5:4

po s.n. (2:1) (2:3, 0:1, 2:0 - 0:0)

08.09.2017, 17:20 • DRFG Arena, Brno • 1. kolo • Matěj Laža

Tipsport: 1.8 4.4 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášení Tomáš Marcinko a Martin Erat. Kometa tak obrací skóre utkání a připisuje si do tabulky Tipsport extraligy dva body, Třinec i přes dvoubrankové vedení odjíždí domů s pouhým bodem. Ode mne je to pro dnešek z Brna vše, přeji příjemný zbytek pátečního večera. Na počtenou. (20:13:17)

Tomáš SVOBODA - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
Tomáš Svoboda se ujal kotouče v páté sérii nájezdů, rozjel se proti Hrubcovi a střelou k tyči rozhoduje o osudu utkání.

5. série 2:1

Tomáš Svoboda střelou k tyči rozhoduje o bonusovém bodu pro Kometu!

5. série 1:1

Petružálkovu střelu Čiliak za svá záda nepustil.

4. série 1:1

Erat střelou nevyzrál na Hrubce.

Svačinovu střelu si Čiliak pohlídal betonem.

3. série 1:1

Zaťovič to zkusil bekhendem mezi betony, Hrubec se nenechal nachytat.

Dravecký zkusil bekhendový blafák, Čiliak zasáhl skvěle lapačkou.

2. série 1:1

Vincourovi nevyšel bekhendový blafák.

Růžička střelou vyrovnává stav nájezdů!

1. série 1:0

Mallet přízemní střelou prostřelil Hrubce!

1. série 0:0

Irgl forhendem nedává.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení o vítězi utkání nerozhodlo, čekají nás tedy samostatné nájezdy. Brňané měli k dispozici minutu a půl přesilové hry čtyř proti třem, Oceláři ale skvěle bránili a Dravecký mohl dokonce rozhodnout, Čiliak ale podržel svůj tým.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:22

Dravecký se dostal se spoluhráčem do přečíslení dvou na jednoho, slovenský forvard to vzal na sebe, ale Čiliak jeho bekhendový blafák zatavil!

63:58

I napodruhé se daří hostům vyhodit, podařilo se to Polanskému.

5:4

Branky a nahrávky: 5. V. Němec (Štencel, Vincour), 7. Vincour (Zaťovič, M. Erat), 54. Hruška (M. Erat, O. Němec), 58. O. Němec (M. Erat), rozh. náj. T. Svoboda – 1. Marcinko (Martin Růžička, Roth), 9. Irgl (Dravecký, M. Kovařčík), 16. Marcinko (Rákos, M. Doudera), 33. Hrňa (Krajíček)

2:1   Tomáš Svoboda (KOM)

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – J. Krejčík, O. Němec (C), Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, F. Král – T. Svoboda, Hruška (A), M. Erat (A) – Zaťovič, V. Němec, Vincour – Mallet, Nahodil, H. Zohorna – J. Káňa, Dočekal, Haščák.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), Adámek, Linhart, Roth, M. Doudera, D. Musil – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Petružálek – Dravecký, M. Kovařčík, Irgl – Svačina, Cienciala, Hrňa.

Rozhodčí: Hejduk, Petružálek – Gerát, Hynek

00:34 TRI 0:1 Marcinko (Martin Růžička, Roth)
00:53 KOM 2 Zaťovič, podražení
04:19 KOM 1:1 V. Němec (Štencel, Vincour)
04:58 TRI 2 Adámek, nedovolené bránění
06:11 KOM 2:1 Vincour (Zaťovič, M. Erat)
08:43 TRI 2:2 Irgl (Dravecký, M. Kovařčík)
12:38 TRI 2 Marcinko, podražení
15:09 TRI 2:3 Marcinko (Rákos, M. Doudera)
TRI 2 Krajíček, sekání
36:44 KOM 2 Čiliak, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Haščák
52:57 KOM 2 V. Němec, hákování
53:30 TRI 2 Hrňa, sekání
53:50 KOM 3:4 Hruška (M. Erat, O. Němec)
57:24 KOM 4:4 O. Němec (M. Erat)