3:5
konec (0:1, 2:1, 1:3)
18.02.2017, 15:00 • Arena 2000 • Adam Dořák
Tipsport: 1.4 5.3 5.43 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.3 - 5.43
Lokomotiv Jaroslavl – Amur Chabarovsk
3:5
konec (0:1, 2:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 26. Talbot (Kozun, Kontiola), 31. Polunin (Kraskovskij, Korškov), 43. Kadějkin (E. Galimov, Kartajev) – 18. Byvalcev (T. Zohorna), 40. T. Zohorna (Litovčenko, Kondratěv), 45. Dědunov, 45. Byvalcev (Gorochov), 50. Litovčenko (T. Zohorna)
Karty:
Neproměněná penalta:
Lokomotiv Jaroslavl:
Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Ljubuškin, Gavrikov, Pašnin (A), Rafikov, Koledov, D. Osipov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Kraskovskij, Korškov, Polunin – Kadějkin, E. Galimov, Kartajev – Lugin, Apalkov, Averin.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Pečurskij) – Gorochov, Kondratěv (A), Aťušov (C), Malevič, J. Kolář (A), Jelesin, Ljutov – T. Zohorna, Byvalcev, Litovčenko – O. Li, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Kapustin, Ruděnkov, Krysanov – Romancev, V. Popov, Dědunov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Aleksandr, Zyplakov– Paley, Shikhanov
Diváci:
1. třetina | ||||
03:47 | CHA | 2 | O. Li, vysoká hůl | |
06:12 | JAR | 2 | Rafikov, hákování | |
17:29 | CHA | 0:1 | Byvalcev (T. Zohorna) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:23 | JAR | 1:1 | Talbot (Kozun, Kontiola) | |
27:26 | CHA | 2 | Vl. Ušenin, hrubost | |
30:39 | JAR | 2:1 | Polunin (Kraskovskij, Korškov) | |
34:21 | CHA | 2 | V. Popov, hákování | |
37:09 | CHA | 2 | Gorochov, krosček | |
39:19 | CHA | 2:2 | T. Zohorna (Litovčenko, Kondratěv) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:09 | JAR | 3:2 | Kadějkin (E. Galimov, Kartajev) | |
44:16 | CHA | 3:3 | Dědunov | |
44:48 | CHA | 3:4 | Byvalcev (Gorochov) | |
46:31 | JAR | 2 | Gavrikov, vysoká hůl | |
47:48 | JAR | 2 | Pašnin, vysoká hůl | |
49:09 | CHA | 3:5 | Litovčenko (T. Zohorna) | |
51:40 | CHA | 2 | Krysanov, podražení | |
52:58 | CHA | 2 | Kondratěv, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
59:23 | JAR | 2 | E. Galimov, hrubost | |
CHA | 2 | Malevič, hrubost | ||
Konec |
Barys – Omsk 12:00 1:3
Chanty-Mansijsk – Novokuzněck 12:30 1:4
Ufa – Toljatti 12:30 4:2
Jekatěrinburg – Novosibirsk • po s.n. (0:1) 13:00 1:2
CSKA Moskva – Spartak Moskva 15:00 6:1
Čerepovec – Soči 15:00 3:2
Minsk – Kazaň 15:00 3:4
Dynamo Moskva – Kunlun 15:00 2:1
Jaroslavl – Chabarovsk 15:00 3:5
Petrohrad – N.Novgorod 15:00 4:2
Viťaz – Vladivostok 15:00 1:3
Riga – Nižněkamsk • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
Kolář Jan (AMR) se zdržel na ledě celkem 18:22.
Jakub Nakládal (LOK) měl čas na ledě 18:58.
59:49
59:23
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Emil Galimov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Malevič – 2 min., hrubost).
59:23
59:00
57:45
54:58
53:40
53:23
52:58
52:46
52:19
51:40
51:17