NHL

New York Rangers – Buffalo Sabres

1:4

konec (0:2, 1:1, 0:1)

04.01.2017, 01:10 • Madison Square Garden, New York (kapacita 18006 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 1.82 3.95 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc, pokud právě jdete spát, a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:46:28)
Československá stopa v dnešním zápase:

Marek HRIVÍK (NYR) – 0+0, 2 střely, účast na ledě 0, čas na ledě 10:32

1. Sam REINHART (BUF) – 0+2, 2 střely, účast na ledě +2, čas na ledě 17:19
2. Anders NILSSON (BUF) – 24 úspěšných zásahů, 1 inkasovaný góly, úspěšnost zákroků 96%
3. Evander KANE (BUF) – 1+0, 1 střela, účast na ledě +2, čas na ledě 20:46, vítězný gól

Největší čas na ledě: Ryan McDonagh 23:39 – Rasmus Ristolainen 26:17

Branky a nahrávky: 36. Holden (J. T. Miller, Lindberg) – 13. Girgensons (Carrier, B. Gionta), 20. E. Kane (Reinhart, Okposo), 22. Ju. Bailey, 42. Eichel (Reinhart, Moulson). Diváci: 18006 (vyprodáno). Rozhodčí: Joannette, Furlatt – Rody, Brisebois.
Velkým překvapením skončilo dnešní měření sil Rangers a Sabres. Buffalo naordinovala výbornou defenzivní taktiku, která zastavila nejúdernější útok celé ligy. Skóre utkání otevřel ve 13. minutě Zemgus Girgensons, který se výborně zorientoval v prostoru před brankou.

Ještě v závěru úvodní části hry Sabres své vedení navýšili. Z dorážky se prosadil Evander Kane. Stejný hráč pak výborně zapracoval na startu druhého dějství a po chybě v obraně Rangers se ze své první branky v NHL radoval Justin Bailey.

Rangers se konečně prosadili až v 36. minutě, kdy se v poskytnuté výhodě trefil tvrdou ranou Nick Holden. Hned zkraje třetí třetiny ovšem všechny naděje domácích na případné vyrovnání zmrazil přesilovkovou trefou Jack Eichel.

Newyorský tým se pak už k žádnému mazání vytvořeného manka nedostal. Buffalo tak vyhrálo na ledě Madison Square Garden 4:1 a odváží si velmi cenné dva body.

59:31

Brady Skjei se vrací z trestné lavice, Rangers hrají v plném počtu. Hosté v absolutním klidu kontrolují kotouč.

59:02

Anders Nilsson musel nyní dávat pozor na střelu Dereka Stepana, který vypálil od pravého mantinelu.

58:30

Rangers se podařilo vyhodit a hosté se založením nového útoku nikam nespěchají.

58:04

Buffalo tak může v klidu dohrát utkání do vítězného konce v početní výhody. Další kombinace hostů až "do kuchyně" nevyšla.

57:31

Sabres si ještě v závěru třetí třetiny zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici za držení protihráče míří Brady Skjei.

57:21

Brady Skjei posílal přihrávku před branku, kde v defenzivě výborně zapracoval Zemgus Girgensons a srazil puk až mezi diváky.

56:39

Justin Bailey se vydal znovu na útočný výlet, v situaci jeden na jednoho se parádně uvolnil a poté zamířil do pravé tyče Lundqvistovy branky!

56:14

Jack Eichel hledal před brankou volného Kyla Okposa, který nedokázal přihrávku zpracovat.

55:48

Mats Zuccarello se dostal k dorážce po nahození McDonagha od modré čáry, norský štírek zamířil mimo branku.

55:10

Rangers to ještě zkouší, tlačí na obranu Buffala. Nilsson si poradil se skrytou střelou Marka Hrivíka.