18.02.2017, 17:00 • Zimní stadion města Opavy • 43. kolo • Soňa Molatová

Tipsport: 1.6 4.8 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bobři Valašské Meziříčí.
Autorem vítězné branky je DVOŘÁK.

61:28

Šindelář předložil před bránu kotouč Vítkovi, který byl ale faulován a Tomáš Brunec (VAL) už odjíždí na trestnou lavici, kde za své podražení stráví dvě minuty.

58:05

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Drama je tady. STANISLAV BÁCHOR pálil z kruhu, odkud jeho střela padla přesně vedle pravé tyče opavské brány.
Asistence: Tomáš Brunec a Petr Dvořák.

50:36

Opava právě vstřelila branku!
Plška potrápil PAVEL SELINGR, který nyní zakončil do pravé poloviny brány Bobrů.
Asistence: David Galvas a Tomáš Polok.

45:53

Za hákování vyfasoval dvě minuty na lavici hanby David Galvas.

44:25

A je to také Martiník (VAL), který si za sekání putuje odpykat za trestoměřiči svůj dvouminutový trest.

43:10

Patrik Mosler (OPA) odjíždí na lavici hanby, kde stráví dvě minuty za sekání.

28:39

A je vyrovnáno! Na útočné modré práskl do puku Galvas, jehož ránu usměrnil za záda gólmana JAKUB VÍTEK.
Asistence: David Galvas a Lukáš Černý

27:42

Na trestnou lavici odjíždí Martin Kývala (VAL). Stráví tam dvě minuty za sekání.

19:16

Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Aleš Kilnar (OPA). Trestoměřičům bude dělat společnost dvě minuty, jelikož se provinil vysokou holí.

19:10

Při zmatku před bránou dokázal v početní výhodě do rohu valašskomeziříčské kasy skórovat JAKUB VÍTEK.
Asistence: David Sysala, Jiří Šindelář

17:34

Za Fojtíkem se odebírá také Dominik Hladiš (VAL), který za své sekání rovněž pobude dvě minuty.

16:37

Bobři si užili přesilovku a nyní jim sudí nabízí taky pohled z druhé strany. Josef Fojtík (VAL) bude na dvě minuty kvůli svému hákování dohlížet na hru z trestné lavice a tak musí Valmez ustát oslabení.

15:59

Bobři využívají nabídnutou přesilovku a TOMÁŠ BRUNEC šikovnou střelou zvyšuje na 2:0 pro hosty. Asistence: Dominik Hladiš a Martin Kývala.

14:12

Jeden z valašskomeziříčských najel do Waneckého, který zůstal otřesen ležet v bráně. Fiala však následně posílá na trestnou na dvě minuty Daniela Slavíka (OPA) za napadení.

09:56

JOSEF FOJTÍK sám uháněl na Waneckého, který na jeho střelu čekal v levé části brány. Hostující útočník však šikovně poslal kotouč k druhé tyči a Bobři jdou do vedení.
Asistence: Václav Studený

06:40

Bobři nabízí domácím první přesilovku. Na trestnou lavici putuje za podražení na dvě minuty Miroslav Varga (VAL).

06:18

Střela Brunce se odrazila Tomáši Černému od brusle a narazila do tyče opavské brány.

04:26

Wanecki se teď parádně položil do jedné z kousavých střel hostů, při které domácí střídačce nejspíš pořádně zatrnulo.

02:55

Dvořák nastřelil tyč opavské brány, odkud se kotouč odrazil do ochranné sítě.

3:4

Branky a nahrávky: 20. Vítek (Sysala, Šindelář), 29. Vítek (Galvas, Černý L.), 51. Selingr (Galvas, Polok) – 10. Fojtík (Studený), 16. Brunec (Hladiš, Kývala), 59. Báchor (Brunec, Dvořák), rozh. náj. Dvořák