2:3

konec (1:2, 1:0, 0:1) Stav série: 0:2

28.02.2017, 19:45 • Nevoga aréna • Čtvrtfinále • Jakub Prchal (@jakubprchal)

Tipsport: 2.33 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak to je škoda. Orli ani přes velkou bojovnost nakonec nedokázali stáhnout jednobrankový náskok, který si Klagenfurt v závěrečné třetině vytvořil. Stav série je tak 0:2.

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (22:02:14)

59:06

Schwarz jde z branky, Orli to zkusí v šesti!

59:05

Bojuje se u mantinelu vedle Dubovy branky.

58:25

Beroun nedokázal projít přes hradbu těl. Orli musí znovu hledat cestu do útočné třetiny. Schwarz je stále na ledě.

57:53

Da Costa přihrával zpoza branky a vznikl z toho zmatek před Dubou, ovšem hostující obrana si poradila. Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:15

Od modré čáry střílel McMonagle, trefil ale pouze před sebou stojícího blokujícího hráče.

55:45

Kapstad střílel od modré čáry, ale těsně minul branku. Pokud Orli chtějí zdramatizovat vývoj zápasu, musí hrát na druhé straně kluziště.

54:47

Další nepřesnost na straně Orlů. Tentokrát se provinili icingem.

54:23

Orli rozehrávají zpoza vlastní branky. Posledních šest minut třetí třetiny.

53:57

Bartoš to zkusil od mantinelu, střílel ale těsně nad branku.

52:29

Šulák předvedl další nádherné sólo! Zpoza vlastní branky prokličkoval mezi obránci až před Tomáše Dubu, ale bekhendem vystřelil pouze do zadního mantinelu.

51:55

Další Šulákova rána, která skončila pouze na hrudi Tomáše Duby.

50:56

Hraje se převážně ve středním pásmu. Klagenfurt se snaží bránit a hrozit z protiútoků. Orli to nemají lehké, musí útočit do plné obrany.

50:05

Bartoš dostal přihrávku do těsné blízkosti Tomáše Duby, nedokázal ale změnit směr puku tak, aby nadělala gólmanovi problémy.

48:50

Pance držel Da Costu na hranici faulu, rozhodčí je ale dnes velice benevolentní.

48:10

Pucher nezpracoval přihrávku, díky čemuž Orli přišli o kotouč.

47:30

Orli bojují o každý metr ledu a snaží se prolomit nepříznivý vývoj utkání.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Šulák (Horn, Bartoš), 38. Stehlík (Šulák, Pucher) – 13. Geier S. (Robar), 14. Hunderpfund (Harand, Brucker), 42. Hundertpfund (Geier M.)

HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Nechvátal) – Šulák, Stehlík, Lakos, McMonagle, Bořuta, Biro, Kadeřávek – Plíhal, Bartoš, Yellow Horn – Beroun, Pucher, Podešva – Vodný, Da Costa, Hughesman – Csamangó, Šeda, Novák – Špaček.

KAC Klagenfurt: Duba (Madlener) – Kapstad, Fischer, Robar, Schumnig, Strong, Duller, Vallant – Geier M., Koch, Geier S. – Pance, Hurtubise, Kreuzer – Ganahl, Neal, Lundmark – Harand, Hundertpfund, Brucker – Richter.

Rozhodčí: Smetana, Zrnic – Kaspar, Zgonc