Liberec – Zlín 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Bulíř (Valský), 20. Valský (P. Jelínek, Bulíř), 30. Radivojevič (Bulíř), 49. Bližňák (Ševc) – 36. Kotvan, 41. Okál (O. Veselý)
Most – Havířov 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Komínek (A. Rulík, Rod), 35. Kubinčák (Divíšek, Havlíček) – 12. Kalus (Krisl), 20. Dvořáček (Petran, Štumpf), 38. Kalus (Štumpf, Kanko), 53. Kanko (Haas)
Třebíč – Kladno 4:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. T. Havránek (Huňa, Mrázek), 9. Mrázek (Psota, Kusko), 26. Malec (T. Havránek, Milfait), 49. Jan Wasserbauer – 5. Tůma (Burger, J. Kloz), 8. Strnad (Jánský, R. Přikryl), 21. Tenkrát (Machač), 45. Strnad (Zikmund), 52. J. Kloz (J. Drtina), 55. Ton (Ptáček)
Jihlava – Slavia 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Jergl, 10. Zeman (Čachotský, Dundáček), 62. Říha (Čachotský) – 3. Endál (Krliš, Knot), 23. Krliš
Přerov – Litoměřice 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. T. Sýkora (Milan Procházka, Pšurný), 27. Berger (Sikora, Ferenc) – 12. Stoklasa (Hanták), 42. Valášek (Smetana), 61. Loskot (Barák)
Ústí n/L – Prostějov 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Z. Doležal (Vrdlovec, D. Merta) – 6. L. Krejčík (Protivný), 11. L. Luňák (Venkrbec), 37. A. Holík (Šlahař), 48. Šlahař (Matuš, Žálčík), 51. Matuš (Šlahař, Žálčík), 59. Žálčík (Indra)
Frýdek-M. – Motor ČB 5:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Rufer (Bartko, M. Jáchym), 14. Pechanec (Adámek, Cienciala), 26. M. Kovařčík (Jašek), 40. O. Kovařčík (Štebih, Cienciala), 50. O. Kovařčík
Kadaň – Benátky n/J 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Slavíček (R. Havel), 15. Ringler (Osmík), 47. Kaše (Chlouba, R. Havel) – 6. Prokeš (Hrabík), 39. Chrtek (Plutnar), 47. Volf, 53. D. Špaček (Černoch, Jandus)
Vsetín – Opava 6:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Luka (Kobylík, Kucharczyk), 16. Mojžíš (Čuřík), 46. Vítek D. (Finsterle), 46. Finsterle (Pokorný, Vítek D.), 47. Hořanský (Luka, Kucharczyk), 51. Luka (Hořanský) – 40. Mosler (Šindelář, Wolf), 56. Kilnar (Wolf, Mosler)
Technika Brno – Kopřivnice 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Matov (Benýšek), 28. Odehnal (Florek) – 9. Krutil (Poruba), 27. Mach (Kowalczyk), 31. Pargáč
Šumperk – Val. Meziříčí 10:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Fischer, 15. Králík (Ďurkáč, Novosad), 19. Králík (Sedláček, Řezáč), 31. Fischer (Sedlák, Hroch), 33. Vachutka (Sedlák, Vymazal), 37. Králík (Sedláček, Novosad), 40. Cink (Hroch, Fischer), 45. Drtil (Hroch, Fischer), 46. Sedlák (Matějka, Vachutka), 60. Vymazal (Matějka, Sedlák) – 27. Fojtík (Brunec), 58. Kývala (Brunec)
Řisuty – Bílina 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Náprstek (Keller), 27. Borovanský (Kos), 28. Slavíček (Keller, Bílek), 36. Náprstek (Kolařík), 39. Borovanský (Hegenbart, Kos) – 49. Fučík (Petráš)
Trutnov – Klášterec nO 2:1
18:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 8. Abrahám (T.Půlpán, Kastner), rozh. náj. A.Půlpán – 54. J.Charousek (K.Charousek, Cestr)
Kobra – Děčín 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Jakeš (Jedlička), 12. Hlinka (Vlach, Matějček), 18. Matějek (Verbík J., Kučera), 19. Jedlička (Jakeš), 29. Hlinka, 37. Antončík (Šteiner, Jedlička), 40. Jedlička (Bílek D.)
