2. liga skupina Západ

HC Draci Bílina – HC Stadion Vrchlabí

2:1

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

21.01.2017, 17:30 • Zimní stadion v Bílině • 28. kolo • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

Tipsport: 2.92 4.7 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Velmi vyrovnaný souboj je u konce a v něm Bílina dokázala po třetí za sebou bodovat. Tentokrát si vyšlápli na Vrchlabí v prodloužení. Pro dnešek se s vámi loučím a za týden se budu těšit u utkání Bíliny s Klatovy. (19:45:29)

63:55

Draci právě vstřelili branku!
Parádní souhra domácího celku, když Nedrda našel najíždějícího JAKUBA PROCHÁZKU, jenž se dostal do samostatného úniku a tentokrát mu to vyšlo. To znamená, že Bílina získává druhý bod a drží tak ještě naději o play off.

63:45

Jirků se dostal do šance, ale přestřelil.

63:00

Na druhé straně mohl rozhodnout Urban, Mouček parádním zákrokem zastavil soupeřovo střelu.

62:39

Moravec mohl rozhodnout o vítězi, ale přihrávku od Procházky nezastihl a tak ani nestačil zakončit.

61:37

Nyní byl na tahu soupeř, ale ani tomu se moc v útočné fázi nedařilo.

61:03

Drakům patří úvod prodloužení, při kterém mají puk na svých holých, ale nikam se neženou.

60:01

60:00

59:43

Vrchlabí je v drtivém tlaku, domácí se zuby nehty snaží ubránit aspoň remízu.

59:13

Procházka se ocitl sám před Moučkou, ale těsně před koncem přestřelil.

58:00

Vrchlabí bylo usazeno v útočném pásmu, domácím se ale podařilo vyvézt puk do bezpečí.

57:26

Oddechový čas pro domácí.

57:26

Nyní chybí do konce něco málo přes dvě a půl minuty za stavu 1:1.

56:47

Jsme zpátky u přenosu, ještě jednou se omlouváme za problémy s přípojením k internetové síti.

50:00

Draci měli výhodu přesilové hry, kterou ale nedokázali využít a tak stav v 50.minutě je stale nerozhodný 1:1.

44:00

Omlouváme se, ale z technickych důvodů vás budeme informovat o změnách stavu. Děkujeme za pochopení.

40:01

40:00

39:15

Miškovský u mantinelu sestřelil Moravce, kterému se to samozřejmě jeho zákrok nelíbí. Sudí hostujícího hráče vylučuje na dvě minuty za podražení.

38:24

Maďar spíše nahozením než střelou prověřil pozornost Moučka.

36:57

Hostující celek zaváží puky do útočného pásma, jenže tam se k němu vždy dostanou domácí, kteří zkouší hrát na brejky, bohužel tolikrát to skončí nepřesností.

36:20

Přesilová hra Vrchlabí nebyla opět vůbec dobrá.

34:16

Počet hráčů se na chvilku vyrovná. Fryč musel zatáhnout za záchranou brdu a dostává dvě minuty za pád pod nohy.

34:06

Draci jsou při přesilovce bezzubí.

33:36

Vrchlabská čtyřka zodpovědně brání.

33:00

I domácí si vyzkouší přesilovou hru, když Maďar je vyloučen za vražení na hrazení.

32:58

31:17

Drakům se podařilo vyhodit puk do bezpečí.

30:58

Vrchlabští hokejisté se usadili v útočné třetině, kde se zatím nedostali k ohrožení domácí branky.

30:03

Bohm si v souboji s Bláhou podle sudího počínal nedovoleně a dostává dvě minuty za hákování.

29:09

Draci se pokusili zahrozit protiútokem, jenže Abrahám byl u puku dříve.

27:48

Hosté se opět dostali do přečíslení. Miškovský byl tím co se dostal ke střele. Mouček si pořádně pokryl levou tyčku své branky.

27:28

Vrchlabí se stále snaží strhnout vedení na svou stranu, ale trápí je přesnost.

26:09

I hosté zahrozili z protiútoku, ale přihrávka na Matějčka byla příliš rychlá.

26:00

Na druhé straně se do brejku dostal Kolíček, jenže ani on nevyzrál na Abraháma.

25:51

Novák opět nebezpečně zahrozil před domácí branku, nakonec jeho teč neputovala do branky.

25:17

Hosté jsou na puku, ale do vážnější šance se nedostali.

24:30

Novák se nebezpečně otočil skrz bránícího hráče a jeho střela nadělala domácímu brankáři nepříjemnosti.

23:57

Abrahám si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Bohma.

23:33

Draci se dostali do šance, kterou likviduje Abrahám.

23:00

Hra se přelejvá ze strany na stranu, ale bez střeleckých pokusů.

21:10

Vrchlabí zakládá útočnou akci, která ale rychle končí, neboť domácí se pokusili o rychlý protiútok, jenž také končí rychleji než začal.

20:31

Nedrda se probojoval do první střelecké pozice, která nakonec nebyla ani tak nebezpečná.

20:01

20:00

19:50

Oppeltova střela od modré o milimetry minula domácí branku. To by byl krutý trest pro zatím velmi kvalitní utkání.

19:09

Konec první třetiny patří aktivnějšímu hokeji, při kterém si oba brankáři připisují zákroky.

18:25

Abrahám opět velmi dobře odhadl situaci a včas zmařil domácím útočnou akci.

18:05

Moravcova střela od modré lízla tyčku hostující branky.

17:49

Jenže ani přesilovka domácího celku není nijak oslnivá.

