6:5

po prodl. (2:3, 0:1, 3:1 - 1:0)

04.01.2017, 01:00 • Verizon Center, Washington • Petr Sumbal

Tipsport: 2.07 3.8 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A to už je z mé strany pro toto utkání definitivně vše, dobrou noc přeje Petr Sumbal. (03:56:38)
Dnešní utkání sledovalo 18,506 diváků. Bylo vyprodáno.
Československá stopa v utkání:
Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:33
1. Alexandr Ovečkin (WSH) 1+0
2. Justin Williams (WSH) 1+2
3. Dmitrij Orlov (WSH) 1+1
Byli jsme svědky hodně zajímavého utkání, které okořenilo hned jedenáct branek a muselo jej rozhodnout až prodloužení. V tom se zaskvěl kapitán domácích Alexandr Ovečkin a svým 18. gólem v sezoně rozhodl o tom, že právě jeho organizace získá bod navíc. Konečné skóre tak zní 6:5 pro Washington.

Washington právě vstřelil branku!
Carlson se dokázal probojovat přes Komarova a poté poslal pas na levou stranu na ALEXANDRA OVEČKINA, který odtud nechytatelnou dělovkou pod břevno nedal šanci Andersenovi a utkání rozhodl. Asistence: John Carlson, Jevgenij Kuzněcov

60:10

Caps vyhráli buly a jako první budou moci zahrozit.

60:01

Washington v sezoně hrál desetkrát prodloužení, z toho pět vyhrál, jedno prohrál a čtyřikrát došlo až na nájezdy. Toronto v sezoně hrálo dvanáctkrát prodloužení, z toho čtyři vyhrálo, dva prohrálo a šestkrát došlo až na nájezdy.
Střely na bránu ve třetí třetině: 10:6
Zápas po šedesáti minutách končí nerozhodně, takže přijde na řadu prodloužení hrané tři na tři na pět minut.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

6:5

Branky a nahrávky: 2. Williams (Orlov, Kuzněcov), 16. Oshie (Williams), 43. Kuzněcov (Ma. Johansson, Williams), 44. Orlov (Niskanen, Eller), 54. Carlson (Kuzněcov, Ma. Johansson), 61. Ovečkin (Carlson, Kuzněcov) – 7. Kadri (J. van Riemsdyk, Marner), 12. Co. Brown (Hyman, Matthews), 19. F. Gauthier (C. Carrick), 34. Komarov (Matthews, W. Nylander), 52. Marner (J. van Riemsdyk, Bozak)

Washington Capitals: Holtby (20. Grubauer) – Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Chorney, Orpik (A) – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Ma. Johansson – Burakovsky, Eller, Connolly – T. Wilson, Beagle, Winnik.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Bibeau) – N. Zajcev, Rielly (A), C. Carrick, Gardiner, R. Polák, Hunwick (A) – W. Nylander, Kadri, Komarov (A) – Co. Brown, Matthews, Hyman – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – Sošnikov, F. Gauthier, M. Martin.

Rozhodčí: Chris Lee, Chris Schlenker – Michel Cormier, Trent Knorr

00:33 TOR 2 N. Zajcev, hákování
01:14 WSH 1:0 Williams (Orlov, Kuzněcov)
05:27 WSH 2 Connolly, hákování
06:39 TOR 1:1 Kadri (J. van Riemsdyk, Marner)
11:44 TOR 1:2 Co. Brown (Hyman, Matthews)