7:4

konec (2:3, 1:0, 4:1)

26.12.2016, 20:15 • Minsk Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.95 4.9 1.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Dinamo Minsk vyhrává svůj úvodní zápas na Spengler Cupu 2016 zejména díky třetí třetině, kterou vyhrálo jednoznačně 4:1. Celkově se Minsk raduje z výhry 7:4. Tým Kanady rozhodně nepodal nejhorší výkon, ale má na čem pracovat do dalšího zápasu. (22:27:09)

59:44

Už se nic nestane, zápas se v poklidném tempu dohrává.

59:03

Vyloučení v týmu Team Canada (Chris DiDomenico – 2 min., hrubost).

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:25

58:25 Nikita KOMAROV - 7:4

58:25

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
NIKITA KOMAROV trefuje prázdnou branku Kanady, která hrála bez brankáře. Je to jasné, Minsk tento duel vyhraje. Asistence: Kristian Chenkel.

58:01

Vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho času už Kanada na vyrovnání nemá.

57:32

Kanada se snaží s výsledkem něco udělat, ale naráží na dobře postavenou obranu soupeře.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30

Andrej Stěpanov byl v útočném pásmu, vybojoval puk u mantinelu, ale do střelecké pozice se nedostal.

56:10

Hraje se zejména ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč.

55:30

Kanada prohrává v tomto zápase o dva góly a Minsk je nastěhovaný v útočném pásmu. Sledujeme poklidný závěr zápasu.

55:15

Ben Scrivens kryje další střelecký pokus soupeře. Minsk se na svého brankáře může spolehnout ve třetí třetině.

54:20

54:20 Sergej DROZD - 6:4

54:20

Minsk odskakuje do dvoubrankového náskoku.SERGEJ DROZD zakončil rychlou akci svého týmu střelou, na kterou brankář nedosáhl. Kanada musí zlepšit svou hru. Asistence: Roman Graborenko.

54:00

Šest minut zbývá do konce třetí třetiny a Dinamo Minsk stále vede o jedná branku.

53:42

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

52:56

Početní výhoda se Kanadě nedaří podle představ, sice se dostala do útočného pásma, ale nemůže zakončit. Ben Scrivens nemá mnoho práce.

7:4

Branky a nahrávky: 3. Matěruchin (Gotovec), 17. Kovyršin (N. Komarov, Matěruchin), 31. Lisovec (Ellison, Matěruchin), 47. Korobov (N. Komarov), 51. Kovyršin (Klinkhammer), 55. Drozd (Graborenko), 59. N. Komarov (Chenkel) – 6. Ebbett (Jeffrey, Raymond), 13. Noreau (Ebbett), 14. Raymond (Flood), 41. Noreau (Micflikier)

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Gotovec, Šinkevič, Lisovec, Gragnani, Chenkel, Korobov, Kazakevič, Graborenko – Ellison, Kulakov, Klinkhammer – Drozd, Ambožejčik, N. Komarov – Karaban, Stas, Matěruchin – An. Stěpanov, Pavlovič, Kitarov – Lopačuk, A. Volkov, Kovyršin.

Team Canada: MacIntyre (Cooke) – Ch. Genoway, Parlett, Heshka, Flood, Vukovic, Noreau, Morrisonn, Gormley, Katic – Co. Genoway, G. Campbell, Jeffrey – Spaling, Ebbett, Raymond – Emmerton, McIntyre, Micflikier – Pouliot, Sheppard, DiDomenico – Macenauer, Paré.

01:00 MIN 2 Šinkevič, sekání
01:44 TCA 2 DiDomenico, sekání
02:02 MIN 1:0 Matěruchin (Gotovec)
02:54 MIN 2 Korobov, sekání