1:4

konec (1:1, 0:1, 0:2)

25.01.2017, 18:00 • ZŠ Detva • 47. kolo • Marek Antalík sk

Tipsport: 1.85 4.6 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou aj poslednú tretinu, kde sa v jej úvode podarilo hosťom streliť dva góly a po výsledku 4:1 si tak hostia odvážajú tri body. (20:09:46)

59:04

Streka Sládka preletela popred bránu, ale cestu do siete si cez Trenčana nenašla.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

56:55

Gašpar v dobrej pozícii prestrelil bránu.

56:26

Říha na ľade a Cútt sa z hráčskej lavice radšej pobral do šatne.

55:57

Patrik Fekiač posunul puk Hrušíkovi,ktorý trafil puk rovno do lapačky Trenčana.

54:26

Lukáš Říha si v strednom pásme počkal na Cútta a dostáva za napadnutie dve minúty.

52:15

Opäť vzájomné vylúčenie a opäť sedia na trestnej lavici Mačkovič a Cútt za vzájomné vylúčenie. Obaja dostali dve minúty za sekanie.

51:57

Videlka sa pokúsil bekhendom zakončiť puk, ale neúspešne.

51:10

Hostia vyhodili puk len na zakázané uvoľnenie.

49:14

Prečíslenie domácich dva na jedna nedokázal Gašpar využiť.

47:02

Chybu Gachulinec mohol potrestať Giľak, ale domáceho brankára sa mu nepodarilo prekonať.

44:54

Domáci Adrián Mačkovič dostáva dve minúty za krosček a dve minúty za hrubosť. Hosťujúci Radovan Cútt dve minúty za nedovolené bránenie a dve minúty za hrubosť. Hrá sa 5 na 5.