01.02.2017, 01:10 • Barclays Center, New York • Radomír Fukala

Tipsport: 2.86 3.7 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji úspěšný den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (03:39:59)
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Ryan Strome (NYI) 1+0
2. Alan Quine (NYI) 1+0
3. Andrew Ladd (NYI) 0+1
Právě skončilo utkání mezi New Yorkem Islanders a Washingtonem Capitals. Po čtyřiceti minutách byl stav zápasu nerozhodný 1:1 a třetí perioda tak slibovala zajímavou podívanou. Ve 47. minutě zužitkoval pěknou přihrávku Brocka Nelsona Ryan Strome, který poslal Ostrovany poprvé do vedení. Na další branku si museli diváci v Barclays Center počkat až do 59. minuty, kde se při powerplay hostů trefil do prázdné brány Johny Boychuk a zdálo se, že o vítězi je rozhodnuto. Sedmačtyřicet vteřin před koncem však ještě vykřesal jiskřičku naděje svou trefou od modré čáry Alexandr Ovečkin.Capitals to poté ještě zkoušeli znovu v bez brankáře, ale tentokrát již další gól nepadl a domácí se tedy mohou radovat ze zisku dvou bodů za výhru 3:2.

59:50

Kotouč je ve středním pásmu a už se pravděpodobně nic nestane.

59:30

Grubauer znovu míří na střídačku a hosté to zkouší opět v šesti.

59:13

59:13 Alexandr OVEČKIN - 3:2

59:13

Washington právě vstřelil branku!
Tak a máme zde ještě drama! Kotouč se dostal na modrou čáru k ALEXANDRU OVEČKINOVI, jehož dělovka se zastavila až v bráně Thomase Greisse. Asistence: Nicklas Bäckström, Jevgenij Kuzněcov.

58:52

58:52 Johnny BOYCHUK - 3:1

58:52

Islanders právě vstřelili branku!
A s největší pravděpodobností je rozhodnuto! Tavares vybojoval puk na Ovečkinovi a poté následovala střela Cizikase, která minula bránu soupeře, avšak puk se dostal k JOHNNY BOYCHUKOVI, jenž trefuje odkrytou bránu hostů. Asistence: Casey Cizikas, John Tavares.

58:34

Oddechový čas pro hosty.

58:30

Grubauer míří na střídačku a hosté to zkouší v šesti lidech v poli.

57:50

Chimera spolu se svým spoluhráčem nasbírali cenné vteřinky v útočném pásmu a poté odjíždějí na střídačku.

56:32

Johansson střelou přes obránce Greisse nezaskočil. Domácí brankář je dnes klíčovým mužem svého týmu.

55:49

Alexandr Ovečkin nabral rychlost s svižnou střelou přes bránícího Leddyho prověřil Greisse, který jeho pokus ukryl ve své lapačce.

55:22

Postavení mimo hru na straně Capitals. Buly nařízeno ve středním pásmu.

54:50

Andrew Ladd se snažil překvapit Grubauera otočkou zpoza brány, avšak svým pokusem minul hostující svatyni.

53:59

Orlov svou další střelou Greisse nepřekonal, protože ji ke svému brankáři nepustil Seidenberg.

3:2

Branky a nahrávky: 23. Quine (Ladd, de Haan), 47. R. Strome (B. Nelson, Beauvillier), 59. Boychuk (Cizikas, Tavares) – 5. Kuzněcov (Williams, Orpik), 60. Ovečkin (Bäckström, Kuzněcov)

New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Boychuk, Leddy, Seidenberg, de Haan, Mayfield, Pelech – Jo. Bailey, Tavares, Lee – R. Strome, B. Nelson, Beauvillier – Chimera, Quine, Ladd – Prince, Cizikas, N. Kuljomin.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Schmidt, Orpik – Oshie, Bäckström, Ovečkin – Williams, Kuzněcov, Ma. Johansson – Burakovsky, Eller, Connolly – T. Wilson, Beagle, Winnik.

Rozhodčí: Walsh, L’Ecuyer – Driscoll, Alphonso

04:41 WSH 0:1 Kuzněcov (Williams, Orpik)
13:02 WSH 2 Eller, podražení
20:56 WSH 2 Niskanen, nedovolené bránění
22:41 NYI 1:1 Quine (Ladd, de Haan)
24:33 NYI 2 Beauvillier, hákování
46:32 NYI 2:1 R. Strome (B. Nelson, Beauvillier)
58:52 NYI 3:1 Boychuk (Cizikas, Tavares)