17:08

16:31

Počet hráčů se na hřišti vyrovná. Hostující Bláha se dopustil v útočné třetině zbytečného faulu a odchází si tak odpočinout za sekání.

16:04

Hostujícímu celku se zatím při přesilové hře vůbec nedaří a drží se s pukem ve středním pásmu, které také ztrácejí.

15:08

Sudí Místecký poprve vylučuje a to domácího Poláka za nedovolené bránění.

14:27

Jakub Procházka vybojoval u mantinelu puk a mohl pak postupovat sám na Abraháma, kterého trefuje jen do ramena.

13:35

Jirkovský se ocitl sám před brankářem, který včas zasáhl a nepustil domácího útočníka do vážnějšího zakončení.

13:16

Vyrovnávací branka opět přinesla jiný náboj hry.

11:44

Vrchlabí vstřelilo branku!
Miškovský se dral do šance, při které si položil brankáře a nesobecky přihrál před odkrytou branku, kde stál už připravený TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, jenž poslal puk do odkryté branky. Asistence: Filip, Miškovský.

11:09

Bílina je opět na dostřel, ale hráz bránících hráčů se jim prostřelil nepodařilo.

10:41

Stadion pokračuje v rozhádané hře.

09:27

Tvrdá přízemní střela Jirkovského nadělala Abrahámovi menší problémy, ale stav utkání zůstává i nadále 1:0.

09:14

Vrchlabí se momentálně nedaří a blíže k druhé brance mají momentálně Draci.

08:10

Domácí se dostali do rychlé protiútoku, při kterém Kolíček nahrál puk lépe postavenému VLADIMÍRU BAČÁKOVI, jenž svou samostatnou akci dotahuje střelou mezi nohy hostujícího brankáře. Asistence Tomáš Kolíček.

06:55

Jirků nahodil puk před branku, kde dotíral Bláha, kterému stačilo málo aby poslal puk do moučkova záda.

06:20

Draci si nyní špatně přihráli a puk jim utíká na zakázané uvolnění.

05:05

Momentálně sledujeme hru plných protiútoků, ale bez střeleckých pokusů.

04:36

Útok Bíliny končí neúspěchem a do akce se žene Vrchlabí.

04:01

Maďar nabízel puk do velké šance Novákovi, tomu se nepodařilo včas přizvednout puk, který nakonec končí za domácí brankou.

03:08

Brettneschneider se ocitl ve střelecké pozice, ale hostující svatyni netrefil.

02:35

Draci předvedli další povedenou souhru. Moravcova střela od modré trefila připraveného Abraháma.

02:10

Čurdova střela si našla cestu do připravené lapačky Václava Moučka.

01:25

Kučera z nenápadné akce zkusil ohrozit soupeřovu branku, Abrahám srazil puk do ochranné sítě.

00:50

Na druhé straně se prokličkoval do šance Bohm, ale Abrahám jeho pokus chytil.

00:30

Vrchlabští hokejisté jsou u puku, ale zatím se jim nepodařilo přejít přes modrou čáru.

00:01

HC Draci Bílina: Mouček (Adámek) – Polák, Zeman, Brettschneider, Nedrda, Bohm, Jirkovský, Kolíček, Fryč, Cvrk, Bačák, Havlíček, Kučera, Procházka, Pokorný, Fučík, Moravec,

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Klement, Hejda, Jirků, Chleborád, Jandejsek, Procházka M., Miškovský, Maďar, Oppelt, Urban, Čurda, Filip, Novák, Šimoníček, Bláha, Tržický, Matějček,

Rozhodčí: Místecký – Votrubec, Ševic.
Shrnutí:

HC Draci Bílina: Bílina má před poslední čtvrtinou 2.ligy šestibodovou ztrátu na play off, takže úkol celého týmu zni jasně bodovat, bodovat a bodovat ať může oslavit výročí klubu postupem do vyřazovací fáze, i když to bude mít velmi těžké. Drakům se v novém roce zatím daří ve dvou utkáních získali pět bodů za domácí vítězství nad Děčínem a v Trutnově po samostatných nájezdech. Vrchlabí je ale jiný kalibr, se kterým Bílina až do minulé sezóny pravidelně bodovala, letos bohužel nad tímto soupeřem zatím žádný bod nezískala.

HC Stadion Vrchlabí:Vrchlabskému týmu se na přelomu starého a nového také vůbec nedaří a za měsíc získali pouhé tři body za vítězství nad posledním Sokolovem 11:0. Od té doby samé porážky. Na Kobře 4:3, od Jablonce 3:4, v Trutnově 5:4 a o víkendu prohráli i v Děčíně což znamená čtvrtou příčku se sedmibodovou ztrátou na třetí Klatovy. Ve čtvrtek porazili v předehrávce Řisuty 4:1.
Dobré odpoledne z Bíliny, kde od 17:30 uvidíme druholigové utkání, tentokrát Draci hostí Vrchlabí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:1

Branky a nahrávky: 9. Bačák (Kolíček), 64. Procházka (Nedrda, Moravec) – 12. Šťastný (Filip, Miškovský)

Rozhodčí: Místecký – Votrubec, Ševic

08:10 BIL 1:0 Bačák (Kolíček)
11:44 VRC 1:1 Šťastný (Filip, Miškovský)
15:08 BIL 2 Polák, nedovolené bránění
16:31 VRC 2 Bláha, sekání
30:03 BIL 2 Bohm, hákování
33:00 VRC 2 Maďar, vražení na hrazení
34:16 BIL 2 Fryč, podražení