po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

16.09.2017, 12:00 • ČPP Aréna • 4. kolo • Klára Petrásková

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi v tuto chvíli již loučím a přeji hezký zbytek víkendu. U dalších hokejových online přenosů se těším na shledanou! (14:18:57)
Napínavý duel, který rozhodoval až nastavený čas, je u konce. Jako první se v něm sice do vedení dostali hostující hráči, před polovinou základní hrací doby ale už bylo vyrovnáno. O rozhodující gól, který vysloužil Hradci bonusový druhá bod, se zasloužil Štěpán Matějček.

64:32

Hradec právě vstřelil branku!
Je dobojováno, Východočeši vítězí v prodloužení! O rozhodující branku se zasloužil ŠTĚPÁN MATĚJČEK, který si na levém kruhu potáhl kotouč a švihem nedal chomutovskému gólmanovi šanci – 2:1p. Asistence: Kryštof Pažourek.

64:15

Petr Chlán hledal z mezikruží místo mezi Bartozelovy betony, marně!

63:45

Přinesl ránu Štěpána Havránka, která proletěla kolem levé tyče na zadní mantinel.

63:26

Dlouho se teď puk nacházel za hradeckou bránou. Co přinese následný útok?

62:34

Štěpán Havránek v klidu podržel puk a obě mužstva poslala na led čerstvé trojice.

62:04

František Hnik vysílal nabídku na teč, nikdo ze spoluhráčů se jí ale neujal.

61:37

Kryštof Pažourek byl na druhé straně taktéž osamocen, z vnitřní hrany pravého kruhu ale trefil jen Pavlátovu výstroj!

61:25

Petr Chlán se zjevil před Bartozelem úplně sám, z otočky ale neuspěl!

61:03

Štěpán Havránek teď jen obrátil hlavu ke stropu, protože mířil krásně do bližšího vinglu. Tam se ale zčistajasna na poslední chvíli zjevila Pavlátova lapačka!

60:48

Tomáš Kynčl nahrál na levý kruh Dominiku Řepíkovi, jenž z první trefil jen lapačku brankáře Pavláta.

60:19

Hradečtí pokračují ve své početní výhodě a hrají tak ve čtyřech proti třem.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, za stavu 1:1 budeme pokračovat pětiminutovým prodloužením! To začne přibližně ve 14:08.

60:00

59:57

Po střele Tomáše Kynčla se ještě strhl závar před pirátskou brankou, hosté ale odolali.

2:1

Branky a nahrávky: 24. Řepík (F. Moník, Hnik), 65. Matějček (Pažourek) – 16. Kopic (Polák, Köver)

Mountfield HK: Bartozel (Kouba) – Hroudný (C), Muška, Lelek, Pohl, Havránek, J. Moník, T. Kynčl (A), Jonáš – D. Matouš, Matějček, Pažourek, Hnik, Hašek, F. Moník, Mašín, Řepík, Maršík, Hidveghy, Chalupa, Hejna (A). Trenér: Aleš Krátoška.

Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Kopic (C), Seemann, Kleiner, D. Novák (A), A. Novák, Hajič – Köver, Bajer, Polák, Hřebíček (A), Chlán, Kulich, Krejčiřík, Mařík, Šilar. Trenér: Miroslav Buchal.

Rozhodčí: Horák – Frodl, Klouček

02:04 CHM 2 Bajer, vražení na hrazení
07:57 HKM TS Pohl, hákování
15:57 CHM 0:1 Kopic (Polák, Köver)
16:53 CHM 2 Kleiner, pád pod nohy
17:18 HKM 2 F. Moník, nedovolené bránění