8:3

konec (3:1, 1:1, 4:1)

21.01.2017, 14:45 • Zimní stadion Studénka • 13. kolo • Jan Meichsner

Po zápase:
Studénka dokázala na vlastním ledě zcela přehrát svého tabulkového souseda z Českých Budějovic. Hlavní podíl na vítězství domácích má dnes Flis Sylvestr, který si připsal celkem osm bodů za pět gólu a tři asistence. Byl tak u každé domácí branky.

Toto je ode mne dnes vše a těším se s vámi u dalších on-line přenosů. (16:23:18)

44:37

České Budějovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je KAI HABELER, který ještě upravuje skóre na 8:3. Asistence: David Jakub.

41:41

Studénka právě vstřelila branku!
Autorem branky je SYLVESTER FLIS, který skóruje už po páté v dnešním utkání. Asistence: Mlčák.

41:24

Rumplík zakončoval v leže ale puk neumístil přesně,

41:00

Domácí pokračují v tlaku.

38:24

Autorem branky je SYLVESTER FLIS. Asistence: Rostislav Staněk.

37:35

Velký závar před brankou Švece! Který vůbec nevěděl kde se nachází puk.

36:22

Vhazování v obranném pásmu hostí vyhrávají domácí.

34:50

Autorem branky je ERIK FOJTÍK, který zvyšuje už na 6:2 pro domácí. Asistence: Sylvestr Flis.

34:16

Souboj za brankou Kudely.
Studénka i na začátku třetí třetiny dokazuje svoji jasnou převahu.

30:20

Autorem branky je SYLVESTR FLIS, který pěknou střelou završuje svůj dnešní Hattrick. Asistence: Erik Fojtík.

30:01

Po druhé třetině:
Ve druhé třetině byly k vidění dvě branky, Ve 24. minutě se o jedinou branku domácích postaral Filipowski. Již čtvrtý kanadský bod si do statistik u tohoto gólu připsal Flis. Ten byl zatím u každého domácího gólu. Budějovičtí si příliš šancí nevytvořili ale i přesto dokázali skórovat a to když se v 18. minutě trefil Rumplík.

Třetí třetina začne v 15:55

30:00

29:15

Fojtík jel sám na Švece! Ten se však blýskl skvělým zákrokem!

27:19

Staněk to zkoušel od modré žabičkou! Kotouč však do branky nedoplachtil.

26:40

David Jakub vyhrál vhazování ve svém obranném pásmu.

8:3

Branky a nahrávky: 5. Flis (Staněk), 6. Flis (Mlčák), 13. Fojtík (Flis), 24. Filipowski (Flis), 31. Flis (Fojtík), 35. Fojtík (Flis), 39. Flis (Staněk), 42. Flis (Mlčák) – 13. Klíma (Habeler), 18. Rumplík, 45. Habeler (Jakub)

HC Sledge Studénka: Kudela – Flis, Kartosz, Staněk – Kudela, Filipowski, Kudrna, Chodurek, Fojtík, Mlčák

Motor sledge České Budějovice: Švec – Rumplík, Ebendorfer, – Klíma, David, Habeler, Dvořák, Schichler

Rozhodčí: Moravec – Zahel