HC Slovan Bratislava – BK Mladá Boleslav

1:8

po s.n. (2:2) (0:3, 0:5 - 1:0 - 0:0)

26.12.2016, 13:45 • ŠKOENERGO Aréna • Zdena Bobková

Penaltový rozstřel skončil remízou a z této části hry si tak nikdo neodnáší bonusový bod.
Za třetiny 3:0 a 5:0 si dvakrát po dvou bodech berou hráči Mladé Boleslavi. Bonusový gól z prodloužení o zlatý gól berou bonusový bod hráči Slovanu Bratislava. (14:57:37)

Slovan právě vstřelil branku!
Tolik spálených šancí na straně Bruslařů. A z protiútoku se prosazuje MATHIAS ŽAC, který si stáhl kličkou Rýdla a posílá mu kotouč ke vzdálenější tyči. Bez asistence.

42:43

To je neskutečné, co předvádí Irsák v bráně Slovanu! I v leže kryje pokus Bruslařů.

42:20

Šindelář ani blafákem na Irsáka nevyzrál!

41:44

Král netrefuje bránu Slovanu. Už mohlo být rozhdnuto.

41:19

Irsák si parádně vyjel proti Steklého!

40:19

Řípa trefuje tyč! V bráně Slovanu už je zpátky Jakub Irsák.

40:01

Následuje další část hry – pětiminutové prodloužení, které je bodováno zvlášť. Tým, který vstřelí gól (zlatý gól), tak dostane další bod. Poté následují nájezdy, při kterých každý z týmů může ukořistit rovněž další bod.

Konec druhé dvacetiminutovky.

1:8

Branky a nahrávky: 44. Žac – 6. Sporysch (Hradec), 16. Vítek (Řípa), 19. Vítek (Vejražka), 25. Vejražka (Vlasák), 27. Steklý (Král), 34. Sporysch (Hradec), 37. Král (Kriško), 38. Hradec (Hlinský)