2. liga skupina Západ

HC Draci Bílina – HC Stadion Vrchlabí

2:1

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

21.01.2017, 17:30 • Zimní stadion v Bílině • 28. kolo • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

Tipsport: 2.92 4.7 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

39:15

Miškovský u mantinelu sestřelil Moravce, kterému se to samozřejmě jeho zákrok nelíbí. Sudí hostujícího hráče vylučuje na dvě minuty za podražení.

34:16

Počet hráčů se na chvilku vyrovná. Fryč musel zatáhnout za záchranou brdu a dostává dvě minuty za pád pod nohy.

33:00

I domácí si vyzkouší přesilovou hru, když Maďar je vyloučen za vražení na hrazení.

30:03

Bohm si v souboji s Bláhou podle sudího počínal nedovoleně a dostává dvě minuty za hákování.

16:31

Počet hráčů se na hřišti vyrovná. Hostující Bláha se dopustil v útočné třetině zbytečného faulu a odchází si tak odpočinout za sekání.

15:08

Sudí Místecký poprve vylučuje a to domácího Poláka za nedovolené bránění.

2:1

Branky a nahrávky: 9. Bačák (Kolíček), 64. Procházka (Nedrda, Moravec) – 12. Šťastný (Filip, Miškovský)

HC Draci Bílina: Mouček (Adámek) – Polák, Zeman, Brettschneider, Nedrda, Bohm, Jirkovský, Kolíček, Fryč, Cvrk, Bačák, Havlíček, Kučera, Procházka, Pokorný, Fučík, Moravec,

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Klement, Hejda, Jirků, Chleborád, Jandejsek, Procházka M., Miškovský, Maďar, Oppelt, Urban, Čurda, Filip, Novák, Šimoníček, Bláha, Tržický, Matějček,

Rozhodčí: Místecký – Votrubec, Ševic

08:10 BIL 1:0 Bačák (Kolíček)
11:44 VRC 1:1 Šťastný (Filip, Miškovský)
15:08 BIL 2 Polák, nedovolené bránění
16:31 VRC 2 Bláha, sekání
30:03 BIL 2 Bohm, hákování