08.09.2017, 18:00 • Tipsport arena • 1. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 3.25 4.35 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:33

59:33 David TOMÁŠEK - 2:3

59:33

Dynamo právě vstřelilo branku!
A možná nebude poslední, protože domácí pořádně dramatizují závěr utkání! Sacha Treille kroužil v útočném pásmu a hledal, komu by přihrál kotouč, až skrz Jacoba Cardwella našel DAVIDA TOMÁŠKA, který dokázal procedit kotouč za záda sparťanského brankáře! Asistence: Jacob Cardwell a Sacha Treille.

55:15

Dynamo bylo ve velikém tlaku, připravilo si tři veliké šance, ale všechny pochytal sparťanský brankář!

52:50

Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Miroslav Forman.

50:39

50:39 Rhett HOLLAND - 1:3

50:39

Přece jen se ale domácí dočkali svého prvního gólu v nové extraligové sezoně! Tomáš Vondráček poslal z rohu hřiště přesnou přihrávku mezi kruhy, odkud zacílil RHETT HOLLAND! Asistence: Tomáš Vondráček a Antonín Dušek.

44:44

Bojko byl v další obrovské šanci, když dostal přesnou přihrávku do druhé vlny, ale z bezprostřední blízkosti minul branku!

35:19

Sparta navíc málem znovu skórovala ve vlastním oslabení! Miroslav Forman se ocitl v samostatném úniku, ale nedokázal překonat Ondřeje Kacetla.

34:12

Domácí Pardubice si zahrají další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Petr Zámorský.

31:17

31:17 Jiří ČERNOCH - 0:3

31:17

Sparta právě vstřelila branku!
Pražané ovšem vlastní oslabení přetavili v další kotouč v pardubické síti! JIŘÍ ČERNOCH pláchl spolu s Dominikem Uherem dva na jednoho a po přihrávce do druhé vlny překonal Kacetla. Asistence: Dominik Uher a Richard Nedomlel.

30:53

Dynamo si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává sparťanský Tomáš Pavelka.s

29:03

Mohlo to být 3:0 pro Spartu! Lajna kolem Jaroslava Hlinky dokonale rozložila domácí obranu a sparťanský kapitán stál úplně před prázdnou branku, trefil ovšem pouze tyč!

27:41

27:41 Robert ŘÍČKA - 0:2

27:41

Sparta vede o dvě braky! ROBERT ŘÍČKA překvapil Ondřeje Kacetla nahozením od mantinelu, když kotouč pardubickému brankáři propadl až do sítě! Asistence: Tomáš Dvořák a Lukáš Klimek.

23:27

Lukáš Klimek dostal od Miroslava Formana přesnou přihrávku zpoza branky podobně jako Kumstát v první třetině, ale Kacetl stál ve správný čas na správném místě!

20:55

Robert Říčka adresoval přesnou přihrávku do jízdy Lukáši Klimkovi a ten na začátku druhé třetiny jen těsně minul branku!

18:07

Petr Sýkora pláchl podél mantinelu a hledal ve druhé vlně u tyče postaveného Tomáše Rolinka, ten ovšem nedokázal zakončit!

11:16

Síly na ledě se na osmatřicet vteřin vyrovnají. Dvě minuty za držení dostává sparťanský střelec první branky Petr Kumstát.

09:52

Sparta navíc bude hrát další přesilovku. Vladislav Bojko dostává dvě minuty plus deset minut osobního trestu za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpykává Matěj Beran.

09:10

09:10 Petr KUMSTÁT - 0:1

09:10

Nakonec ale jako první udeřili Pražané a jdou do vedení! Andrej Kudrna zavezl kotouč do útočného pásma, obkroužil klec a předložil puk mezi kruhy PETRU KUMSTÁTOVI, jenž plácl z první do kotouče a překonal Kacetla! Asistence: Andrej Kudrna.

05:20

Sparta dnes jako první zakusí výhodu přesilové hry. Dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku inkasuje Ty Wishart.

04:08

Petr Sýkora stál úplně sám před branku, ale nedokázal po přihrávce doklepnout kotouč do prázdné!

03:07

Marek Trončinský nebezpečně obkroužil branku, ale nedokázal zasunout kotouč za záda sparťanského brankáře!

2:3

Branky a nahrávky: 51. Holland (Vondráček, Dušek), 60. Tomášek (Cardwell, Treille) – 10. Kumstát (Kudrna), 28. Říčka (Tomáš Dvořák, Klimek), 32. Černoch (Uher, Nedomlel)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Ščotka, Čáslava – Vondráček, Tomášek, Treille – P. Sýkora, Dušek, Rolinek – J. Sýkora, Poulíček, Quenneville – M. Kaut, Bojko, Perret – Beran.

HC Sparta Praha: Aittokallio (Honzík) – Zámorský, Tomáš Dvořák, Kalina, T. Pavelka, Piskáček, Nedomlel – Reichenberg, P. Vrána, J. Hlinka – Kudrna, Pech, Kumstát – Forman, Klimek, Říčka – Černoch, Uher, Rousek.

Rozhodčí: Hribik, Kubičík – Blümel, Rampír

Diváci: 8 068

05:20 PCE 2 Wishart, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
09:10 SPA 0:1 Kumstát (Kudrna)
09:52 PCE 2+10 Bojko, odpyká Beran
11:16 SPA 2 Kumstát, držení hole
27:41 SPA 0:2 Říčka (Tomáš Dvořák, Klimek)