5:1

konec (2:1, 2:0, 1:0) Stav série: 1:2

18.02.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.85 4.6 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Topoľčanom sa podarilo zvíťaziť v tomto zápase 5:1 a znižujú tak stav série na 1:2! (20:12:25)

50:16

Topoľčany dali gól!

Na 5:1 zvyšuje FILIP NEMČEK!
Asistencia: Martin Kalináč, Juraj Ďurčo.

48:16

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hluch – 2 min., krosček).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine vyhrávajú domáci 4:1!

40:00

Druhá tretina sa skončila.

31:42

O chvíľu na to domáci strieľajú aj ďalší gól a vyhrávajú tak už 4:1! autorom gólu je DOMINIK LAŠŠO!
Asistencia: Albín Podstavek.

30:07

Domáci celok sa dostáva do vedenia 3:1! Autorom gólu je FILIP NEMČEK!
Asistencia: Martin Kalináč, Michal Kluka.

27:04

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Šťastný – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

Skalica dala gól!

V 16. minúte zápasu hostia znižujú na 2:1! Autorom gólu je ŠIMON PETRÁŠ!
Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Rastislav Vereš.

10:02

V 11. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 2:0 zásluhou SAMUEL HAIN, ktorý tak dáva svoj druhý gól v tomto zápase!
Asistencia: Denis Pätoprstý.

05:38

V 6. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 1:0 zásluhou SAMUEL HAIN! Využitá presilová hra.
Asistencia: Martin Kalináč.