3:2

po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)

05.04.2017, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.8 4.05 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (05:13:31)
Hvězdy utkání:

Julius Honka (DAL) – 1+0, 0, 5 střel, čas na ledě 15:47
Jason Dickinson (DAL) – 1+0, 0, 2 střely, čas na ledě 11:12
Mike Smith (ARI) – 24 zákroků, 90,3 %
Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0, 1 střela na bránu, čas na ledě 15:06
Dallas Stars tedy nakonec poráží Arizonu Coyotes 3:2 po prodloužení, když se o rozhodující branku postaral Julius Honka, pro kterého to navíc byla jeho premiérová trefa v NHL.

63:48

63:48 Julius HONKA - 3:2

63:48

Dallas právě vstřelil branku!
JULIUS HONKA se přeci jen dočkal, když obdržel přihrávku od Spezzy a jeho dělovka zapadla přesně pod břevno hostující klece. Asistence: Jason Spezza, Gemel Smith.

63:40

Honka si parádně vybruslil z modré až k bráně Arizony, kde však jeho střelu parádně vykryl Smith.

62:25

Arizona je v prodloužení více na puku, ale hosté zatím nemohou vstřelit rozhodující branku.

60:53

Dvorak dostal puk na Riedera a jeho pohotovou střelu parádně vytěsnil Niemi.

60:17

Jedovatá střela Jamieho Benna proletěla jen těsně vedle Smithovy brány.

60:01

Arizoně se ve třetí třetině podařilo vyrovnat stav utkání, když se prosadil Duclair, a tak o vítězi tohoto utkání bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:21

Oleksiak přejel s pukem útočnou modrou čáru, kde ihned vystřelil, avšak jeho pokus hosté přizvedli do ochranné sítě.

58:08

Seguinova dělovka jen proletěla kolem brány Arizony.

57:02

Hamhuisova přihrávka byla zblokována do hlediště, takže se bude vhazovat v útočné třetině Dallasu.

3:2

Branky a nahrávky: 14. B. Ritchie, 18. Dickinson (Cracknell), 64. Honka (Spezza, G. Smith) – 18. Dvorak (Keller, J. McGinn), 56. Duclair (Domi, Burmistrov)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Honka, Oleksiak, Johns – Ja. Benn, Eakin, D. Shore – Elie, Seguin, B. Ritchie – G. Smith, Faksa, Spezza – Dickinson, Dowling, Cracknell.

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Schenn, Chychrun, C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Connauton – Duclair, Burmistrov, Domi – J. McGinn, Jooris, Perlini – Rieder, Martinook, Crouse – Holland, Dvorak, Keller.

06:43 ARI 2 Schenn, hákování
13:58 DAL 1:0 B. Ritchie
17:15 DAL 2:0 Dickinson (Cracknell)
17:24 ARI 2:1 Dvorak (Keller, J. McGinn)
21:56 DAL 2 Hamhuis, vysoká hůl
44:54 DAL 2 D. Shore, podražení