajd domácích.

55:51

Sedm gólů do sítě soupeře už v Pardubicích nepadlo zatraceně dlouho, domácí příznivci si ovšem žádají rovnou "desítku"!

54:58

54:58 David TOMÁŠEK - 7:4

54:58

Dynamo právě vstřelilo branku!
7:4! Ihned po vhazování v útočném pásmu nahodil kotouč na Škarka od modré Jacob Cardwell a po dorážce se může podruhé v dnešním zápase radovat DAVID TOMÁŠEK! Asistence: Jacob Cardwell a Ty Wishart.

54:54

Další zakázané uvolnění Dukly.

54:27

Dlouhá přihrávka znamená zakázané uvolnění Jihlavy. Vhazovat se bude před Škarkem.

53:55

Nicali Bryhnisveen posílal od modré čáry před Kacetla střílenou přihrávku, ale dokázal ji zkrotit jeden z obránců v červeném.

52:55

Antonín Dušek se vydal na výlet přes půl hřiště a v útočném pásmu předložil kotouč Tomáši Rolinkovi, jenž ihned nepříjemně vystřelil na jihlavskou branku. Škarkovi sice kotouč vypadl z rukavice, ale hostující obránci jej zametli do bezpečí.

7:5

Branky a nahrávky: 3. Treille (Tomášek, Trončinský), 7. P. Sýkora (Perret, Bojko), 10. Mojžíš (Hunkes, Poulíček), 13. J. Sýkora (Rolinek, Trončinský), 49. Tomášek (Vondráček, Treille), 52. M. Kaut (Wishart, Cardwell), 55. Tomášek (Cardwell, Wishart) – 2. Žálčík (J. Zdráhal), 15. R. Hubáček (E. de la Rose, Jiránek), 37. F. Seman (Jiránek, E. de la Rose), 42. Diviš (Žálčík, Anděl), 58. Rys

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Cardwell, Wishart, Čáslava, Trončinský, Mojžíš, Hunkes, Holland – J. Sýkora, Dušek, Rolinek – M. Kaut, Tomášek, Treille – P. Sýkora, Bojko, Perret – Vondráček, Poulíček, Beran.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – E. de la Rose, Suchánek, Šidlík, Bryhnisveen, J. Zdráhal, Kajínek – T. Kubalík, Váňa, R. Hubáček – Jiránek, Čachotský, F. Seman – Rys, Žálčík, Hlinka – Anděl, Macík, Diviš – Protasenja.

Rozhodčí: Svoboda, Hribik – Frodl, Komárek

Diváci: 7 277

01:07 JIH 0:1 Žálčík (J. Zdráhal)
02:24 PCE 1:1 Treille (Tomášek, Trončinský)
06:55 PCE 2:1 P. Sýkora (Perret, Bojko)
09:34 PCE 3:1 Mojžíš (Hunkes, Poulíček)