25.01.2017, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 1.92 3.8 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše! Na shledanou u dalších přenosů. (04:21:47)
Československá stopa
T. Plekanec (MTL) 1 + 1
M. Frolík (CGY) 0 + 0
Skončila 3. třetina, ve které jsme mohli vidět 3 góly. Nejprve ve 49. minutě přidal 4. gól domácích Carr. Tři minuty před koncem přidal svůj druhý gól Radulov a skóre ukazovalo 5:0. Fanoušci Calgary se přece jen mohli radovat z gólu, konkrétně z gólu Bennetta, který vteřinu před koncem uzavřel gólový účet dnešního utkání. Montreal si tak připsal další 2 body a Calgary odjíždí s prázdnou. Pozitivem pro hostující tým je, že dokázali takřka po 2 zápasech vstřelit gól.
Střely po 3. třetině: MTL – 19, CGY – 28.

59:59

59:59 Sam BENNETT - 5:1

59:59

Calgary právě vstřelilo branku!
Calgary také využívá přesilovou hru a připisuje si čestný zákrok. Matthew Tkachuck ze středu nahrál na volného SAMA BENNETTA, který vteřinu před koncem připravil Price o čisté konto! Asistence: Matthew Tkachuk,Dougie Hamilton.

59:10

Plekanec znovu vypíchl puk Gaudreauovi a ujížděl sám po levém křídle na Johnsona. Hostující gólman si střelu českého útočníka pohlídal.

59:08

Radulov (MTL) (2 minuty, hákování)

58:12

Radulov mohl mít hattrick! Pacioretty předložil puk na druhou tyč na Radulova, který nedokázal usměrnit puk do odkryté branky!

57:20

Byron se prohnal po levém mantinelu až před Johnsona, ale trefil pouze tyč!

56:17

56:17 Alexandr RADULOV - 5:0

56:17

Montreal právě vstřelil branku!
Montreal využívá přesilovku a přidává 5. gól! Tomáš Plekanec v levém rohu postrčil puk k ALEXANDRU RADULOVOVI, který z rohu vyjel před branku a backhandovou střelou překonal Johnsona. Asistence: Tomáš Plekanec, Andrew Shaw.

55:30

Radulov našel křižnou nahrávkou Beaulieua , který minul odkrytou branku!

55:01

Puk znovu za brankou Montrealu, tentokrát osvobodil Calgary Brodie.

54:30

Calgary vyhrálo vhazování a ihned se osvobozuje.

54:25

Kulak (CGY) (2 minuty, podražení.)

54:12

Price podržel střelu Widemana od modré čáry a následuje komerční přestávka.

53:10

Montreal napadá rozehrávku za brankou Johnsona a nepouští Calgary do větších šancí.

5:1

Branky a nahrávky: 20. A. Shaw (Andrighetto, Petry), 25. Plekanec, 30. Radulov (Beaulieu, S. Weber), 49. Carr (T. Mitchell), 57. Radulov (Plekanec, A. Shaw) – 60. S. Bennett (Tkachuk, D. Hamilton)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber, Barberio, Petry, Beaulieu, Redmond – Pacioretty, Danault, Radulov – Byron, Plekanec, Lehkonen – Andrighetto, Flynn, A. Shaw – Carr, De La Rose, T. Mitchell.

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Kulak, Engelland – J. Gaudreau, Monahan, Chiasson – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Brouwer – Bouma, Stajan, F. Hamilton.

Rozhodčí: Rank, Charron – Murray, Gibbons

Diváci: 21 288

07:40 CGY 2 Frolík, vysoká hůl
19:17 MTL 1:0 A. Shaw (Andrighetto, Petry)
20:42 MTL 2 Danault, nedovolené bránění
24:39 MTL 2 Jemelin, držení protihráče