1:1
konec (0:0)
13.07.2017, 18:00 • FFM Tranining Centre, Skopje • 2. předkolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)
Tipsport: 3.6 3.06 2.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.6 - 3.06 - 2.4
FK Rabotnički Skopje – Dinamo Minsk
1:1
konec (0:0)
Branky: 90+1. Najdenov (pen.) – 53. Chvasčinskij
Karty: 27. Herera (RAB), 58. Sahiti S. (RAB) – 73. Chvasčinskij (MNK), 90. Sachivko (MNK), 90+1. Galovič (MNK) 83. E. Sahiti (RAB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:22.
FK Rabotnički Skopje:
Siskovki – Mitrev, Herera, Iliev (55. Bilali), Raso – Duranski (60. Sahiti E.), Najdenov, Trajčevski (C) – Sahiti S. (67. Kadriu), Velinov, Markoski.
Náhradníci: Bozinovski – Bilali, Kadriu, Najdovski, Sahiti E., Stankovski, Todorov
Trenér:
Dinamo Minsk:
Klimovič – Kuzmenok, Galovič, Sachivko – Ostroukh, Lekovič, Begunov, Noyok (C) – Saroka, Lukič (69. Nikolič), Chvasčinskij (84. Karpovič).
Náhradníci: Ignatovič – Demidovič, Karpovič, Kiyko, Nikolič, Shvetsov
Trenér:
Rozhodčí: Arnold Hunter – Richard Storey, David Anderson (všichni Sev.Irsko)
Diváci:
Odveta: Dinamo Minsk - FK Rabotnički 3:0
Irtyš Pavlodar – CZ Bělehrad 16:00 1:1
Kajrat – Skënderbeu 16:45 1:1
M. Tel-Aviv – Reykjavík 17:00 3:1
Škendija – Helsinki 18:00 3:1
Ružomberok – Brann 18:00 0:1
FK Rabotnički – Dinamo Minsk 18:00 1:1
Kalju – Fehérvár 18:15 0:3
Rheindorf Altach – Dinamo Brest 18:30 1:1
Brøndby – VPS 18:30 2:0
FK Liepāja – FK Sūduva 18:45 0:2
Vaduz – Odd 19:00 0:1
Östersunds FK – Galatasaray 19:00 2:0
Gabala – Jagiellonia 19:00 1:1
Haugesund – Lech Poznań 19:00 3:2
Apollon Limassol – Zaria Balti 19:00 3:0
Valletta – Utrecht 19:30 0:0
Astra Giurgiu – Zirä FK 19:30 3:1
Niederkorn – AEL Limassol 19:45 0:1
Beitar Jerusalém – Botev Plovdiv 20:00 1:1
Norrköping – Riteriai 20:00 2:1
Slovan Bratislava – Lyngby 20:15 0:1
Trenčín – Bnei Yehuda 20:30 1:1
Sturm Graz – Mladost Podgorica 20:30 0:1
Hajduk Split – Levski 20:30 1:0
Osijek – Luzern 20:45 2:0
Aberdeen – Široki Brijeg 20:45 1:1
Cork City – Larnaka 20:45 0:1
Željezničar – AIK Stockholm 20:45 0:0
Ferencváros – Midtjylland 21:00 2:4
Panionios – ND Gorica 21:00 2:0
Shamrock – Ml. Boleslav 21:00 2:3
Valur – Domžale 22:00 1:2
90+5
90+5
90+3
90+1
90
90+1
90+1. Bojan NAJDENOV - 1:1
90+1
BOJAN NAJDENOV se postavil k penaltě a poslal brankáře na druhou stranu.
90
90
89
88
87
86
84
83