Jiří Sekáč – 1 střela na branku, 1 vyhrané vhazování, čas na ledě 18:15

Michal Jordán – 2 střely na branku, čas na ledě 18:16

Adam Polášek – 5 střel na branku, 1 zblokovaná střela, čas na ledě 19:37

Střely na branku: 27 – 31

Vyhraná vhazování: 27 – 25

Trestné minuty: 11 – 11

Zblokované střely: 10 -12
Drama končí 11 sekund před koncem prodloužení. Milovzorov s Okulovem se postarali o vítězství Sibiru v prodloužení. Prodloužení bylo pěkné, oba týmy předvedly krásné akce, situace a útočné výpady. Dva body však získává Sibir, kterému se body náramně hodí v boji o play off. Konečné skóre Kazaň – Novosibirsk 1:2 pp.

64:49

Sibir právě vstřelil branku!
Okulov s Milovzorovem ujeli a v přečíslení dva na jednoho vyřešili přihrávkou, Garipov se sice přesunul, ale ne dostatečně. Sibir skóruje a vyhrává 2:1 v prodloužení. Autorem branky je JEGOR MILOVZOROV. Asistence: konstantin Okulov.

64:34

Garipov kryje další pokus Okulova.

63:54

Hosté se sami vyhnali z útočného pásma nepovedeným pasem.

63:36

Brejk Tkačjova, Taylor skvěle!

63:13

Alexejev operuje v útoku.

62:12

Obuchovovi kotouč hosté urazili. Už se dostával před Taylora, pak ale zafungovala hostující defenzíva.

61:42

Sekáč ve velké šanci nedal! Pokračuje se.

60:50

Okulov pálil z mezikruží, minul prostor mezi třemi tyčemi.

60:29

Kemppainen se vynořil zpoza brány, ale Garipov si pohlídal jeho výpad.

60:01

Úvodní buly pro Sibir.

60:01

Vyrovnané utkání. Po třech třetinách máme skóre 1:1 a čeká nás prodloužení. Kazaň hraje víc útočně, kdežto Sibir hraje na brejky a čeká na chyby domácích. Sibir dlouho prohrával o jednu branku, avšak dokázal srovnat při početní výhodě. Kdo získá druhý bod? Sledujte.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

1:2

Branky a nahrávky: 26. Varnakov (Malychin, Obuchov) – 48. Ignatovič (Boychuk, Naumov), 65. Milovzorov (Okulov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Ohtamaa, Tokranov, Elliott, Jordán, Batyršin, Sidorov, Jarullin, D. Musin – M. Lazarev, Tkačjov, Lukojanov – D. Chlystov, Soloduchin, Sekáč – Obuchov, Malychin, Varnakov – Glinkin, An. Popov, M. Gluchov.

HC Sibir Novosibirsk: Taylor (Krasikov) – K. Vorobjov, Mišarin, K. Alexejev, Polášek, Beljakov, Ignatovič, Naumov – Sannikov, Kemppainen, Šalunov – Skabelka, Chlopotov, Pervušin – Milovzorov, Okulov, Boychuk – Zyrjanov, A. Gluchov, Sokolov – Arťomov.

Rozhodčí: Ansons, Bělov – Litvinov, Ponamarenko

13:50 KZN 2 Malychin, podražení
25:14 KZN 1:0 Varnakov (Malychin, Obuchov)
25:41 KZN 2 M. Lazarev, hrubost