7:2

konec (0:2, 3:0, 4:0)

25.01.2017, 18:00 • Bouchalky • 29. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.4 5.3 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Plameny po nepovedené první třetině kdy prohrávaly 0:2 nakonec v té druhé otočily na 3:2 a ve třetí ještě čtyřmi góly završily konečný stav zápasu na 7:2 a z dnešního utkání tak berou všechny tři body do tabulky. (20:14:31)

59:40

Vyloučení v týmu IHC Písek (Hanus – 2 min., sekání).

59:09

Necelou minutu před koncem utkání se snaží ještě hosté kombinovat před domácí brankou.

57:28

Suchanova střela z mezikruží letěla nad Řehořovu bránu. Zhruba dvě a půl minuty před koncem zápasu se bude se vhazovat před Řehořem.

54:57

Žďár právě vstřelil branku!

Plameny se prosazují i ve vlastním oslabení. Po krásné kombinaci dva proti jednomu se po Juráňově nahrávce prosadil LUKÁŠ PATÁK, který navýšil už na 7:2 pro Žďár. Asistence: Marcel Juráň

53:00

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vítek D. – 2 min., sekání).

52:56

Plameny dávají gól číslo 6.

Po Hortově nahrávce se před brankovištěm prosadil TOMÁŠ STŘECHA, který navýšil žďárské vedení už na 6:2. Asistence: Lukáš Hort

51:28

Do odkryté brány mohl zakončovat Kuřítko, ale bohužel pro domácí netrefil vůbec bránu.

50:29

Vítkova střela od modré čáry se odrazila od břevna do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude před Gábou.

49:17

Dnešní utkání na Bouchalkách sleduje 645 diváků.

48:55

Jednoduchou střelu Roda od modré přikryl Řehoř v lapačce.

47:32

Kolda vystřelil od modré na zadní mantinel. Od něho se puk odrazil na hokejku MARTINA KUŘÍTKA, který ho dopravil až do písecké brány. Stav zápasu – 5:2 pro Plameny. Asistence: Josef Kolda, Martin Červenka

47:03

Dobrou střelu jednoho z domácích v klidu kryje Gába. Bude se vhazovat právě před brankářem hostů.

45:17

Žďár odskakuje už o dvě branky.

Čech našel parádní nahrávkou před bránou postaveného LUKÁŠE PATÁKA, který neměl problém z první zakončit do hostující brány. Asistence: Martin Čech, Marcel Juráň

44:45

Červenkova dělovka z levého kruhu letěla nad hostující branku.

43:55

Zakázané uvolnění Písku. Vhazovat se bude před Gábou.

43:08

Do obrovské šance se dostal Gregar, ale místo střeli volil kličku, která se nakonec ukázala jako volbou špatnou, protože mu Gába nedal u levé tyče žádný prostor pro zakončení.

7:2

Branky a nahrávky: 30. Kovářů (Pleva, Vítek D.), 30. Červenka (Kuřítko, Hort), 36. Bureš (Červenka), 46. Paták (Čech, Juráň), 48. Kuřítko (Kolda, Červenka), 53. Střecha T (Hort), 55. Paták (Juráň) – 10. Drda (Rod, Suchan), 16. Urbanec (Suchan)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Beneš, Kolda, Smejkal, Hort – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Kovářů, Střecha T., Juráň, Pazourek, Paták, Čech, Pytlík

IHC Králové Písek: Gába (Hauser) – Procházka, Hřebíček, Červinský, Hanus, Pavlíček, Koutenský, Suda – Pašek, Kepka, Šuhaj, Koupal, Suchan, Urbanec, Strnad, Drda, Rod, Klas

35:08 ZNS 3:2 Bureš (Červenka)
37:33 PIS 2 Gába, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Šuhaj
40:32 ZNS 2 Pleva, podražení
45:17 ZNS 4:2 Paták (Čech, Juráň)
47:32 ZNS 5:2 Kuřítko (Kolda, Červenka)
52:56 ZNS 6:2 Střecha T (Hort)
53:00 ZNS 2 D., sekání
54:57 ZNS 7:2 Paták (Juráň)
59:40 PIS 2 Hanus, sekání