6:3

konec (3:0, 2:2, 1:1)

01.04.2017, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Prošek

Tipsport: 5.75 4.3 1.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto zápase jsme sledovali, kterak se hostující defenziva v prach a popel proměnila. Tolik chyb defenzivy Capitals se jen tak nevidí. Domácím výborně vyšel vstup do zápasu, po první třetině vedli o tři branky. Hosté se pak dvakrát prosadili, a tak byl rozdíl minimální. Na konci prostřední části však dvakrát skórovala Arizona, což celý zápas rozhodlo. Ve třetí třetině se pak oba týmy prosadily jednou. (06:50:02)

59:30

Capitals se usadili v útočném pásmu, ale k zakončení se nemohou dostat, navíc už nemají ani mnoho času.

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:42

V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hokejisté kontrolují hru.

57:54

Louis Domingue kryje střelecký pokus hostujícího celku. Vhazovat se bude před brankou Arizony.

57:32

Hostující celek už nemá mnoho času na zdramatizování zápasu, domácí hokejisté se ale musí bránit.

56:30

Domácí hokejisté mají kotouč pod kontrolou a zavážejí ho do útočného pásma, kde se snaží držet hru.

56:00

Oliver Ekman-Larsson si výborně počínal za svou brankou, hostujícího hráče tak nenechal zakončit.

55:40

Alexandr Ovečkin vedl další akci svého celku, jeho střelecký pokus však zablokoval obránce Jakob Chychrun.

55:14

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.

54:48

Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.

54:03

Braden Holtby se zapojil do rozehrávky svého týmu, pomohl tak obráncům, kteří se mohli rychleji dostat do středního pásma.

53:02

Do výborné střelecké pozice se probojoval hostující Alexandr Ovečkin, ale jeho pokus končí na brankové konstrukci. S následnou střelou si brankář Coyotes poradil.

51:45

23:40, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, více ze hry mají hokejisté Washingtonu, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.

50:47

Po komerční přestávce bude zápas pokračovat dál. Buly před brankou Capitals.

6:3

Branky a nahrávky: 8. Dvorak, 10. Jooris (Goligoski), 14. Burmistrov (Doan, Crouse), 34. Dvorak, 38. Burmistrov (Domi, DeAngelo), 51. Holland – 22. Bäckström (Oshie, Ma. Johansson), 32. Winnik (T. Wilson, Orlov), 51. Williams (Niskanen, Ma. Johansson)

Arizona Coyotes: Domingue (M. Smith) – Ekman-Larsson, Schenn, Goligoski, C. Murphy, Chychrun, DeAngelo – Perlini, Dvorak, Vrbata – Domi, Burmistrov, Duclair – Martinook, Jooris, Rieder – Crouse, Holland, Doan.

Washington Capitals: Holtby (38. Grubauer) – Alzner, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik, Shattenkirk – Ovečkin, Bäckström, Oshie – Ma. Johansson, Kuzněcov, Williams – Connolly, Eller, Burakovsky – Winnik, Beagle, T. Wilson.

Rozhodčí: Kowal, Pochmara – Sericolo, Gawryletz

Diváci: 14 290

07:26 ARI 1:0 Dvorak
09:05 ARI 2:0 Jooris (Goligoski)
13:12 ARI 3:0 Burmistrov (Doan, Crouse)