1. liga (SR)

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany

3:5

konec (2:0, 1:3, 0:2)

04.01.2017, 17:00 • Zimný štadión Spišská Nová Ves • 40. kolo • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Tipsport: 1.88 4.6 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci mali zápas výborne rozohratý, v druhej tretine viedli 3:0. Topoľčany však postupne skóre zvrátili a pri záverečnej power-play Spišiakov potvrdili svoju výhru gólom do prázdnej brány. Ďakujeme za pozornosť. (19:10:32)
Strely na bránu 28:42 (7:10, 11:15, 10:17).

59:17

Topoľčany dali gól!
IVAN KOHÚT nasmeroval puk do opustenej brány a potvrdzuje výhru hostí!
Asistencia: Ľuboš Dobrý.

58:39

Filip Surák mieri na striedačku, Spišiaci sa pokúsia o vyrovnanie pri hre bez brankára.

57:49

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Lukáš Vartovník – 2 min., sekanie).
Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dominik Laššo – 2 min., hrubosť).

51:58

Zvrat dokonaný! Hostí do vedenia posiela MILAN HRUŠKA.
Asistencie: Jozef Hudec a Juraj Gašparovič.
Dnešné stretnutie sleduje 510 divákov.

46:58

Oba tímy v plnom počte.

45:20

Ficel sa vracia na ľad a Topoľčany hrajú skrátenú presilovku.

44:58

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Filip Oravec – 2 min., sekanie).

43:20

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Jakub Ficel – 2 min., držanie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Strely na bránu v druhej tretine 11:15, priebežne 18:25.
Už na začiatku druhej tretiny Spišiaci navýšili svoje vedenie, ale dvoma rýchlymi gólmi Kluka znížil a z presilovky vyrovnal a Riečického z brány vyhnal Nitriansky.