2:4
konec (1:0, 1:2, 0:2) Stav série: 0:3
18.02.2017, 17:00 • Zimný štadión Trnava • Dominika Haršáni Handzušová
Tipsport: 4.8 5.3 1.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.8 - 5.3 - 1.4
HK Gladiators Trnava – HK Detva
2:4
konec (1:0, 1:2, 0:2) Stav série: 0:3
Branky a nahrávky: 19. Glemba (Schmidt, Poláček), 36. Beták (Glemba, Schmidt) – 22. Poliaček (Sládok, F. Fekiač), 24. Poliaček (Gašpar), 50. Videlka (Valjent, Žilka), 51. Srnka (Gachulinec, Šimon)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Gladiators Trnava:
M. Juríček – Reho, Poláček, A. Mrázik, Roth, B. Žilinský – Beták, D. Schmidt, Glemba – M. Lukačovič, Čunderlík, Szalay – Brzák, Hrbáčik, Kamenický.
Náhradníci:
Trenér:
HK Detva:
S. Škorvánek ml. – F. Fekiač, Sládok, Gachulinec, Šimon, Valjent, D. Jendroľ, Mačkovič, P. Lunter – Poliaček, R. Gašpar, J. Žilka – Říha, Srnka, T. Török – Videlka, V. Fekiač, L. Hrušík – Zorvan, Huňady, Brveník.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Goga – Drahoslav Vyšný, J. Tvrdoň
Diváci: 485
1. třetina | ||||
05:06 | TRN | 2 | Roth, faul loktem | |
05:29 | DTV | 2 | Poliaček, hákování | |
14:59 | DTV | 5+DKZ | Jendroľ, napadení+napadení, odpyká Brveník | |
18:21 | TRN | 1:0 | Glemba (Schmidt, Poláček) | |
19:31 | TRN | 5+DKZ | Kamenický, napadení+napadení, odpyká Lukačovič | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:32 | DTV | 1:1 | Poliaček (Sládok, F. Fekiač) | |
22:44 | TRN | 2 | Roth, vysoká hůl | |
23:28 | DTV | 1:2 | Poliaček (Gašpar) | |
35:04 | TRN | 2:2 | Beták (Glemba, Schmidt) | |
39:43 | TRN | 2 | Čunderlík, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:34 | DTV | 2:3 | Videlka (Valjent, Žilka) | |
49:52 | DTV | 2 | Valjent, podražení | |
50:59 | DTV | 2:4 | Srnka (Gachulinec, Šimon) | |
52:31 | DTV | 2 | Gachulinec, hákování | |
57:28 | DTV | 2+2 | Zorvan, vysoká hůl+vysoká hůl | |
59:44 | DTV | 2 | Sládok, hrubost | |
Konec |
Barys – Omsk 12:00 1:3
Chanty-Mansijsk – Novokuzněck 12:30 1:4
Ufa – Toljatti 12:30 4:2
Jekatěrinburg – Novosibirsk • po s.n. (0:1) 13:00 1:2
CSKA Moskva – Spartak Moskva 15:00 6:1
Čerepovec – Soči 15:00 3:2
Minsk – Kazaň 15:00 3:4
Dynamo Moskva – Kunlun 15:00 2:1
Jaroslavl – Chabarovsk 15:00 3:5
Petrohrad – N.Novgorod 15:00 4:2
Viťaz – Vladivostok 15:00 1:3
Riga – Nižněkamsk • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
Gratulujeme Detve k zaslúženému postupu a ďakujeme za pozornosť. (19:14:03)
59:54
59:44
59:44
59:44
59:34
59:10
58:39
57:55
57:28
57:28
55:54
54:49
54:10
53:27
52:31
52:30
50:59
Schmidt hneď po prechode do pásma dostal hit, odskočil mu puk, Gachulinec ho prevzal a zavelil do útoku. A nie len tak hocijakého, hostia sa dostali dopredu v oslabení dva na nula... Gachulinec prihral na BRANISLAVA SRNKU a ten prekonal Juríčka.
Asistencie: Daniel Gachulinec a Martin Šimon.