2:3

konec (1:1, 0:0, 1:2)

07.03.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Jan Prošek

Tipsport: 2.6 3.7 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující hokejisté vyhrávají tento zápas poměrem 3:2. Jako první se v desáté minutě prosadil z předbrankového prostoru hostující Joe Pavelski. Ještě v první třetině dokázali domácí vyrovnat. Z horní hranice kruhu se prosadil hráč, který byl vyhlášen jako druhá hvězda zápasu – Josh Morrissey. San Jose poslal do vedení krásným gólem z brejku při vlastním oslabení Joe Pavelski. Náskok hostujícího celku navýšil v poslední minutě hry gólem do prázdné branky Joe Pavelski. Na tento gól přihrával Joe Thornton, který tak zaznamenal přihrávku s číslem 1 000. Sedm sekund před koncem snížil domácí Mark Scheifele. Více toho Winnipeg nestihl, a tak prohrál. (04:58:26)

Winnipeg právě vstřelil branku!
Poslední branku tohoto zápasu dává v přesilové hře sedm sekund před koncem domácí MARK SCHEIFELE, který se prezentuje pohotovou střelou. Jets toho už ale mnoho nestihnou. Asistence: Nikolaj Ehlers, Patrik Laine.

59:45

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:34

59:34 Joe PAVELSKI - 1:3

59:34

San Jose právě vstřelilo branku!
A je to jasné, hosté vyhrají tento zápas. Do prázdné branky se po Vlasicově přihrávce trefuje JOE PAVELSKI. Druhou asistenci má Joe Thornton, celkově je to jeho 1000. asistence v NHL. Asistence: Marc-Édouard Vlasic a Joe Thornton.

59:19

Po zakázaném uvolnění se bude znovu vhazovat před brankou San Jose Sharks.

59:00

Patrik Laine se probojoval do zakončení, a pak také Adam Lowry. Aaron Dell kryje oba pokusy, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:52

Zakázané uvolnění San Jose vrací hru před branku hostů. Následovat ale bude oddechový čas Jets.

58:17

Domácí se nemohou dostat do útočného pásma. Z neutrální zóny to zkoušel Tomáš Hertl, prázdnou branku ale minul.

57:54

Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:36

Connor Hellebuyck se zapojil do rozehrávky Jets. Winnipegu už mnoho času na vyrovnání nezbývá. Následně domácí nahodili puk na branku od modré čáry, a tak si vynutili buly před brankou soupeře.

56:45

Patrick Marleau se probojoval do zakončení, ale nepřekonal domácího brankáře. Podobně na Connoru Hellebuyckovi ztroskotal také Logan Couture.

56:28

56:04

Necelé čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, Logan Couture to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.

55:35

San Jose hraje velmi dobře takticky, v přesilovce se drží v útočném pásmu, ale do vyložené střelecké pozice se zatím nemůže propracovat.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Morrissey, 60. Scheifele (Ehlers, Laine) – 10. Pavelski (M. Karlsson, Dillon), 48. Bødker (Couture), 60. Pavelski (Vlasic, J. Thornton)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Enström, Byfuglien, Morrissey, Trouba, Chiarot, Postma – Ehlers, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Laine – Matthias, Lowry, Armia – Daňo, Copp, Thorburn.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – J. Thornton, Pavelski, Marleau – Couture, Bødker, Sörensen – Hertl, J. Ward, Haley – Tierney, M. Karlsson, Donskoi.

09:45 SJS 0:1 Pavelski (M. Karlsson, Dillon)
11:27 WPG 1:1 Morrissey
16:04 WPG 5 Thorburn, bitka