Klatovy – Vrchlabí 5:6
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Uhlík (Tulačka, Švarc), 29. Švarc (Topinka, Špaček), 40. Uhlík (Švarc, Špaček), 50. Topinka (Uhlík), 54. Vracovský (Kaňák) – 13. Maďar (Filip), 14. Jandejsek (Maďar), 16. Oppelt (Šimoníček), 22. Šimoníček (Bláha, Jirků), 59. Čurda (Matějček, Jirků), 65. Čurda
Boston – Detroit 4:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. K. Miller (Schaller, D. Moore), 18. Marchand (Spooner, Pastrňák), 49. Marchand (Bergeron, Krug), 65. Pastrňák (Krejčí, Carlo) – 11. Athanasiou (Green, Kronwall), 27. Green (Zetterberg, Nyquist), 31. Tatar (Zetterberg)
New Jersey – Los Angeles 1:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Quincey (Cammalleri, Wood) – 1. Kopitar (J. Carter, Doughty), 2. Pearson (J. Carter, Setoguchi), 17. Martinez (Gáborík, N. Shore)
NY Islanders – Columbus 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 23. N. Kuljomin (Jo. Bailey), 37. N. Kuljomin (de Haan, Tavares), 41. B. Nelson (Leddy, Pelech), 46. Chimera – 9. N. Foligno (R. Murray, Wennberg), 55. Atkinson
Pittsburgh – St. Louis 0:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Parayko (Perron, Pietrangelo), 36. Reaves (Shattenkirk, Bortuzzo), 55. Upshall (Perron)
Montreal – Calgary 5:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 20. A. Shaw (Andrighetto, Petry), 25. Plekanec, 30. Radulov (Beaulieu, S. Weber), 49. Carr (T. Mitchell), 57. Radulov (Plekanec, A. Shaw) – 60. S. Bennett (Tkachuk, D. Hamilton)
Ottawa – Washington 3:0
01:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Kelly (Pyatt, Claesson), 5. B. Ryan (Claesson, Brassard), 32. Z. Smith (Dzingel, Ch. Wideman)
Winnipeg – San Jose 3:4
02:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Little (Morrissey, Byfuglien), 39. Copp (Wheeler, Byfuglien), 44. Little (Laine) – 4. Burns (Couture, J. Thornton), 21. Couture (Bødker, Marleau), 50. M. Karlsson, 56. Marleau (Carpenter, Dillon)
Nashville – Buffalo 4:5
02:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Forsberg (Järnkrok, Irwin), 38. McLeod (Y. Weber), 46. Arvidsson (Johansen, Neal), 51. Neal (Järnkrok, Ribeiro) – 33. Girgensons (E. Kane, Franson), 40. Eichel (Franson, Bogosian), 55. B. Gionta (Girgensons, Moulson), 59. Okposo (Reinhart), 63. Eichel (Fedun, Lehner)
Chicago – Tampa 2:5
02:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Toews (Panarin, Hartman), 22. Keith (Panarin, Toews) – 19. Boyle (Filppula), 43. Nestěrov (Boyle), 47. T. Johnson (Killorn, Filppula), 47. T. Johnson (Killorn), 58. Kučerov
Dallas – Minnesota 2:3
02:30, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 30. Seguin (Roussel, Spezza), 40. Eaves (Ja. Benn, Spezza) – 14. Pominville, 25. M. Koivu (Niederreiter, Mikael Granlund), rozh. náj. Stewart
Toljatti – Omsk 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 12. V. Strelcov (Zernov, Bočarov), 25. Bočarov (V. Strelcov, Zernov), 40. V. Komarov (Gurkin) – 23. Lemťugov (Sobotka)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Kraskovskij (D. Osipov, Polunin) – 1. Šarov (Kolcov, Pestunov), 7. Jakuceňa (Kolcov, Szczechura), 12. Jakuceňa (Kručinin)
Kazaň – Novosibirsk 1:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Varnakov (Malychin, Obuchov) – 48. Ignatovič (Boychuk, Naumov), 65. Milovzorov (Okulov)
Nižněkamsk – Novokuzněck 3:2
17:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 8. Gynge (Sexton, Ogurcov), 34. Ogurcov (Gynge, Sexton), rozh. náj. Koňkov – 27. Fatkullin (Vicharev, K. Semjonov), 37. K. Semjonov (Skorochodov, Skutar)
N.Novgorod – CSKA Moskva 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 60. Šulenin (Mozer) – 16. Scott (Kugryšev, Děnisov), 45. Kuzmenko (Naumenkov), 53. Scott
Dynamo Moskva – Ufa 6:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kašpar (D. Višněvskij, Karsums), 4. A. Galimov (Cvetkov, Hietanen), 20. Fjodorov (Hietanen), 24. Kašpar (A. Těreščenko, Karsums), 53. Karsums, 59. Fjodorov (Cvetkov) – 9. Kaprizov (Lepistö, Omark), 11. I. Grigorenko (Kaprizov, Gončarov)
Viťaz – Magnitogorsk 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Vyglazov (Švec-Rogovoj, Gimajev), 36. Horák (Afinogenov, Makejev), 46. Afinogenov (Golovkov, P. Lukin) – 28. Mozjakin (Zaripov, Lee), 38. A. Sjomin (Dronov, Osala)
Soči – Čerepovec 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. I. Zacharčuk (Alexandrov), 57. Krikunov (Ignatuškin) – 18. Vovčenko (Trubačjov)
Spartak Moskva – Petrohrad 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Leščenko (Mirnov, V. Berdnikov) – 35. Šipačov (Dadonov), 44. Kovalčuk (Barabanov, Dacjuk)
Mor. Budějovice – David Servis 10:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Havel (Mikeš, Nováček), 19. Lupač (Kruriš, Matějka), 20. Rytnauer (Havel, Horký), 29. Rytnauer (Kliment), 36. Peroutka (Matějka, Rytnauer), 42. Mikeš (Horký, Šťáva), 45. Polívka (Šťáva, Havel), 50. Polívka (Mikeš, Matějka), 51. Mikeš (Šťáva, Havel), 52. Krutiš (Matějka) – 4. Volf (Škopek, Zayml), 25. Bárta (Chaloupka, Ferebauer), 40. Bárta (Marek, Chaloupka)
Žďár n/S – Písek 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Kovářů (Pleva, Vítek D.), 30. Červenka (Kuřítko, Hort), 36. Bureš (Červenka), 46. Paták (Čech, Juráň), 48. Kuřítko (Kolda, Červenka), 53. Střecha T (Hort), 55. Paták (Juráň) – 10. Drda (Rod, Suchan), 16. Urbanec (Suchan)
Nymburk – Pelhřimov 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Eis, 4. Šimek (Stehlík), 35. Šimek (Stehlík, Kuncek), 60. Novák (Rittig) – 3. Kasalý Dominik (Kubát, Kopic), 14. Všetečka (Sířiště, Votápek), 16. Kopic (Vysloužil, Plachý), 17. Hadrava Marek (Kasalý F., Hadrava Martin), 37. Všetečka (Votápek, Port), 52. Adam (Kasalý F., Hadrava Martin)
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Přidal (TS), 27. Třetina (Kuchta, T. Semrád), 38. Duben (Voříšek), 40. Kulhánek (Kuchta, Třetina), 50. Přidal (Třetina, Vala), 52. Třetina, 59. Třetina (Voříšek), 60. Chlubna (Navrátil) – 10. Furch (D. Kohút), 37. D. Kohút (Heldák, Furch), 51. Lazorišák (Šalamoun)
Tábor – Kolín 2:1
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Kellner (Heršálek, Krátoška), 62. Matušík – 54. Kadlec st. (Zumr)
Mladá Boleslav – Tábor 6:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 15. Simon (Zajíček), 19. Zajíček (Simon, Závora), 25. Zajíček (Simon, Závora), 33. Simon (Zajíček), 52. Sýkora (Kubart), 53. Dobša (Simon) – 55. Duda (Berka)
Skalica – Trnava 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Škápik (Vaškovič, Vereš), 47. Kučera (Kňazev), 59. Vereš (Škápik)
Topoľčany – Pov. Bystrica 5:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kalináč (Podstavek, Kluka), 16. Šťastný (Tábi), 19. Laššo (Tábi, Hrudík), 34. Hain (Tábi, Laššo), 54. Pekarčík (Tábi, Kalináč) – 7. Kubiš (Niník, Trenčan), 25. Trenčan (Dolinajec, Kubiš), 44. Paleček (Hudec, Záborský), 45. Dolinajec (Trenčan, Kubiš)
