05.04.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Jan Prošek

Tipsport: 2.02 3.85 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do zápasu nenastoupil český ani slovenský hokejista. (04:47:34)
1. Patrik Laine (WPG) 2+0
2. Mark Stuart (WPG) 1+1
3. Mark Scheifele (WPG) 1+1
Hostující celek díky výbornému vstupu do druhé třetiny vyhrává tento zápas 5:2. Velmi rychle z kraje druhé třetině vstřelil tři branky, čímž udělal Winnipeg velký krok k výhře.

59:29

David Perron přijal dobrou přihrávku od spoluhráče, jeho rychlé zakončení kryje brankář hostujícího celku.

59:09

Vladimir Tarasenko minul branku z dobré střelecké pozice, nechybělo mnoho jeho pokusu.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:25

Michael Hutchinson si připisuje další výborný zákrok, tentokrát si poradil se zakončením Alexandera Steena.

58:08

Domácí hokejisté mohli snížit, ale Jaden Schwartz neuspěl v předbrankovém prostoru.

57:22

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ryan Reaves – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:05

Do třetice se k puku probojoval Magnus Pääjärvi. Výsledek znovu stejný.

56:01

Znovu se stejný hokejista protlačil před branku ale ani tentokrát neuspěl.

55:54

Magnus Pääjärvi výtečně nabral rychlost ve středním pásmu a vystřelil, brankáře Jets překonat nedokázal.

55:33

Po delší době vidíme střelecký pokus, do zakončení se dostal hostující důrazný obránce Dustin Byfuglien. Domácí brankář byl pozorný.

54:19

Bývalý hráč Floridy, Scottie Upshall, se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu ale výborně zastavil rukavici hostující brankář.

54:01

Obránci velmi dobře pomáhají svým brankářům, mnoho střeleckých pokusů na maskované muže neprojde.

53:31

Julian Melchiori se obětavě položil do střely Jadena Schwartze.

52:56

Další střelecký pokus hostujícího celku byl zablokovaný domácím obráncem.

2:5

Branky a nahrávky: 1. Pietrangelo, 25. Lehterä (Barbašev, Sanford) – 22. Laine (Stuart, Little), 23. Ehlers (Scheifele, Wheeler), 23. Stuart (Perreault, Lowry), 45. Scheifele (Wheeler, Ehlers), 50. Laine (Perreault, Little)

St. Louis Blues: Allen (50. C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Lindbohm, Schmaltz – Schwartz, Steen, Tarasenko – Pääjärvi, Berglund, Perron – Lehterä, Barbašev, Sanford – Upshall, Brodziak, Reaves.

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Melchiori, Byfuglien, Stuart, Nogier – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Laine – Copp, Lowry, Armia – B. Tanev, Petan, Thorburn.

Rozhodčí: Pochmara, StLaurent – Racicot, Pancich

Diváci: 19 178

00:35 STL 1:0 Pietrangelo
08:38 STL 2 Berglund, držení protihráče
21:47 WPG 1:1 Laine (Stuart, Little)
22:01 WPG 1:2 Ehlers (Scheifele, Wheeler)