0:1

po s.n. (0:1) (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

16.09.2017, 17:00 • 2. kolo • Info o změnách stavu (Jan Raška (@jan_raska))

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno a z vítězství 1:0 po nájezdech se radují hokejisté ze Žďáru nad Sázavou. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na počtenou. (19:47:14)

Rozhodující gól zaznamenal a o bonusovém bodu pro Žďár nad Sázavou rozhodl TOMÁŠ STŘECHA.

Samostatné nájezdy začínají.
Jelikož ani prodloužení o vítězi duelu nerozhodlo, přijdou na řadu nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

60:01

Protože šedesát minut zápasu žádnou branku nepřineslo, užijí si aktéři klání prodloužení.

60:00

40:01

Pakliže dnešní utkání něco postrádá, tak jsou to branky. Přítomní diváci se totiž doposud nedočkali ani jediné, což zápasu ubírá poměrně značně na atraktivitě.