Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín

7:1

konec (4:0, 1:0, 2:1)

08.09.2017, 15:00 • Skupina E • Michal Janoštík, Anna Mikulová

První utkání staršího dorostu na stadionu Luďka Čajky skončilo jednoznačným vítězstvím domácích 7:1 proti týmu VHK Robe Vsetín. Zlín zápas rozhodl hned v prvním poločase, kdy se záhy dostal do vedení 3:0, které pak dále navyšoval. Vsetín se snažil dorovnat hru, ale nedokázal se propracovat ke kvalitnímu zakončení, kterým by ohrozil domácího Kubíka v bráně. Ve třetí třetině domácí náskok ještě navýšili. Vsetín dokázal konečný výsledek jen korigovat na 7:1, i přestože mu bylo v závěru nabídnuto několik přesilovek. (17:02:27)

59:14

Jeden z posledních útoků skončil jen ve skrumáži před brankou a Chromý už nemusel zasahovat.

58:42

58:18

Domácí se osvobozují.

57:27

Hostům se nedá upřít snaha, ale série přihrávek podél mantinelu ke střele stále nevede.

56:42

Další zbytečný faul domácích v útočném pásmu. 2 minuty za podražení si odsedí Kozubík.

56:22

Domácí se po sériích vyloučení znovu dostávají do útočného pásma. Energický výpad Fajkuse, který je dnes při chuti, se dalšího zakončení nedočkal.

56:06

55:25

55:15

Zlín se nesnaží ani napadat a je stažený u brankáře, ale hosté zatím jen kombinují. Střelu od modré části Koubek bez problému chytil do lapačky.

54:28

Hosté si zahrají další přesilovku. Oproti minulým se už propracovali ke střelám, ale bohužel se jim nedaří trefit branku.

54:06

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Rusler – 2 min., podražení).

53:35

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Apolenář – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kožený – 2 min., vražení na hrazení).

53:07

52:50

Vsetín kombinuje, ale zatím se nedostal ani k jedné střele na Koubka.

52:18

Ani hosté nevyužili svou krátkou přesilovku 5 na 3 a Zlínští jsou ve čtyřech.

52:15

7:1

Branky a nahrávky: 3. Apolenář (Suhrada, Podešva), 8. Dvořáček (Sedláček, Suhrada), 10. Kozubík (Vítek, Pröschl), 17. Luža (Světlík), 25. Kozubík (Pröschl, Fajkus), 45. Fajkus (Pröschl), 46. Wientritt (Pröschl) – 46. Půček (Matiaško)

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas, Prchal – Rusler, Podešva, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Apolenář, Luža, Sedláček, Kozubík, Fajkus

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Chromý) – Mikulenčák, Fojtášek, Ondračka, Vávra, Žabčík, Lukačka, Kožený, Floriš – Klímek, Matiaško, Zetocha, Krupa, Petriska, Jenáček, Baďura, Vašenka, Půček, Pernický, Lašák

Rozhodčí: Dědek, Kašík – Bryška, Novák

02:40 ZLN 1:0 Apolenář (Suhrada, Podešva)
07:55 ZLN 2:0 Dvořáček (Sedláček, Suhrada)
09:58 ZLN 3:0 Kozubík (Vítek, Pröschl)
11:42 ZLN 2 Janošek, hrubost
16:45 ZLN 4:0 Luža (Světlík)