Prešov – Spišská N. Ves 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Bylina (Šaršok, Mikolášek), 28. Kokavec (Obšut, Novický), 40. Abdul (Jokeľ, Valečko), 52. Obšut (Solomončak, Prokop), 58. Chalupa (Kokavec, Novický), 58. Abdul (Cvengroš, Valečko), 60. Novický (Obšut, Kokavec) – 18. Vartovník (Dmitrijev, Komloš), 43. Zwick (Dmitrijev, Šterbák)
Detva – Michalovce 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Gachulinec (Říha, Torok) – 8. Cútt (Banovský, Giľak), 24. Ščurko (Mráz, Šterbák), 41. Cútt (Giľak, Seluyanov), 43. Fajčák (Král)
Hronov – Dvůr Králové n. L. 2:11
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Vítek (Štelzig, Perutek), 45. Šejnoha (Štelzig) – 3. Rutrle, 22. Filip (Luštinec), 26. Rutrle (Lelka), 31. Karlík (Filip), 33. Polák (Fořt, Karlík), 34. Filip (Zmítko), 39. Fořt (Polák), 42. Zmítko (Hamerský), 46. Fořt (Szakal), 48. Karlík (Szakal), 55. Háze (Karlík)
Nový Bydžov – Náchod 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Bradler, 8. Chára (Menyhárt, Kubišta), 12. Vosyka (Kozák, Postolka), 51. Bradler (Fiala, Myslivec) – 20. Javůrek, 22. Javůrek (Komárek), 22. Ježek (Kodym, Janoušek), 29. Škoda (Suk), 33. Ježek (Havrda), 52. Zeman (Leeder)
Jaroměř – Třebechovice p. O. 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kocián (Hlavnička, Bujňák), 27. Hamáček (Kocián, Hlavnička), 28. Karel (Světlík, Čtvrtečka), 31. Čtvrtečka (Světlík, Karel), 59. Koblížek (Hlavnička, Hamáček) – 3. Libřický (Kosina), 14. Drašnar (Libřický)
Nová Paka – HC Jičín 8:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Šuvara, 25. Kršek, 27. Spal (Vondrlík, Jebavý), 29. Kršek, 32. Šuvara (Štěpán), 34. Jebavý (Vondrlík), 39. Kadeřábek (Jelínek, Vondrlík), 44. Kršek – 18. Borovec (Němec), 55. Žďárský (Kollman, Brzák)
Litomyšl – Chotěboř 6:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Musil (Budina, Mečiar), 13. Starý (Dvořák, Fajfr), 15. Vomočil (Starý, Pilavka), 33. Musil (Mečiar, Budina), 56. Švec (Pilavka, Voříšek), 60. Budina (Švec) – 16. Musílek (Svoboda, Eis), 35. Mašek (Hospodka, Pešek), 37. Eis (Mašek), 47. Eis
Hlinsko – Chrudim 2:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Dítě (Hron), 37. Hron (Dítě) – 10. Haltuch (Karásek), 15. Plch (Dobiáš), 28. Seidler (Plch), 46. Karásek, 48. Kalous (Dobiáš)
Choceň – Česká Třebová 2:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Zavřel (Prachař, Prachař), 43. Pilař (Knytl) – 10. Schejbal, 11. Kavalír (Škvor, Váně), 49. Jindřich (Vondráček, Zadina)
Moravská Třebová – Světlá nS 5:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Čikl (Rosendorf, Aulehla), 17. Kobza (Polák, Řehulka), 23. Muselík (Kutmon), 53. Schneider (Kvapil, Čikl), 60. Řehulka – 18. Křišťan (Kořínek, Doležal), 21. Včela (Křišťan)
Kadaň – HC Lovosice 11:4
*19:45, konec
Branky a nahrávky: 13. Blažek (Krpenský), 15. Holán (Polanský), 21. Holán (Toman), 34. Januška (Toman, Holán), 38. Polanský (Holán), 39. Paul (Hartman), 42. Hartman (Kočí), 42. Toman (Polanský), 43. Polanský, 57. Holán (Tenkač), 59. Krpenský (Blažek) – 12. Vlček (Gudera), 26. Chládek, 36. Popek, 51. Pavlata
Havířov – Přerov 7:1
17:50, konec
Branky a nahrávky: 12. Fejko (Polak, Trneny), 14. Dobrzynski (Trombik, Stružík), 22. Polak, 25. Pawliczek (Raček, Klíma), 40. Polak (Fejko, Trneny), 52. Fejko (Polak, Trneny), 53. Stružík (Kalus) – 24. Válek (Horký, Ministr)