Michal Řepík (SBA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:46

Andrej Nestrašil (SBA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 24:25

Bodyčeky: 7 – 8
Vyhrané buly: 34 – 32
Využití: 1 – 0
Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Už to vypadalo, že zápas dojde až do samostatných nájezdů, ale deset vteřin před koncem prodloužení dostal namazáno Pavel Kulikov, jenž zblízka prostřelil Štěpánka a hosté tak na ledě Slovanu vybojovali o bod navíc.

64:50

64:50 Pavel KULIKOV - 3:4

64:50

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Deset vteřin před koncem prodloužení dostal PAVEL KULIKOV přihrávku do jízdy a sám před Štěpánkem pak zařídil bonusový bod pro svůj tým – 3:4. Asistence: Andrej Sergejev.

64:09

Dan Sexton jel sám na Štěpánka, ale brankář Slovanu ho do zakončení nepustil.

64:00

Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:35

Ildar Šiksatdarov si sjel do prostoru mezi kruhy, jeho táhlá střela ale skončila na Štěpánkovi, který znovu svůj tým podržel.

62:54

Ivan Švarný zlikvidoval obranným zákrokem akci hostů a Slovan otáčí hru zase až před branku Nižněkamsku.

62:17

Sexton se dostal do útočného pásma a jeho rána směrem na domácí branku skončila jen vysoko nad Štěpánkovou klecí.

61:52

Na druhé straně tečoval kotouč před hostující brankou Michal Řepík, ale úspěšný nebyl.

61:33

Kulikov svou střelou orazítkoval tyčku domácí branky!

60:47

Piganovič si sjel na levý kruh a jeho pohotová rána končí na Jakubu Štěpánkovi, která okamžitě kotouč posílá zpět do hry.

60:18

Hosté mají puk a snaží se projít do útočného pásma.

60:01

Třetí třetina je za námi a protože neurčila vítěze po tom, co domácí smazali dvoubrankové manko a vyrovnali, následovat bude pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

3:4

Branky a nahrávky: 4. Viedenský (Švarný, Meszároš), 45. Ebert (Viedenský, Smoleňák), 56. Viedenský (Kašpar, Smoleňák) – 14. Šiksatdarov (Zdunov), 14. Sexton (An. Sergejev, Nestrašil), 24. Rau (An. Sergejev, Chajrullin), 65. P. Kulikov (An. Sergejev)

HC Slovan Bratislava: Mazanec (24. Štěpánek) – Ebert, Barker, Meszároš (C), Bačík, T. Voráček, Švarný (A), Kozák, Hedera – Hecl, Viedenský, Kašpar (A) – Řepík, Co. Genoway, Smoleňák – Sádecký, Buchtele, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, A. Šťastný.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov (A), Volgin, Fazylzjanov – Sexton (A), Nestrašil, Rau – Avcin, P. Kulikov, Porjadin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, Arkalov, E. Galimov.

Rozhodčí: Ansons, Sojn – Strelcov, Sjusujev

Diváci: 6 780

02:09 NIZ 2 E. Galimov, vražení na hrazení
03:12 SBA 1:0 Viedenský (Švarný, Meszároš)
04:01 SBA 2 Bačík, podražení
13:31 NIZ 1:1 Šiksatdarov (Zdunov)
13:47 NIZ 1:2 Sexton (An. Sergejev, Nestrašil)