NHL

Ottawa Senators – Detroit Red Wings

2:0

konec (1:0, 1:0, 0:0)

05.04.2017, 01:44 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.93 3.85 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 17 166 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (04:19:37)

3. Clarke MacArthur (OTT) první zápas od 14.10.2015
Dnešní utkání je tedy u konce a domácí přerušují pětizápasovou sérii porážek. Do vedení se Ottawa dostala ve 13. minutě, kdy se z úhlu prosadil Erik Karlsson. Na další branku se čekalo do druhé třetiny, ale opět ji vsítili domácí, kteří se radovali po zakončení Toma Pyatta. Hostující Detroit nedokázal ani jednou odpovědět a zápas tedy končí výsledkem 2:0.

Střely na bránu

Ottawa Senators – 24 (6;12;6)
Detroit Red Wings – 24 (11;3;10)

59:58

Podrážděný Dylan Larkin naprosto zbytečně osekával Harpura, což se nelíbilo Marku Borowieckému (OTT). Dvě trestné minuty dostává právě Borowiecki a Darren Helm (DET), který se vměstnal do celého konfliktu.

59:35

Ještě jednou se vylučuje. Justin Abdelkader (DET) zezadu seknul Kyla Turrise (OTT), který mu to oplatil pokusem o sebrání hole. Oba jdou na trestnou lavici.

59:30

Domácí soupeře drží daleko od nebezpečných střeleckých pozic. Tohle už Ottawa zvládne.

58:59

Hosté se rychle vrací do útočného pásma. Jenže času na vyrovnání už opravdu moc nezbývá.

58:31

Od brusle napadajícího Stålberga se kotouč odrazil do tyče prázdné brány Detroitu!

58:03

Tvrdé zakončení Niklase Kronwalla nyní skončilo na brankovišti, ale nikdo z hostů puk nedokázal propasírovat za pozorného Andersona.

57:50

Oddechový čas pro domácí.

57:50

Zakázané uvolnění Senátorů Vhazovat se bude vedle levé ruky Craiga Andersona.

57:36

Jimmy Howard je na střídačce. Hosté to zkoušejí se šesti hráči v útočném pásmu.

57:09

Znovu se Senátoři odhodlali k pouhému posunutí puku pryč ze svého pásma. Detroit teď nenachází cestu k pořádnému zakončení.

56:33

Z hodně velkého úhlu to zkusil Zetterberg. Střela byla sražena a domácí puk v poklidu vyhazuje mezi modré čáry.

56:09

Pomalu to vypadalo na rychlé přečíslení Ottawy, ale přihrávka na Turrise skončila až v rohu útočného pásma.

55:33

Z prostoru mezi kruhy se k zakončení dostal Svečnikov. Slabým bekhendem však trefil pouze beton.

55:27

Dvakrát teď Anderson musel zasahovat proti střele z větší vzdálenosti. V obou případech si celkem bez problémů poradil.