1:2

po prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

04.01.2017, 04:10 • SAP Center, San Jose • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.22 3.66 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání v SAP Center v San Jose sledovalo 17 562 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (06:58:24)

3. Logan Couture (SJS) 1+0
Dnešní kalifornské derby je tedy u konce a druhý bonusový bod si připisují hosté z Los Angeles. Po bezbrankové první třetině se sice do vedení po trefě Logana Couturea dostali domácí, avšak hostům vyšel vstup do třetí části. Ve 44. minutě se o vyrovnání postaral Jeff Carter a zápas nám i přes několik dalších velkých šancí dospěl do prodloužení. V něm nejprve neuspěl Burns a následně proto přišel trest. Tanner Pearsson využil perfektní přihrávky Cartera a při přečíslení dvou na jednoho rozhodl. Kings tak Žraloky poráží podruhé během pěti dnů.

Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Kings se dostali do přečíslení dvou na jednoho, Jeff Carter situaci skvěle vyřešil přihrávkou na TANNERA PEARSSONA a ten v pohodě zakončil mimo dosah přesunujícího se Martina Jonese. Prodloužení tedy končí již po 58 vteřinách. Asistence: Jeff Carter

60:43

Další akce San Jose přinesla pouze střelu do připraveného Petera Budaje. Svou první akci v rámci prodloužení tak rozjíždějí hosté.

60:17

Burns se hned v úvodu prodloužení dostal do šance! Obránce San Jose si to zleva namířil až před bránu, ale na hranici brankoviště už nedokázal zakončit.

60:01

Po šedesáti minutách tedy nemám rozhodnuto. Vůbec poprvé v zápase sice více střel předvedli domácí, ale ti ani přes velký počet šancí nedokázali odpovědět na vyrovnávací branku Jeffa Cartera. Od 44. minuty je tak stav utkání vyrovnaný 1:1 a nic na tom nezměnily ani dvě střely, které se zastavily o tyč. Následuje tedy prodloužení.

Střely na bránu po 3. třetině

San Jose Sharks – 26 (6, 7, 13)
Los Angeles Kings – 34 (16, 8, 10)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46

Velký tlak do Jonesova brankoviště! K dorážce Dowdova pokusu se protlačil Shore, nicméně ten domácího gólmana zblízka nepřekonal.

59:33

Jedna z posledních akcí Kings byla ubráněna. Podél mantinelu se pak domácím podařilo vyhodit puk do středního pásma.

58:35

Kotouč nyní proskákal až před Budaje. Ten puk raději přikryl a necelou minutu a půl před koncem třetiny se tak bude vhazovat u jeho brány.

57:46

Dillon nyní výborně zablokoval dva střelecké pokusy soupeře. Hra se díky němu přenáší do středního pásma.

57:20

Štěstí teď stálo při domácích! Do dobré střelecké pozice se totiž dostal Nic Dowd, který orazítkoval konstrukci Jonesovy brány.

1:2

Branky a nahrávky: 32. Couture (Labanc, P. Martin) – 44. J. Carter (Muzzin, Kopitar), 61. Pearson (J. Carter)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Dillon, Braun, Müller, DeMelo – Marleau, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Labanc, Couture (A), Bødker – Meier, Tierney, Donskoi – M. Karlsson, Haley, J. Ward.

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, McNabb, Gravel – Gáborík, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Setoguchi – Clifford, Dowd, Lewis – King, N. Shore, Nolan.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Brian Pochmara – Shane Heyer, Ryan Daisy

07:35 SJS 2 Burns, nedovolené bránění
13:46 LAK 2 Clifford, nedovolené bránění
31:56 SJS 1:0 Couture (Labanc, P. Martin)
33:18 SJS 2 Burns, držení protihráče
37:46 LAK 2 Gáborík, vysoká hůl