Zblokované střely: 6 – 8
Vhazování: 36 – 25
Hity: 20 – 39
Trestné minuty: 6 – 24
Utkání mezi Jokeritem Helsinky a Dinamem Riga právě skončilo. Domácí v něm byli po většinu aktivní a zaslouženě tak berou po výhře 3:2 tři body. Situaci si však ve druhé polovině třetí třetině zkomplikovali a soupeř se dostal na dostřel. Závěrečné minuty už ale byli opět v jejich režii. Vítěznou branku utkání vstřelil ve 23. minutě Niklas Jensen.

59:58

Jokerit to již zvládne, puk za Petersovou brankou.

59:43

Domácí s kotoučem v útočné třetině.

59:32

59:11

Jokerit s pukem za vlastní brankou.

59:01

Probíhá již poslední minuta třetí třetiny.

58:25

Hokejisté Rigy vyhazují puk z obranné třetiny až k Zapolskimu a mohou tak vystřídat svou čtveřici.

58:01

Hlasatelem ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:32

Hosté si situaci komplikují. Začíná totiž přesilová hra finského mužstva, buly po levici Peterse.

57:32

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Georgijs Pujacs – 2 min., podražení).

56:59

Stollery s kotoučem ve vlastní třetině stíhán Joensuuem.

56:09

Střela Balinskise, Zapolski má puk ve své moci.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Jormakka (Gilroy, Jensen), 18. Niemi (Anttila), 23. Jensen (O'Neill, Norman) – 53. Pujacs (Galiardi), 56. Kristo (Galiardi)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Ratilainen) – Lepistö (A), Lundin, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen, Rautanen – Jensen, Regin (C), Palola – Tolvanen, O'Neill, Joensuu (A) – Huhtala, Norman, Jormakka – Pihlström, Niemi, Anttila.

Dinamo Riga: Peters (Kalninš) – Stollery, Wrenn, Jerofejevs, Ališauskas, Balinskis, Pujacs, Zile – Meija (C), McMillan, Skvorcovs – Indrašis, Galiardi, Kristo – Lessio, Bičevskis, Pavlovs – Jelisejevs, Jevpalovs, E. Kulda – Gegeris.

Rozhodčí: Anton Kislov, Viktor Birin – Dmitrij Šišlo, Nikita Šalagin

Diváci: 12 946

14:00 RIG 2 E. Kulda, hákování
14:04 JOK 1:0 Jormakka (Gilroy, Jensen)
17:12 JOK 2:0 Niemi (Anttila)
20:27 RIG 2 McMillan, sekání