18.02.2017, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • 16. kolo • Lukáš Ureš

Česká sedmnáctka obsadila minulý týden na domácím Turnaji pěti zemí třetí místo

Konec zápasu. (14:00:08)

59:15

58:53

Vojtěch Křepela si v závěru třetiny připisuje famózní semafor po střele z vrchní hranice levého kruhu okamžitě po vhazování.

58:30

Jan Lang je zpět z trestné lavice a okamžitě se zapojuje do hry.

58:22

Frederik Hakl tečoval střelu vysoko do ochranné sítě.

58:00

No dvou vyloučení je na ledě více prostoru. Uvidíme, kterému celku bude více prostoru vyhovovat.

57:15

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Svoboda – 2 min., nedovolené bránění).

55:26

Vyloučení v týmu IHC Písek (Lang – 2 min., hákování).

54:52

Kladno právě vstřelilo branku!
Stav 4:2 netrvá příliš dlouho a po třiceti vteřinách si Kladenští berou tříbrankový náskok zpět. Po kombinaci se Šimonem Jelínkem se dostal ke střele VÁCLAV VEBER a trefou pod horní tyč si připisuje druhý zásah v dnešním utkání. Asistence: Šimon Jelínek.

54:21

Písek právě vstřelil branku!
Písečtí se nevzdávají a SEAN NORRIS snižuje brankové manko! Po výtečné spolupráci s Patrikem Šebestou překonává Petra Jiroušku. Asistence: Patrik Šebesta.

54:05

Patrik Šebesta vybojoval puk a následně dostal prudký pas na útočnou modrou, ale byl stíhán kladenským obráncem, který ho o puk připravil a ze druhé vlny se řítil střelec první branky Tomáš Stauber, jehož střelu likviduje Petr Jiroušek.

52:43

Vojtěch Křepela i přes žádný výhled dokázal vyrazit dělovku od modré! Poradil si i s následující dorážkou.

52:18

Pozorný Petr Jiroušek byl nalepený u své tyče po střele pravého křídla z ostrého úhlu.

51:44

Kladenští uspěchali rozehrávku a je odpískáno zakázané uvolnění.

51:35

Sean Norris vystihl kladenský úmysl a osvobozuje svůj tým z velkého tlaku!

51:10

Šimon Jelínek ve vysoké rychlosti trefuje pouze boční síť.

50:30

Vojtěch Křepela skvělým zákrokem lapačkou uhájil svou branku!

49:11

Domácí během minuty navyšují svůj náskok díky pěkné přihrávce Václava Haspekla na ONDŘEJE BLÁHU, který střelou mezi betony překonává Vojtěcha Křepelu. Asistence: Václav Haspeklo.

5:2

Branky a nahrávky: 17. Haspeklo (Svoboda), 40. Veber (Kvapil, Husarik), 49. Jelínek (Husarik, Müller), 50. Bláha (Haspeklo), 55. Veber (Jelínek) – 1. Stauber (Šebesta), 55. Norris (Šebesta)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Kvapil, Veber (A), Zich, Šmatlák, Haspeklo, Klusáček, Kryll, Müller (A) – Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, Stůj, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Jelínek, Filip.

IHC Králové Písek: Křepelka (Buchta) – Pokorný, Kukla, Lang, Štěcha, Brož, Kroupa – Waller, Vokoun, Hakl, Pejša, Norris, Novák (A), Šebesta (C), Stauber, Pechlát.

Rozhodčí: Turčan – Rozlínek, Sládek.

00:41 PIS 0:1 Stauber (Šebesta)
05:12 PIS 2 Přibyl, podražení
10:21 KLA 2 Zich, hákování
14:51 PIS 2 Lang, hrubost
16:57 KLA 1:1 Haspeklo (Svoboda)