6:3

konec (2:2, 2:0, 2:1)

16.09.2017, 14:00 • Malá hala ČPP Arény, Hradec Králové • 3. kolo • Jan Vavřina

Ode mě je to z deštivé východočeské metropole vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (16:19:47)
Na první vyrovnanou třetinu navázala zlepšená hradecká hra v prostředním dějství, ve které se domácí dostali do dvoubrankového vedení. Boleslav ale kousala, nedala Hradci nic zadarmo a dočkala se snížení na 3:4. Východočeši pak přidali další dva góly a mohou se radovat z konečné výhry 6:3.
Souboj dvou celků, kterým se letos velmi daří, je u konce. Mountfield HK ani ve třetím duelu nepoznal přemožitele, Boleslav si naopak připisuje první porážku.

59:50

Naar se vrací na led a může se se svými spoluhráči radovat z další výhry.

59:30

Pokračuje boleslavská přesilovka, ale už s Krinwaldem na ledě.

59:03

Hradec právě vstřelil branku!
Teď je už hotovo... Boleslav se nedokázala dostat do pásma, kotouče se ve střední třetině ujal MATĚJ PINKAS a dává razítko na hradecké vítězství – 6:3. Daniel Šedivý.

58:39

Mohlo být rozhodnuto, Hradec nastřelil tyč!

58:12

Pár desítek vteřin Hradečtí ukrojili, Tomáš Sajdl následně podržel kotouč.

57:50

Je to tak, hosté hrají přesilovou hru 6 na 4!

57:50

Oddechový čas pro hosty. Půjde Krinwald ven z brány?

57:50

Asi poslední šance pro Středočechy, neboť si zahrají přesilovou hru. Jakub Naar převedl nejprve dobrý defenzivní zákrok, jenže poté to přehnal s důrazem a po sekání oslabuje svůj tým.

57:30

Dvě a půl minuty do konce, kotouč v hledišti. Následuje buly v neutrální zóně.

56:57

Petr Moravec si tohle střídání musel užít, velkou část z něj měl totiž kotouč přilepený na holi. A to pochopitelně vyhovuje domácímu celku.

55:29

Kotouč je i nadále u Romana Krinwalda. Jeho spoluhráči mají poslední čtyři a půl minuty na to něco s výsledkem udělat.

54:36

Máme v Hradci Králové rozhodnuto? Dost možná... Místo vyrovnávacího gólu Boleslavi přichází pátá trefa Mountfieldu. Daniel Šedivý dojel puk a hodil ho před bránu do míst, kde stál JAN JUŠTA. Hradecký forvard z první zvyšuje svým druhým dnešním gólem na 5:3. Asistence: Daniel Šedivý, Jakub Naar.

54:27

Po delší době v akci Tomáš Sajdl, když přikryl puk před dotírajícím soupeřem.

53:48

Nedůrazné boleslavské vyhození nebylo potrestáno, neboť Peldova střela zápěstím neměla ani razanci ani přesnost.

53:27

Se střelou od hradecké modré se vrací Petr Šíma na ledovou plochu.

6:3

Branky a nahrávky: 6. Moravec (Jušta, Šedivý), 10. Lang (Kašpar), 28. Jušta (Šedivý), 32. Kašpar (Jušta, Šedivý), 55. Jušta (Šedivý, Naar), 60. Pinkas (Šedivý) – 12. Haas (Simon, Hašlar), 15. Závora (Rajgl, Přenosil), 47. Haas (Kapal)

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Pelda, Boukal, Drbal, Naar, Havlíček, Perička, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar "C", Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Šedivý, Hynek, Boštík. Trenér: Petr Luštinec.

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Železný) – Kredba, Přenosil, Němeček, Kulvejt, Pokorný, Rajgl – Mazancová, Závora, Zajíček, Sluka, Bartoň, Krédl, Hašlar, Dlask "C", Kapal, Haas, Moc, Šíma, Simon. Trenér: Lukáš Zörkler.

Rozhodčí: Bernat – Barvíř, Zavřel.

01:02 HKM 2 Šlaicher, podražení
05:11 HKM 1:0 Moravec (Jušta, Šedivý)
05:38 MBL 2 Haas, podražení
09:13 HKM 2:0 Lang (Kašpar)
11:40 MBL 2:1 Haas (Simon, Hašlar)