Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

5:1

konec (0:0, 3:0, 2:1) Stav série: 1:2

28.02.2017, 16:00 • Svijanská aréna • Osmifinále • RR

S konstatováním, že Liberec výhrou 5:1 odvrátil první mečbol Třince, se s Vámi loučím. Přeji hezký zbytek večera a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (18:09:56)
Je dobojováno! Tygři sice zkraje třetí třetině rychle inkasovali, ale utkání už si utéct nenechali a dvěma dalšími góly rázně odmítli konec série. Ta bude pod Ještědem pokračovat zítra v 15:30.

Play-off extraligy staršího dorostu je v plném proudu!

59:39

Hájkova nabídka před bránu nenalezla nikoho z domácích.

58:58

Havránek se pokusil vyzrát na libereckou obranu individuálně, kapitán domácích Turský však byl proti.

58:00

Dvě minuty do konce, Liberec míří za vítězstvím!

57:28

Liberec právě vstřelil branku!
Nejspíš je rozhodnuto! Severočeši měli v posledních minutách velký tlak, z něhož vykrystalizovala branka PATRIKA ŠÍPA, který skóruje po přihrávce Charváta. Asistence: Adam Charvát, Ondřej Chrtek.

56:26

Litera prchal sám na bránu, bekhendovým blafákem si roztáhl gólmana, jenže ten zvedl levou nohu, do níž nakonec liberecký forvard zamířil.
Oddechový čas pro domácí.

56:11

Icing domácího celku.

55:40

Zápas vrcholí, Třinec má problémy udržet se v útočném pásmu.

55:10

Hrabík dostal interesantní nabídku zpoza brány před ní, Ochmana zblízka však nepřekonal.

54:45

Jeníkova rána zápěstím z mezikruží byla přizvednuta nad.

54:15

Jeník se zkusil prokličkovat až před třineckou klec, narazil však hned na dva protihráče, kteří ho bez problémů obrali o puk.

53:41

Ofsajd Bílých Tygrů.

53:10

Hrabík zničehonic vyplaval úplně sám s kotoučem před třineckou klecí, jenže přestřelil.

52:33

Klocek dostal kotouč na vrchol pravého kruhu a okamžitě pálil zápěstím. Obětavý zákrok zadáka Iry však ztečoval puk do ochranné sítě.

51:38

Liberečtí nepouštějí útočné pásma a náskok brání aktivně.

5:1

Branky a nahrávky: 24. Chrtek (Hrstka), 33. Chrtek (Šír, Piroutek), 34. Jeník (Hrabík), 45. Kunst (Jeník, Bednář), 58. Šíp (Charvát, Chrtek) – 42. Najsar (Havránek, Homola)

Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Bednář, Aubrecht, Krejsa, Turský (C), Charvát, Had, Kunst, Ira – Šír, Maťátko, Litera, Jeník, Hájek, Burda, Hrabík, Piroutek, Chrtek, Šafařovský, Bouřil

HC Oceláři Třinec: Ochman (Štěpánek) – Radzienčak, Krzak (C), Rufer, Marguš, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Čmiel, Tománek, Klocek, Peterek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Najsar, Molin

Rozhodčí: Battěk – Marek, Klouček

03:57 LIB 2 Šír, sekání
06:38 LIB 2 Aubrecht, nedovolené bránění