01.04.2017, 19:10 • TD Garden, Boston • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.65 4.25 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:48

59:48 Patrice BERGERON - 5:2

59:48

Bruins právě vstřelili branku!
Domácí přeci jenom ještě skórují. PATRICE BERGERON se dostal ke kotouči a pohodlně ho tak posílá do opuštěné branky Floridy – 5:2. Nyní je tedy už definitivně rozhodnuto. Bez asistence.

59:27

Berra je na střídačce, hosté to tedy ještě zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:16

58:16 Brad MARCHAND - 4:2

58:16

Přesilovka domácích je využita. BRAD MARCHAND se dostal těsně před hostující brankou ke kotouči a nadvakrát ho dokázal dorazit za Berryho záda – 4:2. S největší pravděpodobností je tak o osudu tohoto zápasu rozhodnuto. Asistence: Ryan Spooner a David Pastrňák.

57:53

Jenže šanci na powerplay zmařil Vanek, který dostává dvě minuty za vysokou hůl.

55:32

Obrovská skrumáž vznikla před domácí brankou. Jonathan Huberdeau ovšem nedokázal neposedný kotouč zkrotit a ten tak za zády Raska neskončil.

41:06

Kevan Miller dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hosté mají možnost srovnat v přesilové hře.

39:15

Michael Sgarbossa svou střelou orazítkoval tyč domácí branky. Moc tedy nechybělo, aby bylo opět vyrovnáno!

37:01

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Derek MacKenzie – 2 min., hrubost).

34:30

34:30 David KREJČÍ - 3:2

34:30

Boston znovu vede. DAVID KREJČÍ si všiml, že branka hostů je po vyjetí Berry takřka prázdná a z velké dálky tak do ní poslal kotouč. Jeho tým tak dnes potřetí v utkání jde do vedení – 3:2. Bez asistence.

30:26

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., držení hole).

29:53

29:53 Jaromír JÁGR - 2:2

29:53

Florida právě vstřelila branku!
A nyní se to už hostům povedlo a je opět srovnáno. JAROMÍR JÁGR si mezi kruhy klepl o přihrávku, kotouč se k němu nakonec opravdu dostal a poté svou střelou švihem dokázal umístit kotouč za Raskova záda – 2:2. Asistence: Keith Yandle a Jonathan Marchessault.

28:31

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., nedovolené bránění).

27:56

Vše bylo v naprostém pořádku, hlavní rozhodčí poté ukazuje na středový kruh a branka je tedy uznána.

27:56

Ale pozor. Hostující lavička si bere challenge a bude se tak branka prověřovat ještě u videa.

27:56

27:56 Patrice BERGERON - 2:1

27:56

Nyní se to už ale domácím povedlo. Znovu byl u šance David Pastrňák a jeho formace. Kotouč se po odrazu ocitl kousek od levé tyče Berryho branky, kde byl připravený PATRICE BERGERON, jenž poté puk uklidil do poloodkryté jeho klece – 2:1. Bruins tak strhávají vedení znovu na svou stranu. Asistence: Zdeno Chára a David Pastrňák.

27:33

Až nyní se také ke slovu dostali domácí hráči a hned z toho byla další velká šance. David Pastrňák našel svou přihrávkou volného Marchanda, Berra byl ale opět na místě!

24:18

A Berra se musel znovu otáčet ve svém brankovišti, když zlikvidoval další velkou šanci Bostonu, tentokráte po tvrdé střele Davida Pastrňáka.

21:38

21:38 Thomas VANEK - 1:1

21:38

A je vyrovnáno. Domácí ve vlastní třetině ztratili kotouč, k němu se dostal THOMAS VANEK, který vyslal na bostonskou branku nepříliš prudkou střelu, ta se ale odrazila od jednoho z domácích hráčů a otřela se o brusli brankáře Bostonu. Puk tak skončil v síti a Rask nemohl vůbec nic dělat – 1:1. Asistence: Colton Sceviour a Nick Bjugstad.

17:03

Domácí se ujímají vedení. Do samostatného úniku mířil NOEL ACCIARI, který byl navíc faulován a při signalizovaném vyloučení pak svou akci stejně dotáhl do zdárného konce, když Berru prostřelil střelou mezi jeho betony – 1:0. Bez asistence.

13:16

Colton Sceviour inkasuje dvě minuty za hákování a nabízí tak domácím další početní výhodu.

10:16

Acciari dostává dvě minuty za hákování a přesilovku si tak nyní zahrají také hosté. Nejprve ale proběhne další komerční přestávka.

04:08

Máme tu první vyloučení tohoto utkání. Na dvě minuty na trestnou lavici putuje hostující Jokinen za vysokou hůl.

5:2

Branky a nahrávky: 18. Acciari, 28. Bergeron (Chára, Pastrňák), 35. Krejčí, 59. Marchand (Spooner, Pastrňák), 60. Bergeron – 22. Vanek (Sceviour, Bjugstad), 30. Jágr (Yandle, Marchessault)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, K. Miller, C. Miller – Backes (A), Bergeron, Marchand – Pastrňák (A), Krejčí, Stafford – J. Hayes, Spooner, Beleskey – Acciari, Riley Nash, D. Moore.

Florida Panthers: Berra (Wilcox) – Demers, Yandle, Petrovic, Matheson, Kindl, Pysyk – Jágr, Bjugstad, Huberdeau – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen (A) – Marchessault, Sceviour, Vanek – MacKenzie (C), Sgarbossa, S. Thornton.

Rozhodčí: Frederick L’Ecuyer, Gord Dwyer – Brad Kovachik, Brian Murphy

04:08 FLA 2 J. Jokinen, vysoká hůl
10:16 BOS 2 Acciari, hákování
13:16 FLA 2 Sceviour, hákování
17:03 BOS 1:0 Acciari
21:38 FLA 1:1 Vanek (Sceviour, Bjugstad)
27:56 BOS 2:1 Bergeron (Chára, Pastrňák)