4:3

po prodl. (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)

16.09.2017, 16:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Skupina E • Vojtěch Jurák

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a ze Zlína přeji hezký zbytek večera. (18:14:59)
Napínavé a dramatické utkání je u konce. Štastnějším mužstvem je nakonec Zlín, který urval druhý bod v prodloužení. Také Vítkovice však dneska předvedly dobrý výkon a bod si z dnešního zápasu určitě zaslouží.

64:24

Zlín právě vstřelil branku!
Domácí vítězí! JIŘÍ SUHRADA v dobré pozici na pravém kruhu pro vhazování zamířil přesně k tyči a prostřel brankáře Vítkovic. Asistence: Filip Weintritt.

64:00

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:23

Domácí hokejisté jsou u puku, zatím však jen ve středním pásmu.

62:36

Také Micka na druhé straně si připisuje úspěšný zákrok v prodloužení. Vhazování v útočném pásmu Zlína.

62:00

Zlín hraje v plném počtu.

61:50

Kubík vytáhl parádní zákrok levým betonem proti tvrdé střele Vítkovic!

61:24

Domácí se na chvíli osvobodili. U puku jsou však opět hosté.

61:03

Kubík vyrazil vyrážečkou střelu z vrcholu kruhu.

60:37

Bernovský dostal dobrý pas, netrefil však odkrytou část branky!

60:19

Útočná čtveřice Vítkovic se usadila v útočném pásmu.

60:01

Hosté v poslední minutě základní hrací doby vyrovnali na 3:3 a vynutili si prodloužení. Zlín to bude mít těžší, protože bude hrát dvě minuty v oslabení.

60:00

60:00

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Weintritt – 2 min., sekání).

59:35

Vítkovice právě vstřelily branku!
Hostům vyšel závěrečný tlak a srovnávají stav na 3:3! Vitkovice hned po vhazování rozjely rychlou souhru, na jejímž konci stál JAKUB LEWANDOWSKI. Forward hostů se prosadil z dorážky, na kterou Kubík už nedosáhl. Asistence: Viktor Konečný a Jan Bernovský.

59:27

Domácí vyhodili puk přes všechny čáry. Icing a buly v útočném pásmu Vítkovic.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Jaroněk (Luža), 21. Kozubík (Suhrada, Luža), 30. Weintritt (Fajkus), 65. Suhrada (Weintritt) – 17. Vojtovič (Beránek, Věntus), 24. Bernovský (Fridrich, Smolka), 60. Lewandowski (Konečný, Bernovský)

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas, Prchal – Rusler, Podešva, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Apolenář, Luža, Kozubík, Fajkus.

HC Vítkovice Ridera: Micka (Piták) – Bílý, Smolka, Zapletal, Raška, Smička, Kunc – Vojtovič, Lednický, Fridrich, Kadula, Beránek, Mrva, Bernovský, Kylnár, Konečný, Věntus, Lewandowski, Potočný.

Rozhodčí: Vepřek – Bařinka, Kociňák.

00:30 ZLN 2 Hamrlík, sekání
07:47 VIT 2 Bernovský, podražení
07:56 ZLN 1:0 Jaroněk (Luža)
11:05 ZLN 2 Jaroněk, podražení
14:18 ZLN 2 Suhrada, sekání
16:47 VIT 1:1 Vojtovič (Beránek, Věntus)