Reprezentace do 18 let

Česko – Slovensko

6:5

po prodl. (2:1, 1:2, 2:2 - 1:0)

26.12.2016, 16:30 • Sportzentrum Zuchwil • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))

Tipsport: 1.3 6.0 5.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Zuchwilu je dohráno, Češi v prvním utkání turnaje vítězí nad Slovenskem 6:5 po prodloužení. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (18:48:57)

61:48

Česko právě vstřelilo branku!
Je konec! JAN HLADONÍK v prodloužení rozhoduje o vítězství České republiky. Asistence: Jan Kern.

60:01

Třetí třetina končí za stavu 5:5, nyní nás čeká pětiminutové prodloužení.

60:00

59:41

Slovensko právě vstřelilo branku!
Zariskovat se občas vyplatí. O tom by nyní slovenští reprezentanti mohli vyprávět, ADAM ŠIMURDA vyrovnává stav utkání devatenáct sekund před koncem. Asistence: Miloš Fafrák, Adam Liška.

59:23

Juraj Sklenár opouští svou klec, Slováci zkusí power-play!

54:19

Hattrick pro FILIPA ZADINU! Pardubický útočník v přesilovce posílá svou třetí trefou v dnešním zápase Česko do vedení! Asistence: Martin Kaut.

53:39

Další trest, tentokrát na straně Slovenska. Za nedovolené bránění jede na lavici provinilců Marek Korenčík (SVK).

46:18

Jakub Mareš (CZE) je na dvě minuty vyloučen za hákování. Přivlastní si svěřenci Norberta Javorčíka opět vedení?

45:48

To je drama! Český tým bleskurychle srovnává po střele JANA SVOBODY. Bez asistence.

45:24

Slováci se vrací do vedení! Patera si tentokrát neporadil se střelou JAKUBA KÖVERA. Bez asistence.

44:18

Pětačtyřicátá minuta zápasu přináší současné vyloučení, za hrubost putují na trestné lavice Jakub Lauko (CZE) a Adam Žiak (SVK).

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 18 – 16
Vyloučení: 6 – 2, navíc Král (CZE) 5+OK.
Využití: 0 – 2
Úspěšnost brankářů:
Jiří Patera (CZE) – 81,25%
Juraj Sklenár (SVK) – 83,33%
Čtyřicet minut zápasu je za námi, oběma stranám se povedlo gólmana opozice překonat hned třikrát. Češi se v poslední třetině budou muset obejít bez Filipa Krále, který byl za faul kolenem vykázán ze hry.

40:00

6:5

Branky a nahrávky: 8. Zadina (Kaut, Myšák), 18. Svoboda (Przybyla), 31. Zadina, 46. Svoboda, 55. Zadina (Kaut), 62. Hladoník (Kern) – 16. Hrehorčák (Köver, Ivan), 30. Havrila (Ivan), 30. Fafrák (Pospíšil, Stacho), 46. Köver, 60. Šimurda (Fafrák, Liška)

Česko: Patera (Dostál) – Galvas, Šalda, Myšák, Král, Rutar, Gaspar, Mareš, Buchtela – Hladoník, Kaut, Zadina – Kern (C), Lauko, Safin – Kvasnica, Hrabík, Pour – Przybyla, Svoboda, Toman. Hlavní trenér: Václav Varaďa.

Slovensko: Sklenár (Ovečka) – Korenčík, Ivan, Šimurda, Žiak, Nahálka, Dúžek, Demo – Krivošík, Baláž, Hrehorčák – Fafrák, Liška (C), Pospíšil – Stacho, Regenda, Havrila – Majerík, Köver, Halama – Giertl. Hlavní trenér: Norbert Javorčík.

Rozhodčí: Mollard, Rohrer – Bischel, Haag (všichni SUI).

07:08 CZE 1:0 Zadina (Kaut, Myšák)
08:35 CZE 2 Toman, nedovolené bránění
12:28 CZE 2 Šalda, držení protihráče
13:58 CZE 2 Mareš, nedovolené bránění
15:21 CZE 2 Lauko, sekání