Extraliga staršího dorostu

SC Marimex Kolín – HC Slavia Praha

5:8

konec (1:4, 1:4, 3:0)

21.01.2017, 12:00 • ZS Kolín • 10. kolo • Info o změnách stavu (Monika Baloghová, Tereza Hölzlová)

Konec zápasu. (14:19:29)

59:28

Kozlové právě vstřelili branku!
Domácí vzali třetí třetinu do vlastních rukou, třetí po sobě jdoucí branku Kolína vstřelil DAVID ZDENĚK – 5:8. Asistence: Samuel Dotter.

58:20

Další puk v brance Slavie! Zdeněk poslal puk na ŠTĚPÁNA HAVRÁNKA a ten upravuje skóre na 4:8. Asistence: David Zdeněk.

55:39

Domácímu týmu se podařilo snížit, po nahrávce Havránka překonává Kodada v brance JONÁŠ KRONUS – 3:8. Asistence: Štěpán Havránek.

52:48

Kolín v plném počtu.

50:48

Za podražení putuje za katr domácí Kalista.

43:15

41:15

Za vyhození kotouče mimo hrací plochu je potrestán hostující Hradil.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 13:38. Omlouváme se, ale v další třetině už budou jen změny stavu. Děkujeme za pochopení.

40:00

39:30

Pomalu se s vámi loučím. Ve třetí třetině už budou pouze změny stavu od kolegy.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

37:33

Slavia právě vstřelila branku!

Po sérii kolínských pokusů se po brejku radují znovu hosté. VANIŠ JIŘÍ dává osmý gól Slavie. Asistence: Martínek Viktor, Stark David.

36:25

Kolín teď předvedl dva pokusy. Ale gólman Slavie puk vždy vyrazil.

34:00

Kvasil drží puk po pokusu hostí.

33:24

Kapitán Kolína DAVID ZDENĚK proměňuje přesilovku. Puk gólmanovi propadl. Asistence: Grauer Pavel.

32:29

Grauer od modré trefil betony Kodada.

5:8

Branky a nahrávky: 14. Poul (Zheliznyak), 34. Zdeněk (Grauer), 56. Kronus (Havránek), 59. Havránek (Zdeněk), 60. Zdeněk (Dotter) – 2. Všetečka (Martínek), 6. Všetečka (Martínek), 12. Stark (Všetečka, Martínek), 13. Brož (Grim, Vobořil), 22. Brož (Martínek), 25. Martínek (Stark), 27. Grim (Brož), 38. Vaniš (Martínek, Stark)

SC Marimex Kolín: Mašek (Kvasil) – Dotter, Štěpánek, Zdeněk, Grauer, Mikula, Nutil, Havránek, Vrabec, Kronus, Zheliznyak, Poul, Kalista

HC Slavia Praha: Kodad (Vecka) – Erben, Vobořil, Zderadička, Macek, Holý, Stark, Brož, Všetečka, Grim, Hradil, Vaniš, Šilhan, Marek, Martínek, Furch, Janča

Rozhodčí: Úlehla – Čížek, Urubčík

01:35 SLA 0:1 Všetečka (Martínek)
5:06 KOL 2 Zdeněk, hákování
05:52 SLA 0:2 Všetečka (Martínek)
07:44 SLA 2 Hradil, podražení
10:03 KOL 2 Nutil, podražení
11:36 SLA 0:3 Stark (Všetečka, Martínek)